İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü

Kategori: Zayıflama - 5.811Yorum Yazın
İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü

İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü nedir? İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Büyük bir mucize yaşamak için doğru zamanda ve yerdesiniz! Dünyada bugün milyonlarca kişinin kilolarından kurtulmasını sağlayan çok ünlü diyetisyenler kilo vermek ve hafiflemek için, size özel hediye niteliğindeki önerileri, zamana yenik düşmeden denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i kilo verenlerin tercihi, denenmiş kilo verme önerilerini de okuyor, inceliyor ve yapıyor!

İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü tarifiyle büyük faydaları tek tarifte topluyor. Aynı zamanda vereceğimiz diyet karnabahar yemeği ile müthiş besin ögelerini kilo almadan tam tersine kilo vererek elde edebilirsiniz. Bu yazıda diyet karnabahar yemeği tarifi ve İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü tariflerini bulabilirsiniz.

 

Diyet karnabahar yemekleri

Karnabahar düşük kalorisi, içerdiği yüksek orandaki lifi, minerali ve vitamini ile bir yandan kilo vermenizi sağlarken diğer yandan vücudunuzun ihtiyacı olan besin ögelerini sağlıyor. Diyet karnabahar yemekleri arasında diyet karnabahar yemekleri fırında veya haşlama olarak yapılabiliyor.

 

Diyet karnabahar yemeği nasıl yapılır?

Karnabaharı güzelce ayırıp 15 dakika suda bekletin. Daha sonra tekrar yıkayıp içerisinde soğuk su bulanan tencereye atın, kaynamaya başlasın. Karnabaharın kokusu gidinceye kadar kaynatmaya devam edin.

Diyet karnabahar yemeği nasıl yapılır devam ediyoruz. Haşlanmış karnabaharın üzerine nane, kırmızıbiber, kekik ve sarımsaktan oluşan yoğurtlu sosu dökün. Çok düşük kaloriye sahip diyet yemediğiniz hazır.

Karnabahar diyet yemek tarifleri arasındaki bu yemeği öğlen ve akşam yemeklerinden 15 dakika önce bir tabak yerseniz kan şekeriniz çok yavaş bir şekilde yükselir ve ana yemekleri çok daha az yersiniz. Eğer ben karnabahar yemem diyorsanız suyunu içebilirsiniz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu toplam 21 günlük bir karnabahar kürü öneriyor.

 

Diyet karnabahar yemeği kaç kalori?

1 porsiyon diyet karnabahar yemeği kaç kalori? 255 gram orta boy bir porsiyon diyet karnabahar yemeği 112 kcal değerindedir.

 

ibrahim saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu soğan kürü-karnabahar kürü-karnabahar kürü yapanlar-ibrahim saraçoğlu reflü için havuç kürü-ibrahim saraçoğlu karnabahar kürü mide için-ibrahim saraçoğlu reflü için karnabahar kürü-saraçoğlu karnabahar kürü-ibrahim saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu karabaş otu-ibrahim saraçoğlu gastrit karnabahar kürü-ibrahim saraçoğlu göz kuruluğu için karnabahar kürü-ibrahim saraçoğlu gastrit için karnabahar kürü-ibrahim saraçoğlu karnabahar kürü göz kuruluğu-ibrahim saraçoğlu ülser için karnabahar kürü-ibrahim saraçoğlu karnabahar kürü-diyet karnabahar yemeği-diyet karnabahar yemekleri-diyet karnabahar yemeği tarifi-diyet karnabahar yemekleri fırında-karnabahar diyet yemek tarifleri-diyet karnabahar yemeği nasıl yapılır-diyet karnabahar yemeği kaç kalori

21 günlük karnabahar kürüyle hem zayıflayın hem sağlıklı olun

 

İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü

İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü hocamız tarafından televizyonlarda pek çok faydasıyla dile getiriliyor. Bunlar arasında İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü mide için, İbrahim Saraçoğlu reflü için karnabahar kürü tarifleri bulunuyor.

Bu kür idrar yolu enfeksiyonları için de öneriliyor. İşte İdrar Yolu Enfeksiyonu İbrahim Saraçoğlu Karnabahar Kürü açıklamalarının yer aldığı video! Videoda İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü tarifini izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/RmRbFCodfTo

 

Karnabahar kürü yapanlar

Karnabahar kürü yapanlar pek çok faydayı elde edebiliyor. O halde karnabahar kürü nasıl yapılır tarifini verelim.

 

Karnabahar kürü tarifi

3/4 litre kadar kaynar su içerisine 250 gram kadar taze karnabaharı atın ve ağzı kapalı olarak ortalama 5 dakika kısık ateşle haşlayın. Haşlama işleminden sonra suyunu süzün ve yarısını sabah diğer yarısını akşam aç veya tokken için.

 

Karnabahar kürü

Her gün düzenli olarak taze hazırlayın ve 7 gün boyunca kürü uygulamaya devam edin. 7 günün ardından dinlenmek için 3 günlük bir ara verin ve tekrar 7 günlük uygulamaya geçin. Bu 7 günlük aradan sonra tekrar 3 gün ara verin ve son kez 7 gün tekrar uygulayın. Yani toplamda bu kürü 21 gün boyunca uygulayın.

 

Saraçoğlu karnabahar kürü

Saraçoğlu karnabahar kürü tarifleri ve faydalı diğer kürler arasında şunlar da yer alıyor:

  • İbrahim Saraçoğlu gastrit karnabahar kürü (İbrahim Saraçoğlu gastrit için karnabahar kürü), İbrahim Saraçoğlu ülser için karnabahar kürü

 

https://youtu.be/cwFxTbtFhrk

 

  • İbrahim Saraçoğlu göz kuruluğu için karnabahar kürü (İbrahim Saraçoğlu karnabahar kürü göz kuruluğu)
  • İbrahim Saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu soğan kürü
  • İbrahim Saraçoğlu reflü için havuç kürü
  • İbrahim Saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu karabaş otu

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN