Oturarak zayıflama yöntemleri

Kategori: Zayıflama - 3.955Yorum Yazın
Oturarak zayıflama yöntemleri

Oturarak zayıflama yöntemleri nelerdir? Bu soruyu tembellik yaparak kilo vermek biçiminde algılamamak gerekiyor. Çünkü günlük yaşantımızın önemli bir bölümünde oturuyoruz.

Örneğin ofiste çalışırken, maç veya televizyon seyrederken, okulda ders dinlerken, otobüste yolculuk yaparken…oturuyoruz! O halde doğru yöntemlerle bu eylemimizi kilo vermek için kullanabilir miyiz?

Elbette oturarak zayıflama mümkün! Bu yazıda, oturarak zayıflamak, oturarak çalışanlara zayıflama önerileri yer alıyor.

Oturarak yapılan zayıflama hareketleri ile kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Oturarak zayıflamak! Oturarak zayıflama yöntemleri

Bütün gün bir sandalyeyle sınırlı kaldığınızda, kilo vermek zor olabilir. Sadece oturmak, vücudun kilo almasını engelleyemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Oturarak zayıflama yöntemleri ile ofiste de kilo verebilirsiniz!

Bazı sağlıklı alışkanlıklar edinerek, bir masanın arkasına sıkışmış olsa bile kalori yakmayı önemli ölçüde artırabilirsiniz. Egzersiz hala sağlık için önemlidir. Bu nedenle oturmuş kilo kaybı planınıza ek olarak haftanın çoğu günü egzersiz yapmaya çalışın.

Oturduğun yerden kilo verebilirsin!

Oturarak yapılan zayıflama hareketleri ile kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Oturarak zayıflama yöntemleri

Oturarak zayıflama yöntemleri içerisinde neler var? Bu yöntemler arasında pasif egzersiz, su içerek zayıflama, oturarak kalori yakma, kilo verdiren ve metabolizma hızlandıran yiyecekler ile beslenme gibi konular yer alıyor.

Oturarak yapılan zayıflama hareketleri

Aşağıdaki oturarak yapılan zayıflama hareketleri aynı zamanda oturarak çalışanlara zayıflama önerileri olarak da okunabilir.

  • Nötr bir omurga ile sandalyenize dik oturun ve bacaklarınızı önünüze doğru uzatın. Avuçlarınızı vücudunuzun her iki tarafına, sandalyenizin koltuğuna düz olarak yerleştirin. Bacaklarınızı birlikte sıkın, daha sonra ayaklarınızı yerden bir santim uzaklaştıracak ve bacaklarınız hafifçe sandalyenizden kalkacak şekilde kaldırın. Bacaklarınızı ayırın, ardından bacakları 15 kez birlikte hafifçe kaldırın.
Kolay kilo vermenin yolları!
  • Oturarak zayıflama hareketleri içinde topla yapılan bir hareketi veriyoruz. Bir topu dizlerinizin arasına yerleştirin. Oturduğunuz yerden yukarıya doğru kaldırın. Bu hareketi yaparken elbette topu düşürmemeye çalışın. Topla yapılan oturarak zayıflama hareketleri 10 set olarak yapılabilir.
  • Çalışırken yapabileceğiniz en kolay egzersiz kalça sıkmalarıdır. Sadece sandalyeye otur ve kalçanı sık ve sonra bırak. Egzersizi zorlaştırmak için, serbest bırakmadan önce birkaç saniye sıkın. Bunu bir dakika boyunca yapmaya çalış, bu bir temsilci. 20 saniye dinlenin, sonra iki tekrar yapın.

Evde oturarak zayıflama             

Oturarak zayıflamak isteyenlere müjde haberi veriyoruz. Yukarıdaki önerileri uygulayarak artık oturarak zayıflamak isteyenlere müjde haberi gerçek yapabilirsiniz.

Pasif egzersiz hareketleri ile kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Oturarak yapılan zayıflama hareketleri ile kilo verenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN