Zayıflamanın en kolay yolu

Zayıflamanın en kolay yolu

Zayıflamanın en kolay yolu nedir biçimindeki soruyla çok sık karşılaşıyoruz. Elbette zayıflama yöntemi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Kimine göre spor yapmak kolaydır kimine göre diyet yapmak! Bu yazıda; kolay kilo verme yolu olarak elma sirkesi öneriyoruz.

Zayıflamanın en basit yolu gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Zayıflamanın en kolay yolu elma sirkesi               

Elma sirkesi iki aşamalı fermantasyon sürecinde yapılır. Asetik asit, sirkenin ana aktif bileşenidir. Günlük bir elma kaşığı elma sirkesi size ne yardımcı olabilir?

Ezilmiş, fermente elmadan yapılan bu uzun süredir devam eden halk ilacı, doğal sağlık topluluğunda önemli bir an geçiriyor ve insanların, kilo vermeden kabızlıktan soğuk algınlığına kadar her şeye yardımcı olmak için çiğ, süzülmemiş elma sirkesi kullanan insanlarla birlikte.

zayıflamanın en kolay yolu-1 haftada zayıflamanın en kolay yolu-zayıflamanın en kolay yolu evde-zayıflamanın en kolay yolu nedir-hızlı zayıflamanın en kolay yolu-zayıflamanın en kolay yolu elma sirkesi-çabuk zayıflamanın en kolay yolu-bölgesel zayıflamanın en kolay yolu-emzirirken zayiflamanin en kolay yolu
Zayıflamanın en basit yolu nedir?

Aslında, savunucuların kilo vermenize, savaş şişkinliğine ve daha pek çok şeye yardımcı olmanıza yardımcı olduğunu iddia eden bir elma sirkesi diyeti bile var.

1 haftada zayıflamanın en kolay yolu

1 haftada zayıflamanın en kolay yolu olarak bilinen elma sirkesi tüketmenin en büyük avantajlarından biri de kan şekeri seviyelerine olan olumlu etkisi .

Bir çalışmada elma sirkesinin yüksek karbonhidratlı bir öğün sırasında insülin duyarlılığını yüzde 19 ile 34 herhangi bir yerde arttırdığı ve diğerinde katılımcıların beyaz ekmek yedikten sonra yüzde 34 kadar kan şekerini azalttığı gösterilmiştir.

Bu etkileyici sonuçlar elma sirkesinin tip 2 diyabetin tedavisinde (kronik olarak yüksek kan şekeri ile karakterize edilen bir durum) veya ortalama bir insanın, aksi takdirde sonuçta ortaya çıkan tatlılar ve karbonhidratlarla ilgili istekleri azaltması için basit bir yol olabileceğini düşündürmektedir. Elma sirkesi size kilo vermede büyük katkılar sağlayabilir!

Kolay zayıflama yolu nedir?

Zayıflamanın en kolay yolu nedir sorusunun doğal cevabı elma sirkesi nasıl kilo verdirir? Karın yağını azaltabilir ve kilo vermenize yardımcı olabilir.

Şaşırtıcı bir şekilde, elma sirkesi üzerine yapılan bazı araştırmalar küçük kilo kaybına işaret etmektedir. Obeziteye sahip 175 kişiden oluşan üç aylık bir çalışmada, günde 1 çorba kaşığı sirke alan katılımcılar ortalama 2 kg, günde 2 çorba kaşığı alan ortalama 4 kg kaybetti. Her iki grup da viseral yağda (yani bir dizi kronik hastalığa bağlı tehlikeli tür karın yağında) bir azalma yaşamıştır.

Zayıflamanın en kolay yolu evde!

Elma sirkesi ile zayıflamak evde kolayca yapabileceğiniz bir uygulamadır. Elma sirkesi etken maddesi asetik asidin, çeşitli şekillerde yağ kaybını teşvik edebileceğini keşfetmiştir.

Yağ depolamayı azaltabilir, yağ yakmayı artırabilir, iştahı azaltabilir ve kan şekeri ve insülin tepkisini artırabilir.

Elma sirkesi zayıflamak için nasıl kullanılır?

Bir çalışmada, 12 hafta boyunca günde 1-2 çorba kaşığı (15-30 ml) elma sirkesi alan obez kişiler kilo ve vücut yağlarını kaybetti.

Kilo kaybı için kullanılan elma sirkesi miktarı günde 1-2 çorba kaşığı (15-30 ml) suyla karıştırılır.

Bunu gün içinde 2-3 dozlara yaymak en iyisidir ve yemeklerden önce içilmesi en iyisi olabilir.

Bundan daha fazlasını almak, daha yüksek dozajlarda potansiyel olarak zararlı etkiler nedeniyle önerilmiyor. Ayrıca, nasıl tolere edebileceğinizi görmek için 1 çay kaşığıyla (5 mi) başlamak en iyisidir.

Bölgesel olarak kilo vermenin en kolay yolu elma sirkesi, mide boşalmasının gecikmesinden dolayı kısmen dolgunluğun artmasına yardımcı olur. Bu doğal olarak daha düşük kalorili alımlara yol açabilir. Bununla birlikte, bu bazıları için gastoparezi daha da kötüleştirebilir.

Zayıflamanın en basit yolu gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Zayıflamanın en basit yolu ile kilo verenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN