Zayıflama kitabı

Kategori: Zayıflama - 5.843Yorum Yazın
Zayıflama kitabı

Zayıflama kitabı denilince son günlerde ‘Zayıflamada Son Söz’ isimli kitap sıkça konu ediliyor. Zayıflama kitabı ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Büyük bir mucize yaşamak için doğru anda ve yerde bulunuyorsunuz! Dünyada bugün artık milyonlarca kişinin kilolarından kurtulmasını sağlayan çok ünlü diyetisyenler kilo vererek incelmek için, size özel hediye niteliğindeki önerileri, bir saniye bile geçirmeden denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i kilo vermeyi başaranların tercihi, denenmiş kilo verme önerilerini de okuyor, hayatında uyguluyor!

Zayıflamada Son Söz kitabı neden bu kadar ilgi görüyor? Bu ilginin nedeni kitabın yazarı Deniz Egece’nin ‘Görsel Bilinç Kodlama Cihazı’nda gizli! Çünkü Zayıflamada Son Söz bilinçaltı kodlama yöntemi ile zayıflamayı sağlıyor. Adı geçen cihaz 25. Kare tekniğini kullanarak kilo verme direncini kırıyor. Bu işlemi subliminal görsel işitsel mesaj yoluyla yapıyor. Bu yazıda zayıflama kitabı olarak kilo vermenize katkı sağlayacak önerileri, Doktor Kardeşlerle Eğlenerek İnterAktif Zayıflama kitabını ele alıyor.

 

Zayıflama kitabı

Zayıflamada Son Söz kitabı Deniz Egece tarafından geliştirilen bir tekniği içeriyor. Bu teknik zayıflamayı diyetle değil bilinçaltı telkinlerle sağlıyor. Bilinçaltı zayıflama kitabı olarak bilinen Zayıflamada Son Söz uykuda zayıflama kitabı olarak da biliniyor. Zayıflama kitabı son söz biçiminde ifade edildiği de görülüyor. İşte zayıflama kitabı son söz ile ilgili bilgiler!

Deniz Egece kimdir?

Deniz Egece kimdir yakından bakalım. Yoga Teraphy, Kontaplasyon, Pilates, NLP, Hipnoz, Oto-hipnoz, Beslenme bozuklukları, Kuantum fiziği, Fotografik hafıza, Bilişsel terapi, Ayurveda, Reiki, Feng shui, Biyoenerji ve Nöroplastitsite, Epigenetizim ve Mentalizim Deniz Egece’nin eğetim aldığı nörobilim dalları.  En son Harvard Üniversitesi NYFA’de bilinçaltını etkileyen subliminal ses ve ışık teknolojisi eğitimleri aldı.

Deniz Egece web sitesinde kendisi ile ilgili şu bilgiler yar alıyor: Ses ve ışıkla terapi yöntemleri, subliminal nöroteknoloji kullanarak; “Uyurken Zayıflama” “İşitsel Bilinçaltı Kodlama Cihazı” ve Görsel Bilinç Kodlama Cihazlarını”  icat etti ve geliştirdi. 110.000 adet satan “Zayıflama da Son Söz” ve  “Düşünce Molası” adlı kitaplarının yazarıdır.

Son Söz Zayıflama kitabı aslında bir set olarak anlam ifade ediyor. Set Zayıflamada Son Söz kitabı ve Subliminal Zayıflama Cd’sini (zayıflamada son söz cd indir) içeriyor. Deniz Egece zayıflama seti fiyatı 80 TL düzeyindedir. Deniz Egece zayıflama seti fiyatı yanında bilinçaltı alışkanlıkları değiştirmeyi ve bu yolla zayıflama direncini kırmayı hedefliyor. Bu kitap dünyanın ilk ve tek kalıcı zayıflama kitabı olarak lanse ediliyor.

Bu kitap, zayıflama kitabı Ebru Şallı tarafından da öneriliyor. Zayıflamada Son Söz zayıflama kitabı Ebru Şallı tarafından hazırlanan videolar ile tanıtılıyor.

 

Yiyerek zayıflama kitabı

Zayıflamak için kitap okumak etkili kilo verme yöntemleri arasında yer alıyor. Kitap okuyarak zayıflama karındaysanız size önerebileceğimiz ve kitapçılarda kolayca bulabileceğiniz kitapları listeledik. İşte kitap okuyarak zayıflama veya yiyerek zayıflama kitabı listesi! Zayıflamak için kitap arayanlar bu liste tam size göre! Bir önemli uyarıda bulunmak istiyoruz. Zayıflama kitapları pdf olarak internet ortamında bulunabiliyor. Ancak bu kitaplar için harcanan emeğin çalınmasıdır. Bu nedenle zayıflama kitapları pdf şeklinde değil kitapçılardan alınarak okunmalı, harcanan emeğe saygı duyulmalıdır. Örneğin naturel zayıflama kitabı indir, sayarak zayıflama kitabı indir, zayıflama programı kitabı pdf, zayıflama programı kitabı indir, zayıflama kitabı indir biçiminde yapılacak okumaları önermiyoruz.

 • Zayıflama Gerçeği kitabı- Abdurrahman Aktümsek
 • Zayıflama Diyeti kitabı – Dr.Nicholas Perricone
 • Naturel zayıflama kitabı – Metin Özata (Naturel Zayıflama kitabı pdf, naturel zayıflama kitabı oku)
 • Sayarak Zayıfla kitabı– 5333 – (sayarak zayıflama 5333 kitabı, sayarak zayıflama kitabı) – Ayça Kaya
 • Zayıflama formülleri kitabı – Diyet yapmadan zayıflamak için 4 anahtar formülü keşfet!
 • Külkedisinin Zayıflama Hikayesi kitabı – Aylem Güngördü
 • Beden Aklıyla Zayıfla kitabı – Fevzi Özgönül –(Bu kitap için beden aklıyla zayıflama kitabı indir, beden aklı ile zayıflama kitabı yorumları, beden aklıyla zayıflama kitabı yorumları da internet arama motorlarında aratılıyor.)
 • Dukan Diyeti – 4 Adımda Mucizevi Kalıcı Zayıflama – Pierre Dukan – Bu kitap Dukan zayıflama kitabı olarak da biliniyor.
 • Uykuda Zayıflayın – Elmar Trunz-Carlisi, Helmut Gillesen, Rudolf Schwarz – Bu kitap uyurken zayıflama kitabı olarak anılıyor. Uyurken zayıflama kitabı dışarıda yemek yerken bile zayıflanabilecek bir tekniği anlatıyor.
 • Karatay Diyeti – Canan Karatay – Karatay zayıflama kitabı olarak biliniyor.
 • Zayıflama programı kitabı – Zayıflama programı kitabı serisine internet satış kanalından ulaşılabiliyor.

 

zayıflama kitabı-deniz egece kimdir-deniz egece zayıflama seti fiyatı-zayıflamada son söz kitabı-zayıflamada son söz cd indir-naturel zayıflama kitabı pdf indir-yiyerek zayıflama kitabı-zayıflama formülleri kitabı-sayarak zayıflama 5333 kitabı-kitap okuyarak zayıflama-naturel zayıflama kitabı pdf-naturel zayıflama kitabı-son söz zayıflama kitabı-zayıflama kitapları pdf-sayarak zayıflama kitabı-zayıflamak için kitap-beden aklıyla zayıflama kitabı indir-bilinçaltı zayıflama kitabızayıflama programı kitabı pdf-külkedisininzayıflama hikayesi kitabı-zayıflama programı kitabı-zayıflama kitabı son söz-dukan zayıflama kitabı-beden aklı ile zayıflama kitabı yorumları-beden aklıyla zayıflama kitabı yorumları-sayarak zayıflama kitabı indir-uykuda zayıflama kitabı-uyurken zayıflama kitabı-naturel zayıflama kitabı indir-zayıflama programı kitabı indir-karatay zayıflama kitabı-naturel zayıflama kitabı oku- okuyarak zayıflama kitabı-zayıflama kitabı ebru şallı-zayıflama kitabı indir-Doktor Kardeşlerle Eğlenerek İnterAktif Zayıflama

10 Haftada ideal kiloya ulaşmanın formülleri bu kitapta yer alıyor.

Okuyarak zayıflama kitabı

Okuyarak zayıflama kitabı elbette bunlarla sınırlı değil. Sizlere bir kitaptan bahsedeceğiz. Kitabın tam adı biraz uzun: Doktor Kardeşlerle Eğlenerek İnterAktif Zayıflama 10 Haftada Sağlığınızı Korumak için Bir Başucu Kitabı.

Cinius Yayınlarından çıkan kitabı Diyetisyen Şule Arslan ile kardeşi Dr. Yasemin Arslan kaleme almış. Doktor Kardeşlerle Eğlenerek İnterAktif Zayıflama kitabı kolaylıkla uygulayabileceğiniz haftalık beslenme ve egzersiz önerilerine, kendinizi psikolojik olarak güçlü hissedeceğiniz çalışmalara, günlük hayatınıza rahatlıkla adapte edeceğiniz pratik tavsiyelere, interaktif alıştırmalarıyla kendi kendinizi kontrol edebileceğiniz yöntemlere, hayatınızı kolaylaştıracak web sitelerine ulaşmanızı sağlayan, üstelik bunları yaparken bolca eğleneceğiniz bir kitap. Yazarlar zayıflamayı bir bütün olarak ele alıyorlar ve insanı hem beden, hem ruh, hem zihin olarak değerlendiriyorlar. 10 Haftalık bir program sunan bu kitap sağlıkla ideal kilonuza inmenizden bu kilonuzu korumanın püf noktalarına, doğru ve gerçek gıdaları seçmekten kolay ve zevkli hareketlere, pratik yemek tariflerinden akupunktur ve mezoterapiye; ayrıca bedeniniz yavaş yavaş biçimlenir ve sağlık kazanırken genç görünümünüzün yüzünüze de yansıması için medikal estetik bilgilere, sigarayı bırakmanın kolay yollarından ağız ve diş sağlığına kadar hiçbir konuyu açıkta bırakmayan bir başucu kitabı.

Yazarlar Batı tıbbının deneysel bilgeliği ve Doğu tıbbının kadim bilgeliği yolunda, bu iki ışıklı yolu harmanlayarak yürüyorlar.

 

Doktor Kardeşlerle Eğlenerek İnterAktif Zayıflama

Yayınevi bu kitabın doğru uygulanması halinde okurlarının satın alacağı son diyet kitabı olacağını iddia ediyor. Peki kitaptaki öneriler kaç adımdan oluşuyor. Bu konuda Akupunktur ve Medikal Estetik Uzmanı Dr. Yasemin Arslan’ın Milliyet.com tr’deki yazısında dört adımdan oluşan bir yol önerildiği belirtiliyor.

1.ADIM  Arınma Dönemi: Bir hafta süreli hafif bir detoksu içeriyor.Bu süreçte bedeniniz yavaş yavaş toksinlerden arınmaya, temizlenmeye başlıyor ayrıca hafif, kısa yürüyüşler de beslenme programınıza eşlik ediyor.Sağlıklı bir bedende vücut ağırlığının yaklaşık %5inin verilebildiği kıymetli bir dönem.

2.ADIM Aktif Zayıflama Dönemi: 9 hafta süren bir dönemi kapsıyor.Bu süreçte her hafta farklı beslenme programları yer alıyor. Beslenme listeleri alternatif değişimler haftası, vejetaryan beslenme haftası, mayasız-glutensiz beslenme haftası, ayırma haftası, vegan haftası, çiğ beslenme haftası, hipoglisemik hafta, protein haftası gibi değişik beslenme şekillerinden oluşuyor. Böylece hangi haftada daha rahat hissettiğinizi, hangi haftada daha iyi kilo verdiğinizi kısaca vücudunuzun tepkilerini iyice ölçüp onu iyice tanıyacağınız bir süreç. Eğer farklı beslenmek zor gelirse hazırlanması ve bulunması gayet kolay olan 2. Haftayla yolunuza devam edebilirsiniz.

3.ADIM Günlük Yaşama Uyumlanma Dönemi: İki haftalık bir süreci kapsıyor. Yavaş, kontrollü ve bedenle uyumlu şekilde yiyeceklerin serbestleştirildiği bir dönemdir.

4.ADIM İdeal Kiloyu Koruma Programı: İki yıl sürelidir. Bu süre, programı tamamladıktan sonra bedenin yeni halini kabullenmesi ve geri dönüşlerin önlenmesi için geçen zamandır. Biliyoruz ki hangi yolla zayıflarsanız zayıflayın sonrasında eski yaşam alışkanlıklarınıza dönüp fazla yemek yiyip, az hareket ederseniz verdiğiniz kiloyu % 30 fazlasıyla geri alırsınız. Kitabın bu son bölümünde yaşam alışkanlıklarınızı nasıl pratik olarak değiştirebileceğinize dair ipuçlarını içeriyor.

 

Sonsöz

Daha fazlası ve daha sağlıklı, ince bir yaşam için bir zayıflama kitabı satın almanızı öneriyoruz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN