Kilo verme süreci ‘Seni tanıyamıyoruz’ sözüyle başladı!

Kategori: Güncel Hayat - 1.246Yorum Yazın
Kilo verme süreci ‘Seni tanıyamıyoruz’ sözüyle başladı!

Kilo verme süreci sonunda 7 ayda 45 kilo vererek 120 kilodan 75 kiloya kadar indi. Kilo verme süreci ne zaman başlar?  Antalya’nın Kepez ilçesinde müzisyenlik yapan Ercan Can (31), arkadaşlarının “Seni tanıyamıyoruz” sözü üzerine kilo vermek istiyorum kararı verdi. başlattı.  Sonuç muhteşem oldu: kilo verme sürecinde sabır ile 45 kilo verdi.

7 ayda 120 kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kilo verme süreci

Kilo verme sürecinde sabır gösteren kişi Antalya’nın Kepez ilçesinde müzisyenlik yapan Ercan Can. Sözcü Gazetesinde yer alan habere göre kilolarından rahatsız olan Ercan Can, kendisine diyet programı hazırladı.

kilo verme süreci-kilo verme süreci ne zaman başlar-kilo verme sürecinde sabır-kilo verme sürecini hızlandırmak-kilo verme başarı hikayeleri
Kilo verme başarı hikayesi

Program dahilinde sporun yanı sıra, beslenmesine de dikkat etti. Can’ın kilo vermesinde ise arkadaşlarının “Seni tanıyamıyoruz” sözü etkili oldu. Bu sözün üzerine Can, 7 ayda 120 kilodan 75 kiloya düştü.

Ercan Can’ın kilo verme süreci ne zaman başlar?

Kilo verme sürecinde sabır çok önemli. Bu sabrı gösteren Ercan Can kilo verme başarı hikayesi ile ilgili anlatıyor: “Kilo alma süreci benim için çok hızlı gelişti. Arkadaşlarımla dans ediyordum, bir süre sonra dansı bıraktım ve hızla kilo almaya başladım. Yemek yemeyi çok seviyordum. Bu süreçte çok fazla kilo aldım.”

7 ayda 120 kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz. Canan Karatay diyet önerileri de ilginizi çekebilir.

Kilo verme sürecini hızlandırmak

Ercan Can, kilo verme sürecini hızlandırmak için neler yaptığını şöyle anlatıyor: “Kilo aldığım dönemde hiçbir şey almak istemiyordum. Herhangi bir mağazaya girdiğimde beğendiğim kıyafet üzerime olmadığı zaman moralim bozuluyordu. 120 kilodan 75 kiloya indim. Spor yaparak ve akşam yemeklerine dikkat ederek kilo verdim. Arkadaşlarım kiloyu bana hiç yakıştıramadı. Psikolojik bunalıma girmiştim

7 ayda 120 kilo verenler gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz. Canan Karatay diyet önerileri de ilginizi çekebilir.

7 ayda 120 kilo verenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN