Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar anlatıyor

Kategori: Alkali Yaşam - 20.658Yorum Yazın
Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar anlatıyor

Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar anlatıyor: Zencefilli limonlu su ile zayıflama mümkün müdür? Dünyada pek çok insan zencefilli limonlu su ile zayıflama kürü uyguluyor.

Siz de zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar arasına katılmak ister misiniz? Bu yazıda zencefilli limonlu su ile zayıflama önerileri size kilo verdirebilir!

Zencefilli limonlu su nasıl hazırlanır sorusunun cevabı ile kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar için zencefilli limonlu su nasıl hazırlanır?

Zencefilli limonlu su nasıl yapılır? Zencefilli limonlu su nasıl hazırlanır? Kaynayana kadar sadece bir bardak su ısıtın. Su kaynama noktasına ulaştığında, suya rendelenmiş zencefil kökü ekleyin ve 5 dakika pişirin. 10 dakika kadar demlenmesine izin verin.

Süzün ve bardağa taze sıkılmış limon suyu ekleyin. İsterseniz çayınıza bir miktar bal ekleyebilirsiniz. Sabahları zencefilli limonlu su ile zayıflama için her sabah bir bardak içebilirsiniz.

zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar-sabahları zencefilli limonlu su ile zayıflama-taze zencefilli limonlu su ile zayıflama-toz zencefilli limonlu su ile zayıflama-zencefilli limonlu su ile zayıflama kadınlar kulübü-zencefilli limonlu su nasıl hazırlanır-zencefilli limonlu su ile zayıflama
Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar açıklıyor!

Bu karışımı taze zencefilli limonlu su ile zayıflama biçiminde yapabileceğiniz gibi toz zencefilli limonlu su ile zayıflama da uygulayabilirsiniz.

Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar

Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar hangi faydaları elde edebiliyor? Limon C vitamini ve antioksidanlar bakımından zengindir ve asitleri sindirime yardımcı olur ve karaciğeri korur.

Limonlar ayrıca sisteminizin detoksifikasyonunda yağ yanmasına yardımcı olan diüretik özelliklere sahiptir. Limonun insülin direncine olumlu etki ettiği ve vücuttaki yağ seviyesini düşürdüğü bilinmektedir.

Zencefilin tonlarca sağlığa yararı vardır. Kan şekeri seviyesini düşürmeye yardımcı olabilir, aksi takdirde kilo vermenizi veya sağlıklı beslenmenizi etkileyebilir.

Zencefil ayrıca yağ emilimini arttırır ve vücutta birikmesini önler. Doygunluğu arttırır ve inatçı karın yağını yakmanıza yardımcı olarak açlık hissini azaltır.

Hem limon hem de zencefil, iltihaplanmayı önleyen ve karaciğerin aktivitesini artıran, dolayısıyla kiloları atmada yardımcı olan anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. Böylece zencefil ve limon birlikte metabolizma hızını artıran ve daha fazla kalori yakan güçlü bir kombinasyon oluşturur.

Limonlu zencefil çayı yalnızca kilo vermek için mükemmel bir içecek değil, aynı zamanda mükemmel cilt ve güzel saçlar için muhteşem etkilidir. Dahası, limon ve zencefil çayı, hava kirliliğinin etkilerine karşı direnç oluşturmanıza yardımcı olabilecek özellikler içerir.

Zencefilli limonlu su ile zayıflama kadınlar kulübü

Zencefilli limonlu su ile zayıflama kadınlar kulübü gibi platformlarda da sıklıkla konu ediliyor. Bu yorumlardan bir kısmını aşağıda okuyabilirsiniz.

  • 3 parça taze ya da kuru zencefili, 1 limonun kabuğu ile 2 litre suda kaynatıyorsunuz(ben böyle yaptım bence çok oldu 1.5 idealdir ama orjinal tarifte 2 litre diyor). Kaynadıktan sonra içerisine bir rulo tarçın atıp 10 dakika demlendiriyorsunuz. Ilımaya yakın 1 yemek kaşığı bal ilave edip karıştırıyorsunuz. Süzüp her ara öğünün ardından bir su bardağı içiyorsunuz. (Zencefilli limonlu su ile zayıflama kadınlar kulübü)
  • Ben de deneyeceğim, biraz da biberiye atılabilir aslında. (Zencefilli limonlu su ile zayıflama kadınlar kulübü)
  • Kızlar bende şöle yapıyorum tarçın zencefil ve de karanfil koyup en son aşamada da adaçayı yada ıhlamur koyuyorum sanki daha hoş hale geliyo :))) (Zencefilli limonlu su ile zayıflama kadınlar kulübü)

Zencefilli limonlu su nasıl hazırlanır sorusunun cevabı ile kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Zencefilli limonlu su ile zayıflama ve kilo verenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN