Yelda Kahvecioğlu (Diyetisyen) hayatını kaybetti!

Kategori: Diyetisyen - 4.805Yorum Yazın
Yelda Kahvecioğlu (Diyetisyen) hayatını kaybetti!

Yelda Kahvecioğlu şok ölümüyle herkesi yasa boğdu. Diyetisyen önerileri ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Büyük bir mucize yaşamak için doğru andasınız! Dünyada bugün milyonlarca kişinin kilolarından kurtulmasını sağlayan çok ünlü diyetisyenler kilo vermek ve incelmek için, size özel hediye niteliğindeki önerileri, zaman geçirmeden denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i kilo verenlerin tercihi, denenmiş kilo verme önerilerini de inceleyerek yaşamında uyguluyor!

Diyet dünyasının önemli isimlerinden ve ünlüleri hazırladığı diyet programlarıyla 30 kilogram kadar zayıflatan diyetisyen Yelda Kahvecioğlu (30) evinde ölü bulundu. Bu üzücü ölüm, sanat dünyasında şok etkisi yaratırken diyet dünyasını derin bir yasa boğdu. Bu yazıda diyetisyen Yelda Kahvecioğlu kimdir, Yelda Kahvecioğlu örnek diyet listesi gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

 

Yelda Kahvecioğlu kimdir?

Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu bir söyleşisinde ‘Yelda Kahvecioğlu kimdir’ sorusuna şu sözlerle yanıt vermişti:  “1984 yılında Antalya’nın en az nüfuslu ilçesi Gazipaşa’da doğdum. Deniz kenarında büyüyenler mavi suya aşıktır, bende deniz aşığı bir Akdeniz’liyim. Hayatımın her döneminde profesyonel ya da amatör birçok spor dalı ile uğraştım. Şimdiler de ise plates, bisiklet gibi daha sakin sporlar ile yapıyorum.

 

Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu kimdir?

El uğraşlarının hepsine ayrı bir sempatim vardır. Örneğin ofisimde ki tabloların hepsini ben yaptım. Toprakla uğraşmayı çok seviyorum. Kitap okumak müthiş bir zevktir benim için. Çok iyi yemek yaparım, ama sadece yedirmeyi severim.

Ben kendimden daha çalışkan bir insan daha tanımadım. Neredeyse 10-12 saat çalışırım ve asla yorulmam. Yorulmayı, çok uyumayı, yavaş olmayı sevmem. Bıcır bıcır, her işini kendi halleden, hızlı ve çok renkli bir karakter olduğumu söyleyebilirim.”

İstanbul Ulus’taki evinde yalnız yaşadığı öğrenilen diyetisyen Yelda Kahvecioğlu’ndan iki gündür haber alınamaması üzerine polise haber veren arkadaşları ünlü diyetisyenin cesediyle karşılaştılar. Kahvecioğlu’nun bir süredir midesinden rahatsız olduğu ve kalp krizi geçirmiş olabileceği şüphesi üzerinde duruluyor.

 

Yelda Kahvecioğlu-yelda kahvecioğlu sevgilisi-yelda kahvecioğlu örnek diyet listesi-yelda kahvecioğlu kimdir-diyetisyen yelda kahvecioğlu-yelda kahvecioğlu instagram-diyetisyen yelda kahvecioğlu kimdir-diyetisyen yelda kahvecioğlu ücret-diyetisyen yelda kahvecioğlu iletişim

Yelda Kahvecioğlu Ezgi Mola, Ceyda Düvenci gibi ünlülere kilo yönetimi danışmanlığı yapıyordu

 

 

Yelda Kahvecioğlu-yelda kahvecioğlu sevgilisi-yelda kahvecioğlu örnek diyet listesi-yelda kahvecioğlu kimdir-diyetisyen yelda kahvecioğlu-yelda kahvecioğlu instagram-diyetisyen yelda kahvecioğlu kimdir-diyetisyen yelda kahvecioğlu ücret-diyetisyen yelda kahvecioğlu iletişim

Ölüm ona hiç yakışmadı

 

 

 

Yelda Kahvecioğlu sevgilisi

Twitter hesabında yaptığı 7 Şubat tarihli paylaşımı da göz önünde bulunduruluyor.

“Hep birilerini mutlu etmek için yaşadın. Ne onları mutlu edebildin. Ne kendin mutlu kaldın. Ya sonra? Aşk 3 kişiyle yaşanmaz! Yaşansaydı aşk olmazdı.”

Olay Yeri İnceleme ekipleri, ceset üzerinde ve dairede incelemelerde bulundu. Yapılan incelemenin ardından, Kahvecioğlu’nun cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Diyetforever.com olarak Yelda Kahvecioğlu’na Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Yelda Kahvecioğlu örnek diyet listesi

Ünlülerin diyetisyeni merhum Yelda Kahvecioğlu örnek diyet listesi aşağıda yer alıyor.

Yelda Kahvecioğlu örnek diyet listesi ilk gün

Kahvaltı

 • Bir elma
 • Bir çay kaşığı tarçın
 • Bir bardak yeşil çay
 • Bir kâse yoğurt

Öğle Yemeği

 • Bir porsiyon ızgara et
 • Bir kâse yeşil salata
 • Yeşil çay

 

Akşam Yemeği

 • Bir kâse sebze çorbası
 • Bir tabak sebze yemeği
 • Bir dilim kepek ekmeği
 • Bir adet elma

 

 

 

Yelda Kahvecioğlu örnek diyet listesi ikinci gün

Kahvaltı

 • İki adet haşlanmış yumurta
 • Bir domates

Öğle Yemeği

 • Bir porsiyon ızgara somon
 • Bir kâse yeşil salata
 • Yeşil çay

 

Akşam Yemeği

 • Bir adet simit
 • Bir dilim peynir
 • Bir adet domates
 • Bir bardak beyaz çay
 • Bir elma

Yelda Kahvecioğlu örnek diyet listesi yedi gün boyunca uygulanabiliyor. Bu konudaki detaylara Yelda Kahvecioğlu instagram hesabından detaylara ulaşılabilir.

Bu diyeti uygulayanlar 4-5 kilo vermeyi başarabiliyor. Ünlü diyetisyenin vefatından önce ünlü isimlerle yaptığı diyet menülerinin çok etkili olduğu biliniyordu. Ayda otuz kiloya varan ağırlık kayıpları basında çokça yer alıyordu.

Diyetisyenler arasında özel bir yeri vardı Kahvecioğlu’nun. Çünkü önemli uyarılarda bulunuyor, sosyal konularda duyarlılık gösteriyordu.

BEN ve diğer meslektaşlarımın diyet programlarını fake (aldatmaca) edip müşteri dediği sağlıklı olmak için bir umutla her yolu deneyen bazı sıfatların altına saklanan belki emek hırsızı( -ki bence herkes nasibini bulur bu dünyada) sahış yada şahışlar, Eğer! çaresizlikden çare umudu ile o insanlara pazarlarsa ( -ki müşteri demek= satış = bedel= para= pazarlama) yatıcak yeri/yerleri yok! Eğer!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN