Nar suyu zayıflatırmı?

Kategori: Zayıflama - 4.166Yorum Yazın
Nar suyu zayıflatırmı?

Nar suyu zayıflatırmı? Sağlıklı olduğu çeşitli araştırmalar sonucu kanıtlanmış olan nar, antioksidan özelliğinden dolayı kalp dostu bir cennet meyvesidir. Kış aylarının bereketli meyvesi nar özellikle suyu içildiğinde mucizevi faydalar sağlar. Nar suyu zayıflatırmı sorusu güçlü bir ‘evet’ cevabını hak ediyor. Bu yazıda nar suyu zayıflatırmı, nar zayıflatır mı, nar suyuyla zayıflama, nar suyu diyeti, nar suyu zayıflama gibi konuları bulabilirsiniz.

 

Nar suyu zayıflatırmı?

Nar suyu zayıflama etkisine sahip midir? Bilim adamları nar suyunun karın çevresindeki yağları azaltmada etkili olduğunu belirlediler. Ayrıca bilim adamları nar suyu içenlerin kan basıncının düştüğünü ve buna bağlı olarak da kalp krizi, felç ve böbrek hastalığı risklerinin de azatlığını ifade ettiler.

 

Nar suyu ve faydaları

Nar suyu faydaları zayıflatırmı? Nar suyunun kandaki nefa olarak bilinen esterleşmemiş yağ asitleri gibi asitlerin miktarını azaltabildiğini söyleyen araştırmacılar yaptıkları deneyde bir grup kadın ve erkek katılımcıya 4 hafta süresince 500 mililitrelik şişelerde her gün nar suyu verdiler. Sonuç nar suyu faydaları zayıflatırmı sorusuna yağ asitlerinde önemli azalma sağlandığı ispatlandığı için evet cevabı veriliyor. Görüldüğü gibi nar suyu ve faydaları bilimsel delillerle destekleniyor.

 

Nar zayıflatır mı?

Narda, E vitamininden 20 kat daha güçlü olan polifenol maddesi bol miktarda bulunur. Antioksidan özelliği olan bu madde aynı zamanda kalp hastalıkları ile cinsel problemleri önler. Önceki araştırmalar da narın şu faydaları ortaya çıkartılmıştı. Kolesterolü, şekeri dengeliyor, ishali kesiyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, başta prostat ile cilt kanserini, enfeksiyon ile alerjileri önlüyor ve yaraları iyileştiriyor.

 

Nar suyu zayıflatırmı-nar zayıflatır mı-nar çiçeği zayıflatırmı-nar ekşili macun zayıflatırmı-nar suyu kilo yaparmı-nar suyu faydaları zayıflatırmı-nar suyu ile zayıflama- nar suyu diyeti-nar suyuyla zayıflama-nar suyu zayıflama-kudret narı zayıflatır mı-nar suyu ve faydaları-nar diyeti

Nar suyu içerdiği polifenol maddesi ile müthiş bir antioksidan

 

Nar suyu zayıflatırmı-nar zayıflatır mı-nar çiçeği zayıflatırmı-nar ekşili macun zayıflatırmı-nar suyu kilo yaparmı-nar suyu faydaları zayıflatırmı-nar suyu ile zayıflama- nar suyu diyeti-nar suyuyla zayıflama-nar suyu zayıflama-kudret narı zayıflatır mı-nar suyu ve faydaları-nar diyeti

Nar suyu kokteyli ile soğuk kış gecelerini ateşli ağustos gecelerine dönüştürün!

Nar suyu diyeti

Nar suyu ile zayıflama için diyetisyen veya beslenme uzmanınızla diyet programı hazırlarken narı ilave etmesini hatırlatabilirsiniz. Nar suyunu her sabah içebilirsiniz. Ayrıca nar tanelerini salatalarınıza, tatlılarınıza ekleyerek de tüketebilirsiniz. Nar suyuyla zayıflama hem damak tadınızı geliştirir hem de kilo vermenizi teşvik edebilir.

 

 

Düşük kalorili nar suyu kokteyli!

 

MALZEMELER

6 adet nar

2 şise soda

Yarım su bardağı portakal suyu

1 çorba kaşığı tozşeker

Yarım su bardağı konyak

 

Süslemek için: Meyve dilimleri ve buz parçaları kullanabilirsiniz.

 

NAR KOKTEYLİ TARİFİ

Narları ortadan ikiye kesip, ayıklayın ve robotta portakal sıkar gibi sıkın. Çıkan suyu süzgeçten geçirip, posasını atın. Nar suyunu soda, yarım su bardağı portakal suyu, 1 çorba kaşığı tozşeker ve yarım su bardağı konyakla karıştırın. Meyve dilimleri ve arzuya göre buz parçalarıyla servis yapın.

 

Nar ekşili macun zayıflatırmı?

Nar ekşisi nar suyu ile ilgili bir konu değildir. Nar ekşili macun zayıflatırmı sorusu için burada bir görüş belirtmemiz mümkün olmuyor.

Aynı şekilde nar çiçeği zayıflatırmı sorusu da konumuz dışındadır. Nar çiçeği çayı içmenin pek çok faydası vardır. Kilo vermek için bazı yorumlarda etkili olduğu belirtiliyor. Nar çiçeği zayıflatırmı sorusuna bu konuda yapılmış bir bilimsel çalışma bulunmadığını ama halk arasında zayıflama için kullanıldığını belirterek cevap verebiliyoruz.

 

Nar suyu kilo yaparmı?

Ziyaretçilerimizin bir bölümü de nar suyu kilo yaparmı diye merak ediyor. Nar suyu kilo yaparmı sorusuna olumlu cevap verebilecek bilimsel bir çalışma bulunmuyor.

 

Bu da ilginizi çekebilir!

  • Kudret narı zayıflatır mı?

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN