Hurma diyeti yapanlar

Kategori: Zayıflama - 79.039Yorum Yazın
Hurma diyeti yapanlar

Hurma diyeti yapanlar bir haftada 2-3 kilo yağ kütlesinden kaybederek inanılmaz bir bel çevresi incelmesine imza atıyor. Hurma diyeti yapanlar etkileyici sonuçları paylaşıyor. Bu sonuçlar hurma diyeti ile zayıflayanlar tarafından anlatılıyor.

Bu yazıda hurma diyeti yapanların yorumları, hurma yoğurt diyeti yapanlar (yoğurt hurma diyeti yapanlar), Ender Saraç hurma yoğurt diyeti yapanlar sonuçları paylaşıyor. Hurma ve yoğurt diyeti ile bir haftada incelmek ister misiniz?

Hurma diyeti yapanlar

Eskiler lafa bakılmaz ayinesi iştir kişinin demişler. Hurma diyeti ile zayıflayan varmı merak edenler için hemen açıklıyoruz. Biz de hurma diyeti yapanlar arasından hurma diyeti ile zayıflayanların paylaşımlarına bakıyoruz. Uzun uzun anlatmaya gerek yok! İşte sonuçlar!

 • Evett 2 günüm bitti çok şükür :skandal::spor: 3. Günün sabahında tartıldım ve tam 3 kg gitmiş :21: Herkese tavsiye ediyorum kızlar. (hurma diyeti kadınlar kulübü)
 • 4. günde 2 kg gitti tabi arada bir akşam az kaçamak yaptım. (Sendeincel)
 • 2 ay evvel 6 gün yaptım 72-73 kg başladım 66-67 kgma kadar düştüm. (Sendeincel)

Hurma diyeti ile zayıflayanlar, hurma diyeti yorumları

Hurma diyeti yorumları içerisinde hurma diyeti ile zayıflayanlar arasından seçtiklerimizi paylaşıyoruz. İşte en etkili sonuçlarıyla hurma yoğurt diyeti yapanların yorumları! (hurma yoğurt diyeti yapanlarin yorumlari)

 • Evet, sabah 7 hurma bir kase yoğurt, cok gelirse 5 hurma yersin ( hurma tek sayilarda yenmeli, bilimsel bişey o yüzden dedim.) Öğlen7hurma yoğurt akşam 7hurma yoğurt. Ben bugün başladım. Yedim sabah yoğurt yerine süt içtim. Internette ve face sayfalarinda da yorumlari okudum iyi sonuçlar alanlar var. Biri iki haftada 8 kilo vermişti. Ve hurma çok besin değeri yüksek lifli bir meyve. Yapan var mı bir de buraya bakmak istedim.  (Kızlar Soruyor)
 • Plaza kadınlarının şu ara en popüler diyet tercihidir. çalıştığım şirket itibarıyla çalışanlarının büyük bir çoğunluğunun kadın olmasından mütevellit böyle bir genelleme yapmakta mahsur görmüyorum. etrafta sürekli bu diyetle haftada 4-5 kg verildiğine dair başarı(!) hikayeleri duyuyorum. (Hurma diyeti ekşi)
 • 7 gün boyunca her öğünde 7 hurma ve bir kase yağsız yoğurt ile yapılan diyet. bir haftada 3 ile 5 arası kilo verilebiliyor. (Hurma diyeti ekşi)
 • Uygulamasina sahit oldum. 2.5 kilo verdi uygulayan hic kacamagi da olmadi. (Hurma diyeti ekşi)
hurma yoğurt diyeti tarifi-hurma süt diyeti-hurma ceviz diyeti-hurma ve yoğurt diyeti-hurma ile yoğurt diyeti-hurma süt diyeti yapanlar-hurma su diyeti-hurma ve ceviz diyeti-hurma ve yoğurt diyeti kadınlar kulübü-hurma ve yoğurt diyeti yapanlar-hurma ve yoğurt diyeti yapanların yorumları-hurma yoğurt diyeti yapanlar (yoğurt hurma diyeti yapanlar)-hurma yoğurt diyeti yapanlarin yorumlari-hurma yogurt diyeti kac kalori-hurma yoğurt diyeti yorumlar-hurma yoğurt diyeti ile zayıflayanlar-hurma yoğurt diyeti ile kilo verenler-hurma zeytin diyeti-hurma diyeti 21 gün-hurma diyeti 3 günlük-3 günlük hurma diyeti-hurma yoğurt diyeti haftada 7 kilo verdiriyor göbeği eritiyor-hurma diyeti zararları-hurma yoğurt diyetinin zararları
hurma diyeti ile zayıflayanlar, hurma diyeti yorumları

Hurma diyeti nasıl yapılır?

Hurma diyeti tarifi özellikle Ender Saraç tarafından yapılan tarif büyük ilgi görüyor. Burada hurma diyeti nasıl uygulanır sorusunun cevabını Hurma diyeti Ender Saraç tarifini vereceğiz.

Hurma ve diyet kelimeleri yan yana geldiğinde sanki uyumsuz gibi geliyor. Oysa Hurma glisemik indeksi düşük, lif oranı çok yüksek bir besindir. Bu özellikleri hurmayı tok tutucu bir besin olarak hurma ve diyet açısından dost besin haline getiriyor.

Hurma yoğurt diyeti nasıl yapılır?

Hurma kaç kalori? Bir orta boy hurma 40-45 kalori değerine sahiptir. Hurma yoğurt diyeti kaç kalori? (hurma yogurt diyeti kac kalori) Hurma diyeti listesi günlük 1000 kalorilik bir diyet listesidir.

Hurma yoğurt diyeti tarifi için günde 21 adet orta boy hurma ve üç büyük boy kase yoğurt yenilmesi öneriliyor. Hurma meyvesi diyeti için üç öğünde de hurma tüketiliyor ve ardından bir kase yoğurt yeniliyor.

Hurma diyeti nasıl olur diyorsanız öncelikle kahvaltıda bir gün önceden bıçakla ikiye bölünmüş ve suda bekletilmiş 7 adet hurma ile güne başlıyorsunuz. Hurmaların üzerine az miktarda tarçın dökerek yemenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de hurma diyeti yaptım demek için kahvaltıda 7 adet hurmadan sonra bir kase yoğurt yemelisiniz. Yoğurdu kendiniz mayalayın. 7 adet hurma sizi öğleye kadar tok tutmaya yetecektir merak etmeyin.

Ender Saraç hurma yoğurt diyeti yapanlar

Hurma diyeti uygulayanlar gün içerisinde açlık hissetmediklerini belirtiyorlar. Yalnızca hurma diyeti uygulayanlar üçüncü günden itibaren hurma yeme arzularının azaldığını ama pes etmemek gerektiğini dile getiriyorlar.

Ender Saraç hurma yoğurt diyeti yapanlar sabah kahvaltıda ve gün içerisinde yeşil çay, bitki ve meyve çayları içebiliyor. Elbette zayıflatan çay da içilebilir. Bu çayları içerken kesinlikle şeker kullanılmaması öneriliyor.

Ender saraç hurma yoğurt diyeti yapanlar öğle ve akşam menüsünde de yedişer adet hurma ve birer kase yoğurt tüketiyorlar.

Günde en az 10-12 bardak ılık su içilmesi yine Ender Saraç hurma yoğurt diyeti yapanlar tarafından uygulanmalıdır.

Bu diyeti hatalı olarak Ender Saraçoğlu hurma yoğurt diyeti biçiminde tanımlayanlar da bulunuyor. Hurma diyeti sağlıklı mı? Elbette hurma diyeti yapanlar arasına katılmak için mutlaka sağlık sorunu yaşamıyor olmanız gerekiyor. Ayrıca doktor kontrolü olmadan yapılması da önerilmiyor.

Hurma diyeti kaç gün yapılır?

Hurma diyeti farklı tariflerle yapılabiliyor. En çok bilinen hurma diyeti tarifleri için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

 • Hurma süt diyeti (hurma süt diyeti yapanlar)
 • Hurma ceviz diyeti (hurma ve ceviz diyeti)
 • Hurma su diyeti
 • Hurma zeytin diyeti

Bu diyetler hurma diyeti 21 gün, hurma diyeti 3 günlük sürelerle uygulanabiliyor. Hurma ve yoğurt diyeti yapanlar genellikle bir haftalık diyet yapıyor. Daha sonra iki hafta ara vererek tekrar uygulanabiliyor.

Hurma diyeti kaç gün verdirir? (Hurma diyeti kac kilo verdirir)

Hurma yoğurt diyeti ile zayıflayanlar bir haftada 3-5 kilo verdiklerini yoğunlukla anlatıyorlar. Bunun yanında düzenli olarak yapanlar hurma yoğurt diyeti ile zayıflayanlar olarak başarı elde ediyor.

Hurma yoğurt diyeti yorumları ayda 10 kilo zayıflamaya kadar işaret ediyor. Elbette hurma yoğurt diyeti yorumları yanında doktor onayı ve kontrolü olmalıdır. Bu tür tek besinli diyetler sağlıklı beslenme ve vücut dengesi için yeterli olmayabilir. O nedenle sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu olumsuz durumu engellemek için uzun süreli yapılmamalı, fasılalı uygulanmalıdır.

Hurma yoğurt diyeti haftada 7 kilo verdiriyor göbeği eritiyor!

İddialı bir başlık gibi duruyor. Bu etkili sonucu elde etmek için vazgeçilmez bir kural da günde en az 45 dakika yürüyüş yapmak gerekiyor. 45 dakika yürüyüş ve istikrarlı bir hurma ve yoğurt diyeti listesi uygulanması hurma yoğurt diyeti haftada 7 kilo verdiriyor göbeği eritiyor sözünü doğru çıkarabiliyor.

Hurma diyeti göbek eritirmi? Ender saraç hurma ve yoğurt diyetinin en büyük etkisinin göbek ve bel çevresine etkisi olarak açıklıyor. Bu diyet hem göbek çevresini eritiyor yani yağ kütlesinden kaybettiriyor hem de bel çevresinde incelmeyi sağlayabiliyor.

hurma diyeti yapanlar-hurma diyeti ekşi-hurma diyeti yorumları-hurma diyeti ile zayıflayanlar-hurma diyeti ile zayıflayan varmı-hurma diyeti kadınlar kulübü-hurma diyeti yapan varmı-hurma diyeti yapan ünlüler-hurma diyeti yaptım-hurma diyeti uygulayanlar-ender saraç hurma yoğurt diyeti yapanlar-ender saraçoğlu hurma yoğurt diyeti-hurma diyeti ibrahim saraçoğlu-hurma diyeti maranki-hurma diyeti nasıl yapılır-hurma diyeti göbek eritirmi-hurma diyeti kac kilo verdirir-hurma diyeti kaç gün yapılır-hurma diyeti listesi-hurma diyeti nasıl olur-hurma diyeti nasıl uygulanır-hurma diyeti sağlıklı mı-hurma diyeti tarifi-hurma meyvesi diyeti-hurma ve diyet-hurma yoğurt diyeti nasıl yapılır
hurma diyeti yapanlar

Hurma ve yoğurt diyeti

Hurma ile yoğurt diyeti beraberinde sağlık için faydalı sonuçlar da getirebilir. Şöyle ki hurma pek çok sağlık faydasını barındırıyor. Elbette yoğurt da inanılmaz faydalar içeriyor.

Hurma ve yoğurt diyeti yapanların yorumları incelendiğinde aşağıdaki faydaların da elde edilebildiği görülüyor.

 • Hurma yoğurt diyeti yapanlar (yoğurt hurma diyeti yapanlar) yüksek lif ile beslenior. Lif üç şekilde kilo vermeyi etkiliyor. İlk olarak, lif, kalın bağırsakta besinlerin emilimini yavaşlatmaya yardımcı olur, böylece uzun süre boyunca kendinizi tam hissetmenizi sağlar. Ayrıca kandaki glikozdaki ani bir yükselmeyi önler. İkincisi, yağların yakalanmasına yardımcı olarak yağ emilimini önler. Üçüncüsü, lif, temel olarak iyi bağırsak bakterileri için gıda olan bağırsakta kısa zincirli yağ asitlerinin üretilmesine yardımcı olur. Bu bağırsak bakterileri sindirimde yardımcı olur ve sonuçta metabolizmanın artmasına yardımcı olur.
 • 3 günlük hurma diyeti yapanlar veya daha uzun süreli uygulayanlar iyi bir protein kaynağı almış oluyorlar. Proteinlerin sindirimi zordur ve kalın bağırsakta geçiş süresi uzundur, bu da sizi uzun süre tam olarak hissetmenizi sağlar. Ayrıca, proteinler ayrıca kasların oluşturulmasına ve onarılmasına yardımcı olabilir.

Hurma yoğurt diyeti yapanlar (yoğurt hurma diyeti yapanlar) hangi faydaları elde ediyor?

 • Hurma yoğurt diyeti ile kilo verenler beraberinde yüksek miktarda antioksidan alıyorlar. Antioksidanlar, zararlı serbest oksijen radikallerini temizlemeye yardımcı olur ve stresi ve iltihabı azaltır. Yeni tarihler antosiyaninler, fenolikler ve karotenoidler gibi antioksidanları içerir. Bunlar toksinlerin atılmasına ve metabolizmanın ve sindirimin artmasına yardımcı olur. Bu sonuçta kilo kaybına neden olur.
 • Hurma diyeti yapan varmı diye etrafınıza baktığınızda kendinden emin kişiler görebilirsiniz. Bu kişiler hurma ve yoğurt diyeti kadınlar kulübü gibi platformlarda yorumlarını paylaşıyorlar.

Hurma diyeti yapan ünlüler

Elbette burada vereceğimiz isimler hurma diyeti yapan ünlüler arasında olmayabilir. Basında yer alan bilgilerden derlediğiniz hurma diyeti yapan ünlüler arasında İskender Paydaş, Nazan Öncel, Gülben Ergen, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hazal Kaya, Hande Erçel ilk sıralarda geliyor.

Hurma diyeti İbrahim Saraçoğlu

Hurma Diyeti Ender Saraç ile özdeşleşmiştir. Bununla birlikte Hurma diyeti İbrahim Saraçoğlu veya hurma diyeti Maranki biçiminde arama yapan ziyaretçilerimiz için de aşağıdaki videoyu izlemelerini öneriyoruz.

Hurma yoğurt diyetinin zararları         

Eğer bel çevresi kadınlarda 88 erkeklerde 94 cm’yi geçiyorsa risk başlıyor demektir. Pek çok hastalığı tetikleyen bel çevresi kalınlaşmasından kurtulma için hurma ve yoğurt diyeti yapabilirsiniz.

Bu diyetin yani hurma diyeti zararları var mıdır?

Şeker hastası iseniz bu diyet size uygun olmayabilir. Hamileler veya hamilelik beklentisi olanlar için önerilmiyor. Ayrıca dengeli beslenmeyi gerektiren veya bazı besinlere karşı alerjik reaksiyonları veya intoleransı olanlar için de hurma yoğurt diyetinin zararları olabilir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN