Su içerek zayıflama mümkün mü?

Kategori: Zayıflama - 32.846Yorum Yazın
Su içerek zayıflama mümkün mü?

Su içerek zayıflama konusu bilim adamlarının yoğun ilgisini çekiyor. Su içerek zayıflama ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Bir mucize yaşamak üzere olduğunuzun farkında mısınız! Dünyada milyonlarca kişinin kilolarından kurtulmasını sağlayan çok ünlü diyetisyenler zayıflamak için için, size özel hediye niteliğindeki tarifleri, bir an önce denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i kilo vermek için su içenlerin tercihi, binlerce kişi tarafından denenmiş kilo verme önerilerini de inceliyor ve okuyor! Yapılan araştırmalar su içmenin zayıflamaya yardımcı olabileceğini gösteriyor. Su içerek zayıflama seçeneğini göz önünden ayırmayın. Çünkü sıcak yaz günlerinde en iyi zayıflama yöntemi su içerek zayıflamadır.

Su içerek zayıflama

Daha fazla su içerek daha çok kilo verebilirsiniz. Aslında, kilo vermek isteyen Amerikalı erişkinlerin

% 30-59’u su alımını artırıyor.

Birçok çalışma, daha fazla su içmenin, kilo kaybına ve cilt bakımına fayda sağlayabileceğini göstermektedir

Bu yazıda, içme suyunun kilo vermenize nasıl yardımcı olabileceği açıklanıyor.

 

Su içerek zayıflamak mümkün mü?

İçme suyu daha fazla kalori yaktırabilir. İçme suyu, yakmakta olduğunuz kalori miktarını artırır, bu da dinlenme enerjisi harcamaları olarak biliniyor. Yetişkinlerde istirahat enerjisi harcamalarının su içildikten sonraki 10 dakika içinde% 24-30 oranında arttığı gösterilmiştir. Bu, en az 60 dakika sürer.

Bunu destekleyerek, aşırı kilolu ve obez çocuklarla yaptığı bir çalışmada, soğuk su içtikten sonra enerji tüketiminde % 25’lik bir artış olduğu tespit edildi.

Su içerek kaç kilo verilir?

su diyeti yorumları-gunde 3 litre su icerek zayıflamak-su içerek kaç kilo verilir-sadece su icerek zayiflanirmi-limonlu su ile zayıflama tekniği-limonlu su ile zayıflama kadınlar kulübü-sıcak su içerek zayıfladım-sıcak su içerek zayıflama-su içerek zayıflayanlar kadınlar kulübü-sirkeli su ile zayıflama yorumları-su içerek zayıflama yöntemleri-su içerek zayıflamak mümkün mü-limonlu su içerek zayıflama-günde 4 litre su içerek zayıflama-su ile zayıflama yolları-tarçınlı su içerek zayıflama-karbonatlı su ile zayıflama yorumları-su ile zayıflama yorumları-sıcak su ile zayıflama yöntemleri-su ile zayıflama diyeti-3 litre su içerek zayıfladım-su ile zayıflama yöntemleri-günde 3 litre su içerek zayıflama-günde 15 bardak su içerek zayıflama-bol su içerek zayıflama-su ile zayıflama kadınlar kulübü

Su içerek kaç kilo verilir

Su içerek kaç kilo verilir sorusunun bilimsel bir araştırmaya dayanan cevabı bulunuyor. Aşırı kilolu kadınlar üzerine yapılmış bir araştırma, günde 1 litreden fazla su alımının etkisini inceledi. 12 aylık bir süre zarfında bunun 8 kiloya kadar zayıflamaya yol açtığını belirlediler. Üstelik yalnızca su içerek zayıfladılar. Yemek ve yaşam tarzlarında bir değişikliğe gitmediler. Yıllardır sorulan sadece su içerek zayıflanır mı?(sadece su icerek zayiflanirmi ) sorusu da bu şekilde cevabını buluyor.

Buna ek olarak, bu çalışmaların her ikisi de, fazladan içilen her yarım litre suyun 23 kalori yaktığını gösteriyor. Yıllık bazda, yaklaşık olarak 17.000 kaloriye geliyor ki müthiş bir rakam!

Günde üç litre su içerek zayıflamak (gunde 3 litre su icerek zayıflamak)

3 litre su içerek zayıfladım diyen bir arkadaşınız mutlaka olmuştur. Birkaç hafta boyunca günlük 1-1.5 litre su içen kilolu insanları izleyen birkaç çalışma var. Kilo, beden kütle indeksi (BKİ), bel çevresi ve vücut yağında önemli bir düşüş bulmuşlar. Bu nedenle 3 litre su ile zayıflama konsepti pek çok kişi tarafından uygulanıyor. Bol su içerek zayıflama kolay uygulanabilen ve masrafsız bir kilo verme yöntemi olmasıyla da ilgi görüyor.

Soğuk su zayıflatır mı?

Su soğuk olduğunda bu sonuçlar daha etkileyici olabilir. Soğuk su içtiğinizde, vücudunuz suyu vücut sıcaklığına kadar ısıtmak için fazladan kaloriyi kullanır. Buzlu su içerek zayıflama dünyada yükselen bir kilo verme trendi haline gelmiş durumda. Soğuk su içerek zayıflama her bünye için faydalı olmayabilir. Doktorunuza danışmadan bu tür yöntemleri uygulamayınız. Bu konuda soğuk su zayıflatır mı isimli makalemizi de okumanızı öneriyoruz.

Siz de kilo vermek için su diyeti uygulayabilirsiniz. Su diyeti tarifi ve su diyeti yorumları için buradan okumaya başlayabilirsiniz. Su ile zayıflama diyeti sağlıklı ve yaz sıcaklarında serinletici de olabilir.

Limonlu su ile zayıflama tekniği

İçme suyu dışında su ile zayıflama yolları arasında zayıflama suyu hazırlayarak da kilo verme tekniği uygulanabilir. Bu amaçla zayıflatan su nedir isimli makalemizi okumanızı öneriyoruz.

Su ile zayıflama teknikleri (su içerek zayıflama yöntemleri)

  • sıcak su ile zayıflama yöntemleri (Sıcak su içerek zayıfladım, sıcak su içerek zayıflama)
  • Sirkeli su içerek zayıflama (Sirkeli su ile zayıflama yorumları)
  • Limonlu su içerek zayıflama
  • Günde 4 litre su içerek zayıflama
  • Tarçınlı su içerek zayıflama
  • Karbonatlı su ile zayıflama tarifi (Karbonatlı su ile zayıflama yorumları, karbonatlı su ile zayıflama zararları, karbonatlı su ile zayıflama kürü nasıl yapılır)
  • Alkali su içerek zayıflama (sadece alkali su içerek zayıflama)

 

Su içerek zayıflama yorumları

Su içerek 1 haftada zayıflama, günde 15 bardak su içerek zayıflama, günde 3 litre su içerek zayıflama, sade su içerek zayıflama gibi su ile zayıflama yöntemleri bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir. Bu nedenle diyetisyen veya doktor önerisi olmadan uygulamayınız.

Su içerek zayıflama yorumları arasında suyun sağlıklı sonuçlarından memnun uygulayıcıların sayısı bir hayli fazla. Sadece su içerek zayıflamak mümkün mü sorusuna olumlu cevap veren ve sadece su içerek zayıfladı yorumlarını görmek sizi şaşırtmasın!

Su içerek zayıflayanların yorumları arasında günde 3 litre su içerek zayıflama önerisinde bulunanlar olduğu gibi limonlu su içerek zayıflayanlar da var.

Alışkanlıklarını değiştirerek su içme miktarını artırıp 10 kiloya kadar su içerek zayıfların yorumları da paylaşım platformlarında rastlanabiliyor.

Su ile zayıflayanların yorumları arasında ‘soğuk su’ vurgusuna da rastlanıyor. Soğuk su içmenin metabolizma hızının artırılması ve yağ yakma üzerinde etkisi olabileceği uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Soğuk su ile zayıflayanların yorumları arasında ise her öğün soğuk su içerek 20 kilo veren Spice Girls grubu üyesi Melanie Brown başı çekiyor.

Soğuk su ile zayıflayanların yorumlarının geçerliliği konusunda ‘Soğuk zayıflatır mı’ başlıklı makalemizi okuyabiliriz.

 

Su diyeti

Su diyeti ile zayıflayanlar su diyeti uygulamanın çok etkili bir yöntem olduğunu dile getiriyor. Su diyeti ile zayıflayanlar hen gün sekiz büyük bardak limonlu su içiyor. Siz de su içerek zayıfladım diyebilmek için su diyeti yapabilirsiniz.

Su diyeti hızlı kilo vermek isteyenler için idealdir. Su diyetinin temeli günlük 8 bardak limonlu su içerken sebze yemekleri tüketme esasına dayanıyor.


Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN