Yoğurt limon pul biber kilolar uçar gider!

Kategori: Zayıflama - 19.160Yorum Yazın
Yoğurt limon pul biber kilolar uçar gider!

Yoğurt limon pul biber son günlerde kimi görsem adeta ‘parola-şifre’ gibi dillere dolanmış durumda. Herkes yoğurt limon pul biber yiyerek zayıfladığını dile getiriyor. Bu sihirli kelimelerin işe yarayıp yaramadığını denemek için ben de yoğurt limon pul biber kürü denedim. Bu deneyimimi ve yoğurt limon pul biber kürü nasıl yapılır anlatıyorum. Bu kürün çok popüler olmasının bir nedeni ise yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilmesidir.

Yoğurt limon pul biber kürü

Yoğurt limon pul biber karışımı akşam yatmadan bir saat önce yeniliyor. Yoğurt limon pul biber kürü yendikten sonra başka bir şey, su bile, tüketilmemesi öneriliyor.

Yoğurt limon pul biber ile zayıflayanlar arasına katılmak için önce bu kürü hazırlamalıydım. Aşağıda kendi kullandığım tarifi veriyorum.

  • Kendi mayaladığınız yoğurttan üç yemek kaşığı
  • 1,5 çay kaşığı kırmızı pul biber (Ben bazı günler gerçek isot kullandım)
  • Yarım limonun taze sıkılmış suyu

 

Yoğurt kırmızı biber limon tarifi

Yoğurt kırmızı biber limon hazırlarken yoğurdun hazır olmaması çok önemli. Gerçek probiyotik özellikli mayalanmış kendi hazırladığınız yoğurdu öneriyoruz. Özellikle yoğurdu suyuyla birlikte kullanın. Limon da taze sıkılmış olmalıdır. Kırmızı pul biberi bilenen markalardan alabilir veya ideal olarak kendiniz kurutup çekebilirsiniz. Kırmızı pul biberde aflatoksin oluştuğu için dikkatli kullanılmalıdır. Ucuz, tarihi geçmiş kırmızı biberle asla yoğurt limon kırmızı biber kürü hazırlanmamalıdır.

Yoğurt limon kırmızı biber kullanarak her akşam taze hazırladığınız karışımı yiyin. Beklemiş, önceki günlerden kalan yoğurt limon ve pul biber karışımını kullanmayın!

Malzemeleri güzelce karıştırın. Beş dakika kadar bekletip ekmek veya başka bir şey eklemeden yiyin. Üzerine su dahil hiç bir şey yemeyin ve içmeyin.

 

Yoğurt limon pul biber faydaları

Yoğurt limon pul biber karışımı ne işe yarar? Yoğurt vitamin, mineral ve besin yönünden zengindir. Yoğurt limon pul biber karışımı ne işe yarar sorusuna genel sağlık açısından pek çok faydası bulunduğunu belirtmeden geçemeyiz.

Ayrıca yoğurdun özellikle suyuyla birlikte tüketildiğinde kilo vermeye yardımcı olduğu biliniyor. Yoğurt metabolizmanın daha iyi ve hızlı çalışmasına da katkı sunar. Bağırsakların çalışma düzenine olumlu etki eder, sindirimi düzenler.

Bununla birlikte kırmızı pul biber kalori yakarak vücudun yağ yakmasına etki ediyor. Limon suyu yine yağ yakıcı özelliğiyle biliniyor. Bu üçlünün karışımı adeta vücutta kilo verdirici büyük bir sinerjinin ortaya çıkmasını tetikliyor.

 

Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu

Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu kürü özellikle kadınların büyük ilgi gösterdiği bir tarif. Bu küre ilgi yoğurt limon pul biber kürü İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilince adeta patlama yaptı! Yukarıda verdiğimiz tarifle yani yoğurt limon pul biber ile zayıflama mümkün olabiliyor. Bu satırların yazarı olarak üç hafta boyunca yoğurt limon ve pul biber diyeti uyguladım. Bu diyeti kesintisiz yapmaya çok dikkat ettim. İlk bir hafta boyunca yerken zorlandım ve bir etkisini görmedim.

İkinci hafta yoğurt limon pul biber diyeti yanında biraz yaşamıma hareket de kattım. Bu sayede yoğurt limon pul biber diyeti etkisini daha iyi hissetmeye başladım. Son haftada ise beslenmemde ekmeği de kestim. Ve yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama kürü uygulamamın sonucunu açıklıyorum. Yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama gerçekten işe yaradı ve üç hafta sonunda 4 kilo 480 gram kaybetmiştim!!

 

Yoğurt limon pul biber kürü kullananlar

Yoğurt limon pul biber kürü kullananlar kilo vermede başarı elde edebiliyor. Yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama için en az iki hafta kesintisiz uygulanmalıdır. Ayrıca yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama sırasında günde en az iki litre su tüketmeye dikkat edin. Sabahları ılık suyla başlayıp gün içerisinde serin su içebilirsiniz.

 

Erkeklerde de işe yarıyor!

Göbek eritmek için yoğurt limon pul biber yapmak erkekler arasında daha az yaygın. Bununla birlikte özellikle bel çevresi ve göbek eritmek için hele spor yapmaktan uzak ve hareketsiz yaşayan erkekler için denenebilecek bir yöntemdir.

Bu tanıma uyan erkek ziyaretçilerimizin yoğurt limon pul biber kürü zayıflatırmı sorusunu bizzat yaşayarak tecrübe etmelerini önemsiyoruz. Çünkü biz denedik ve kilo vermeyi başardık. Bu soru yani yogurt pul biber limon gobek yagini eritirmi sorusu olumlu cevabını buldu. Hareket ve spor olursa elbette etkisi daha fazla olacaktır. Ayrıca iki veya üç hafta uyguladıktan sonra bir ay ara verip göbek eriten yoğurt limon pul biber kürünü tekrarlayabilirsiniz.

Yoğurt limon pul biber zayıflatırmı?

Yoğurt limon pul biber zayıflatırmı sorusunun cevabının çoğu kişi için ‘evet’ olabileceğini yukarıda açıklamaya çalıştık. Bir noktaya daha parmak basmak istiyoruz. Alternatif tarif bekleyenler için yoğurt limon pul biber zerdeçal karışımını öneriyoruz. Yoğurt limon pul biber zerdeçal karışımı özellikle kış aylarında kilo vermeye katkı sağlarken bağışıklık sisteminin üçlenmesine de olumlu etkide bulunacaktır.

 

yoğurt limon pul biber-yoğurt limon pul biber ibrahim saraçoğlu-yoğurt limon pul biber kürü-yoğurt limon pul biber kürü kullananlar-yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflama-yoğurt kırmızı biber limon-yoğurt limon kırmızı biber-yoğurt limon pul biber ile zayıflama-yoğurt limon pul biber kürü zayıflatırmı-yoğurt limon pul biber zayıflatırmı-yoğurt limon pul biber ile zayıflayanlar-yogurt pul biber limon gobek yagini eritirmi-yoğurt limon pul biber yorumlar

yoğurt limon pul biber ibrahim saraçoğlu

 

Yoğurt limon pul biber zararları

Yoğurt limon pul biber zararları bakımından riski çok az olan bir karışımdır. Bununla birlikte hemoroid (Basur) sorunu olanların kullanması önerilmiyor. Ayrıca içeriğindeki maddelere karşı alerjik bünyesi olanlar da kullanmamalıdır.

Yoğurt limon pul biber kürü zararları bakımından çok masum bir karışım olarak nitelendirilebilir. Yoğurt limon pul biber emziren anneler kullanabilirmi? Emziren annelerin ve hamilelerin de göbek eriten yoğurt limon pul biber kürünü kullanmaları tavsiye edilmiyor.

Yoğurt limon pul biber yan etkileri arasında mide ve reflü sorunu yaşayanların da dikkat etmesi hatta kullanmaması gereken bir kür olabilir. Kendi durumunu doktorunuzla konuşmadan yoğurt limon pul biber kürü ile zayıflayanlar arasına katılmak için kür uygulamayınız.

 

Yoğurt limon pul biber yorumlar

Yoğurt limon pul biber yorumlar arasında yoğurt limon suyu pul biber zayıflatırmı sorusuna olumlu cevap verenlerin çokluğu dikkat çekiyor. Bununla birlikte kısa sürede bu kürü uygulamaktan vazgeçenler olduğu da görülüyor. Bir diğer nokta ise yoğurt limon pul biber ekşi acı tadı nedeniyle damak zevkine uymadığı için yiyemeyenler de bulunuyor.

Yoğurt limon pul biber ne işe yarar? Tekraren belirtelim hem zayıflama hem de genel sağlık ve sindirim sistemi düzeni için faydaları bulunan bir tariftir.

 

Yoğurt pul biber limon kürü kaç gün yapılmalı?

Yoğurt limon pul biber karışımı zayıflatır mı sorusunun cevabından ikna olanların aklına gelen ikinci soru yoğurt pul biber limon kürü kaç gün yapılmalı oluyor.

Yoğurt limon pul biber kürü ne kadar yapılmalı sorusunu uzmanlar en az iki hafta olarak açıklıyor. Üç haftaya uzatanlar da bulunuyor.

Limon pul biber yoğurt kürü ile ilgili notlar

Hızlı zayıflama sağladığı öne sürülen limon pul biber yoğurt kürünü önerilen süreden daha fazla uygulamayın. Ayrıca hızlı kilo vermek kadar mevcut kiloyu korumak da çok önemlidir. Ayrıca dengeli beslenme sağlıklı kilonun en önemli yoludur.

Kilo vermek genç kalmak ve genç görünme için de etkili bir yoldur. Bununla birlikte kilo vermek için sadece limon pul biber yoğurt yemek yeterli olmayabilir. Mutlaka hayatınıza hareket katmanız gerekiyor. unutmayın kilo almanızın temel sebebi yaktığınızdan daha fazla kalori alıyor olmanızdır.

Su içmek kilo vermede ve genel sağlık düzeninde çok önemlidir. Günde en az bir buçuk litre su içmek öneriliyor. Su içmeden vereceğiniz kilolar cildinizin kırışmasına ve yaşlı görünmesine yol açabilir. Her zaman su içmeniz gerekir ama özellikle diyette yani kilo verme sürecinde su vazgeçilmezdir.

Göbek eritmek isteyen erkekler için limon pul biber yoğurt kürü büyük fırsatlar sunuyor. bu kürü uygulayan erkeklerin göbek çevrelerinde hissedilir bir incelme görülebiliyor. Dünyada milyonlarca erkek limon pul biber yoğurt kürünü uygulayarak bel çevresini inceltiyor.

 

Pul biber metabolizmayı hızlandırır mı?

Pul biberin zayıflatıcı etkisi çok fazla gündemde olan bir konudur. Pul biber gerçekten zayıflatıyor mu? Pul biberin zayıflatıcı etkisinin altında metabolizma hızını artırması yatıyor.

Yapılan araştırmalar pul biber yiyenlerin öğünden sonraki bir saat içerisinde metabolizma hızlarında önemli bir artış olduğunu gösteriyor. Bazı bireylerde bu artış oranı yüzde 25’e kadar çıkabiliyor.

Acı biberin zayıflamaya bir etkisi de kalori yakma becerisidir. Acı pul biber yiyenlerin kapsaisin maddesi nedeniyle yağ yakmayı hızlandırdığı görülüyor.

Kapsaisin tokluk hissi verir, vücudun daha az kalori almasını teşvik eder.

Acı biberi nasıl tüketebilirsiniz? Acı biberi eğer yiyebiliyorsanız doğrudan baharat olarak kaşıkla yemeklerden önce yemeniz kilo vermede etkili bir yoldur. bununla birlikte acı pul biberi yukarıda tarifini verdiğimiz limon pul biber yoğurt kürü biçiminde karışım olarak da yiyebilirsiniz.

Acı biber çayı demleyerek içebilirsiniz. Elbette damak zevkinize ve acı yiyebilme eşiğinize uygun yöntemi seçmelisiniz.

Bazı durumlarda ise acı biberi yemek veya salatalara eklemek gerekebilir. Acıyı sevmeyenler ve zor yiyebilenler için en iyi yöntem yemeklere ve salatalara sos olarak ilave etmektir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN