Alkali Yaşam

Ananas zayıflatır mı? Ananas zayıflatır mı?

Ananas zayıflatır mı? Ananas ile kilo verme mümkün müdür? Ananas, mükemmel bir kilo kaybı seçeneği olabilir. Bu lezzetli meyve besinlerle doludur ve aynı zamanda yüksek su içeriğine sahiptir. Ama herkesin en sevdiği..

Alkali Yaşam1.0450 yorum
Zencefilli limonlu su ile zayıflama Zencefilli limonlu su ile zayıflama

Zencefilli limonlu su ile zayıflama basit ama etkili bir kür olarak tercih ediliyor. Bu kürü uygulayarak vücudunuzun metabolizmasını hızlandırabilirsiniz. Sindirim sistemini düzene sokarak da kilo vermeye yardımcı olabilir. Bu yazıda;..

Alkali Yaşam2.6510 yorum
Kefir diyeti! Kefir diyeti!

Kefir diyeti yıllardır yaşadığınız kilo verememe sorununuza dahi çözüm olabilir. Kefir diyeti birçok kimyasal ilacın yaptığı gibi iştahı bastırmadan kilo vermeye yardımcı oluyor. Kefir ile zayıflama çift yönlü sindirime ve..

Alkali Yaşam3.5270 yorum
Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar anlatıyor Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar anlatıyor

Zencefilli limonlu su ile zayıflayanlar anlatıyor: Zencefilli limonlu su ile zayıflama mümkün müdür? Dünyada pek çok insan zencefilli limonlu su ile zayıflama kürü uyguluyor. Siz de zencefilli limonlu su ile..

Alkali Yaşam20.6480 yorum
Keten tohumu zayıflatır mı? Keten tohumu zayıflatır mı?

Keten tohumu zayıflatır mı merak edilen sorunun yanıtını evet biçiminde verebiliriz. Elbette bu tek başına keten tohumu yemenin tüm kilo verme sorununun çözeceği anlamına gelmiyor. Hızlı kilo vermek istiyorsanız, sağlıklı..

Alkali Yaşam7.7092 yorum
Tarçın diyeti Tarçın diyeti

Tarçın diyeti kilo verme konusunda hoş aroması ve benzersiz faydalarıyla doğal bir çözüm sunabilir. Tarçın diyeti tok tutma özelliğiyle de kolay diyet listeleri arasında yer alıyor. Tek yapmanız gereken tarçını..

Alkali Yaşam3.8534 yorum
Su kaç kalori? Su kaç kalori?

Su kaç kalori özellikle su içsem kilo alıyorum diyenler tarafından sıklıkla soruluyor. Vücudumuzun yüzde 75’ini oluşturan su hayati öneme sahiptir. Su içmek çok sağlıklı bir alışkanlıktır. Bu sağlıklı alışkanlığı sürdürenlerin..

Alkali Yaşam27.6192 yorum
Vejeteryan diyeti sağlık ve zayıflık! Vejeteryan diyeti sağlık ve zayıflık!

Vejeteryan diyeti masrafsız diyet olarak da biliniyor. Çünkü günümüzde biliyorsunuz etin kilosu 80-100 liralara kadar yükselmiş durumda. Hal böyle olunca etsiz diyet listesi ve vejeteryan diyeti popüler hale geliyor. Bu..

Menopozda kilo alınırmı? Menopozda kilo alınırmı?

Menopozda kilo alınırmı? Doğru yazımla menopozda kilo alınır mı sorusunun fizyolojik yani kaçınılmaz olarak evet diyebiliriz. Menopoz kilo alımı yönetilebilir ve alınan kilolar geri verilebilir mi? Evet, menopozda kilo vermek..

Alkali Yaşam / Güzellik5.9810 yorum
Zayıflatan su nedir? Zayıflatan su nedir?

Zayıflatan su için ayrıca detoks suyu, meyve aromalı su veya meyve su ilavesi de denir. Karışımı içerisinde genellikle soğuk suya doğranan meyveler, sebzeler ve otların herhangi bir kombinasyonu olabilir. Zayıflatıcı..

12