Simit diyeti ile simit bölgesi eritme!

Kategori: Zayıflama - 6.947Yorum Yazın
Simit diyeti ile simit bölgesi eritme!

Simit diyeti nedir? Simit milli gıdalarımız arasında yer alıyor. Simit diyeti ile 5 hatta 10 kilo verebilirsiniz! Çok kısa sürede zayıflamak mümkün olabilir! Bir mucize yaşamak için hazır mısınız! Dünya üzerinde milyonlarca kişinin fazla kilolarından kurtulmasını sağlayan çok ünlü diyetisyenler zayıflamak için için, size özel hediye niteliğindeki önerileri, daha geç olmadan denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’den fazlası kilo verenlerin tercihi, denenmiş kilo verme önerilerini de dikkate alıyor! Özellikle parasız olduğumuz dönemlerde örneğin öğrencilikte simit temel besin maddesi olarak değerlendirilebilir. Simidin önemi yıllar geçse de değişmez. Çay simit ayrılmaz ikilisi en büyük ağız tatlarındandır. O halde madem simit bu kadar hayatımızda simitle kilo vermek mümkün müdür? Evet, siz de simit diyeti ile zayıflayanlar arasına dahil olabilirsiniz. Bunun için aşağıda verdiğimiz 1 haftalık simit diyeti menüsünü uygulamanız size tam 6 kilo verdirebilir! Haydi, ne duruyorsunuz!

 

Simit diyeti (1 haftalık simit diyeti)

2 günlük simit diyeti veya 3 günlük simit diyeti ile simit bölgesi eritme diyetini karıştırmamak gerekiyor. Simit bölgesini eritebilmek için 1 haftalık simit diyeti ile işe başlamak gerekiyor.

Öncelikle simit ile diyet tarifini vermeden önce simit diyeti kaç kalori cevaplayalım. Sokak simidi olarak bilinen simit 250-300 kcal değerindedir. 100 gram ağırlığındaki bir orta boy simit ise 272 kcal gelmektedir.

Simit dengeli tüketildiğinde kilo aldırmaz. Simit üzerindeki susam ve içeriğine eklenen kaşar, sosis gibi ilave tatlar kalori düzeyinde sıçramalara neden olabilir. Bu da elbette kilo verdirmek bir yana kilo almayı teşvik edebilir.

 

Simit diyeti kilo verdirir mi?

Simit diyeti kilo verdirir mi sorusunun cevabı evet olmakla beraber kaç kilo verdirdiği konusunda simit ayran diyeti yorumları farklılıklar gösteriyor. Şöyle ki simit diyeti ile 3 günde 3 kilo verdiğini iddia eden yorumlara rastlanabildiği gibi simit diyeti 1 haftada 3 kilo verdiğini belirtenlere de rastlanıyor.

Kendi yaptığımız bir haftalık simit ayran diyeti sonuçlarını açıklıyoruz. Bu sonuçlara göre dört kilo verebildik. Bir haftalık sürede dört kilo vermek büyük bir başarı olarak kabul edilebilir. Elbette bir miktar ödem atmayı da bu rakama dahil etmek gerekiyor.

 

Simit diyeti ile kaç kilo verilir?

Simit diyeti yapanların yorumları, kendi deneyimimiz ve simit ayran diyeti Muzaffer Kuşhan gibi uzmanların görüşüne göre en fazla bir haftada altı kilo verilebilir.

Simit diyeti ile 1 haftada kaç kilo verilir sorusunun alt limiti iki kilo üst limiti de altı kilodur. Bir hafta için hiç de fena olmayan rakamlar!

 

simit diyeti-simit diyeti ahmet maranki-simit diyeti bozar mı-simit diyeti ekşi-simit diyeti ile 1 haftada kaç kilo verilir-simit diyeti ile 3 günde 3 kilo-simit diyeti ile kilo verenler-simit diyeti ile zayıflayan varmı-simit diyeti kaç kalori-simit diyeti kaç kilo verdirir-simit diyeti yorumları-simit diyeti yorumları tarifi-1 haftalık simit diyeti-2 günlük simit diyeti-3 günlük simit diyeti-göbek ve simit eritme diyeti-simit ayran diyeti-diyette simit ayran-simit ayran diyet-simit ayran diyeti muzaffer kuşhan-simit ayran diyeti paylaşımlarımız-simit ayran diyeti yapanlar-simit ayran diyeti yorumları-simit bölgesi eritme diyeti-diyet simit tarifleri-diyet simit yapımı-simit eriten diyet-simit eritme diyeti

Simit diyeti ile hızlı kilo verebilirsiniz!

Simit diyeti nasıl olur?

Simit diyeti nasıl olur, simit diyeti nedir sorularına simit diyeti listeleri ile cevap verelim. İşte 1 haftalık simit diyeti menüsü! Diyet listesinde protein kaynakları olarak et ve ayran da yer alıyor. Bazı diyetisyenler bu diyeti simit ayran diyeti olarak da uyguluyor. Verdiğimiz menüyü simit ayran diyeti biçiminde uygulamak da mümkündür.

Diyette simit ayran yerken özellikle iki noktaya dikkat etmenizi öneriyoruz. Diyette ayran içerken mutlaka ev yapımı, doğal mayalanmış yoğurttan yapılan ayranı kastediyoruz. Hazır ambalajlı ayranlarla simit diyeti kilo verdirir mi diye düşünmeyin. Çünkü bağırsak florasına etki edecek mikrobiyolojinin olduğu ayran evde yapılan ayrandır.

Aynı şekilde simit ayran diyet programı uygularken yiyeceğiniz simit de mutlaka organik buğdaydan hazırlanmış olmalıdır. Katkı içermeyen, tam tahıllı simit ile yapacağınız diyetten sonuç almanız mümkün olabilir.

  • Birinci gün

Sabah: Yarım simit, bir bardak ayran

Öğle: Bir simit, bir kase yağsız salata

Akşam: Yarım porsiyon tavuk göğsü ızgarası. Bir bardak ayran

 

  • İkinci gün

Sabah: Yarım simit, bir bardak ayran

Öğle: Bir simit, bir kase yağsız salata

Akşam: Yarım porsiyon ızgara balık, bir kase yağsız salata

 

  • Üçüncü gün

Sabah: Yarım simit, bir bardak ayran

Öğle: Bir simit, bir kase yağsız salata

Akşam: On adet tam kıymalı minik köfte, bir bardak soda ayran karışımı

 

  • Dördüncü gün

Üçüncü gün menüsünü tekrarlayın.

Sabah: Yarım simit, bir bardak ayran

Öğle: Bir simit, bir kase yağsız salata

Akşam: On adet tam kıymalı minik köfte, bir bardak soda ayran karışımı

 

  • Beşinci gün

Sabah: Yarım simit, bir fincan çay ya da kahve (Şeker kullanmayın)

Öğle: Bir simit, bir bardak ayran

Akşam: İki adet yağsız kuzu pirzola, bir kase yağsız salata

 

  • Altıncı gün

Beşinci gün menüsünü tekrarlayın.

Sabah: Yarım simit, bir fincan çay ya da kahve (Şeker kullanmayın)

Öğle: Bir simit, bir bardak ayran

Akşam: İki adet yağsız kuzu pirzola, bir kase yağsız salata

 

  • Yedinci gün

Sabah: Yarım simit, bir bardak ayran, bir dilim peynir

Öğle: Bir porsiyon tavuklu domatesli domatesli makarna

Akşam: Izgara 3 adet bonfile, bir kase salata (yağsız)

 

Göbek ve simit eritme diyeti

Simit eriten diyet veya simit eritme diyeti olarak yukarıda ilk haftasını verdiğimiz simit diyet listesini bir hafta ara vererek tekrar uygulayabilirsiniz.

Simit diyeti ekşi hamur ile yapılırsa daha doğal, besleyici ama kalori yönünden masum olabilir. Simit yanında yenilecek üçgen peynir, yağlı zeytin, domates, salam gibi katkılar kilo aldırma konusunda simitten daha risklidir.

 

Uzmanlar ne diyor?

Simit diyeti Muzaffer Kuşhan tarafından dile getiriliyor. Aşağıda simit diyeti yapanlar kadınlar kulübüne dahil olmak isteyenler için konunun uzmanları tarafından hazırlanan videoyu izleyebilirsiniz.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN