Noel Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Seçenekler!

Kategori: Eğlence - 785Yorum Yazın
Noel Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Seçenekler!

Noel, doğum demektir. Her doğum da yeni başlangıçların simgesi değil midir? Bazılarımız, Noel ve Yılbaşını birbirine karıştırsak da, ikisi tarih ve amaç olarak birbirinden farklıdır. Noel, Hristiyanların, Hz İsa’nın doğumu olarak kabul ettiği ve her yıl 25 Aralıkta kutladığı bir bayramdır. Günümüzde bu bayram hediyeleşmek ile bağdaşmıştır. İnsanlar arasında anlatılan Noel Baba hikayeleri de birbirimize hediye vermenin, farklı bir yolu olmuştur diyebiliriz. Çoğu ülkede bu bayram, 24 Aralığın son gecesi itibariyle kutlanmaya başlar ve tatil de Yılbaşına kadar uzatılabilir. Yeni yılın son haftası, rengarenk, musmutlu, capcanlı geçsin istenir.

Sevdiklerinize Noel de hediyeler vermenin, en modern yolu bodo.com! Bodo: eğlence, oyun, ekstrem, spor, faaliyet, aktivite, eğitim, gibi konularda sizlere benzersiz deneyim hediye hizmeti sunuyor. Bodoyu tanıdıktan sonra, neden daha önce tanımadım diye biraz üzülebilirsiniz. Çünkü burası muhteşem bir dünya! Sıradanlıktan uzak, tarzı kendine has!

Kadınlar için Noel Hediyeleri

Noel Bayramını bayram yapan, capcanlı hediyelerdir. Bodo sizlere bu muhteşem gün için aradığınız eğlenceli hediyeleri, zengin içeriği ile sunuyor. Annenize, eşinize, kız arkadaşlarınıza, kız kardeşlerinize, sevgilinize, kızınıza, patronunuza, iş arkadaşlarınıza ve sizin için özel olan tüm hanımlara, en şık sürprizler burada!

Noel hediyeleri-noel hediyesi-bodo-Kadınlar için Noel Hediyeleri-Erkek için Noel Hediyeleri-Mutlu Noeller-noel bayramı-bodo sitesi
Noel hediyesi için bodo.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yılın tüm yorgunluğunu, sinirini, stresini bu sürprizle üzerinden atabilmesi için annenize: ‘’Avrupa Yakasında Aroma Masajı’’. Çılgın, enerjik, nerede heyecan orada o! Diyebileceğiniz kız kardeşinize, çok ama çok beğeneceği: ‘’Rafting’’ deneyimi. Naif, neşeli, eğlenceli patronunuza: ‘’Yunuslarla Yüzme’’ sunarak, enerjisini katbekat artırmasına yardımcı olabilirsiniz. Ailesiyle vakit geçirmeyi çok seven en yakın dostunuza, onu en mutlu edecek sürprizlerden: ‘’Aile için Deniz Kıyısında Bisiklet Turu’’. Eşiniz, her fırsat bulduğunda deniz kıyısına gidip, huzur bulmayı seven insanlardan ise bu kez ona romantik bir kaçış ayarlayın: ‘’Romantik Yat Gezisi’’ deneyimi ayarlamanız aynı zamanda, baş başa vakit geçirmek için mükemmel bir fırsat olacak. Bodo ile geleceğe mutlu adımlar atın.

Erkek için Noel Hediyeleri

Bayram ruhunu bodo ile her ev hissetsin diye, en yaratıcı Noel Hediyeleri bu platformda. Sizi sevgiyle saran, çevrenizdeki her erkeğe uygun deneyim hediyelerinden birkaçına birlikte bakalım. Babanız, erkek kardeşiniz, sevgiliniz, eşiniz, erkek arkadaşınız, oğlunuz, işten arkadaşlarınız kime dilerseniz dileyin, bodo size en iyisini bulacaktır. Küçük oğlunuzun bu yıl kutusuna, bol eğlenceli aktivitelerden koyabilirsiniz: ‘’Dolphinarium Gösterisi’’, ‘’Çocuk için Trambolin Parkı’’ ya da ‘’Tırmanış Eğitimi’’. Eşinize bakıyorsanız, romantik tekliflerimizi mutlaka gözden geçirmelisiniz: ‘’İki Kişi için Romantik Sinema Keyfi’’ ya da ‘’SPA’da Romantik bir Akşam’’. Ailenin kahramanı babalara özel hissettirecek deneyimlerden: ‘’Yelken ile Tanışma Eğitimi’’. Sevgilinizle yepyeni maceralara yelken açmaya hazır olun: ‘’İki Kişi için Kablolu Waterski Deneyimi’’. Bodo ile herkese Mutlu Noeller!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN