Kefir diyeti!

Kategori: Alkali Yaşam - 3.535Yorum Yazın
Kefir diyeti!

Kefir diyeti yıllardır yaşadığınız kilo verememe sorununuza dahi çözüm olabilir. Kefir diyeti birçok kimyasal ilacın yaptığı gibi iştahı bastırmadan kilo vermeye yardımcı oluyor. Kefir ile zayıflama çift yönlü sindirime ve metabolizmaya yardımcı oluyor. Mikroorganizmaların simbiyozu kefiri fermente eder ve böylece onu kesinlikle sağlıklı kılar.

Basit ama etkili bir diyet olarak kefirli zayıflama diyeti örnek listesini takip edebilirsiniz.

Bu yazıda; Kefir diyeti, kefir kilo verdirir mi, kefir ile zayıflama sırları, kefir içerek zayıfladım diyenlerin yorumları, Ahmet Maranki kefir ile zayıflama ile ilgili çok işinize yarayacak ve şimdiye kadar neden bilmiyordum diyeceğiniz gelişmeleri inceleyebilirsiniz.

Kefirle zayıflama gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz

Kefir diyeti

Kefir diyeti Çok fazla kefir diyeti var. Bazıları kendi kendine yeterli ve diğer ürünlerin tüketimini dışlıyor, başka diyetler onu meyveler (muz ve üzüm hariç), sebzeler, tahıllar vb. ile birleştirmeyi gerekli kılıyor.

kefir diyeti-kefir ile zayıflama-kefir kilo verdirir mi-kefir içerek zayıfladım-ahmet maranki kefir ile zayıflama-kefirle zayıflama
Kefir ile kilo verme mümkün!

Kefir ile diyet örnek liste:

 • Kahvaltı: bir bardak kefir, kızarmış ekmek veya bisküvi;
 • Brunch: 100 gram meyve, bir bardak kefir;
 • Öğle yemeği: sebze salatası, bir bardak kefir;
 • Akşam yemeği: bir bardak kefir ve 100 gram meyve (elma olması önerilir);
 • Akşam yemeği: 100 gram peynir, bir bardak kefir;
 • Yatmadan önce: bir bardak kefir.

Bu menünün bazı malzemelerini beğeninize göre değiştirebilirsiniz, ancak günlük yemek listesinin 1200 kaloriyi geçemeyeceğini unutmamalısınız.

Ünlü kefir diyeti

Bu diyet 7 gün sürer ve bu süre boyunca 4 kg verirsiniz:

 • İlk gün: o 5 kg fırınlanmış veya kabuklu patates, o 5 litre kefir,% 1 yağ içeriği.
 • İkinci gün: 0,5 kg peynir, 0,5 litre kefir,% 1 yağ içeriği.
 • Üçüncü gün: 0,5 kg meyve (muz ve üzüm hariç) ve 0,5 litre kefir,% 1 yağ içeriği.
 • Dördüncü gün: 300-500 gram derisiz haşlanmış tavuk,% 1 yağ içerikli 0,5 litre kefir.
 • Beşinci gün: 0,5 kg havuç veya 150 gram kuru kayısı, kuru erik ve kuru üzüm, 0,5 litre kefir ve% 1 yağ.
 • Altıncı gün: 1,5 litre karbonatsız maden suyu.
 • Yedinci gün: 0,5 kg meyve,% 1 yağ içeren 0,5 litre kefir.

Gerekli olan tek koşul, bahsedilen ürün miktarına ve yemek yeme zamanına bağlı kalmak ve akşam 6’dan sonra yemekten kaçınmaktır.

Kefir ile zayıflama

Kefir ile zayıflama hem sindirim ve bağışıklık sağlığınıza olumlu etki edecek hem de kilo vermenizi destekleyebilecektir.

Kefirle zayıflama sağlıklıdır. Kefir doğal bir ürün olduğu için sentetik katkı maddeleri, renklendirici maddeler içermez ve günde 1,5 litreden fazla tüketilmezse kesinlikle güvenlidir. Ancak halsizlik ve gastritiniz varsa kefir tüketimi yasaktır. Fazla kilonuz varsa ve onu kaybetmeyi hedefliyorsanız, o zaman beslenmenizde kefir olmadan yapamazsınız.

Çok fazla kefir diyeti var. Bazıları kendi kendine yeterli ve diğer ürünlerin tüketimini dışlıyor, başka diyetler onu meyveler (muz ve üzüm hariç), sebzeler, tahıllar vb. ile birleştirmeyi gerekli kılıyor. Böylece kalorileri azaltırlar ve organizmanız gerekli tüm mikro elementleri ve vitaminleri alır.

Kefir kilo verdirir mi?

Kefir kilo verdirir mi?  Kefir, uzun süre tok hissetmenize yardımcı olan protein açısından zengindir. Metabolizma basitçe vücudunuzda kalori yakma oranı olarak tanımlanabilir. Metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olabilecek yiyecekler tüketirseniz, daha fazla kalori yakabilirsiniz.

Birkaç probiyotik kaynağı olsa da, kefir, istisnai faydaları nedeniyle yaygın olarak daha iyi olanlardan biri olarak kabul edilmektedir.

Kefir kilo verdirir mi? Kefir nasıl kilo verdirir? Kefir, fermente sütten başka bir şey değildir. Sütte halihazırda bulunan protein içeriği üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Süt, yaygın olarak tam protein kaynağı olarak kabul edilir ve aynı zamanda peynir altı suyu proteini içerir. Bildiğiniz gibi, peynir altı suyu proteini vücut ağırlığınızı etkiler ve tokluğun artmasına yardımcı olur.

Sütte bulunan diğer bir protein kazeindir. Bu süt proteininin tokluk hissini daha uzun süre artırdığı ve bu da yiyecek isteklerini önlemeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Kefirle zayıflama kazein ile mümkün olabiliyor. Diyet proteini uzun zamandır kilo vermenin yanı sıra kilo kontrolü için önerilmektedir ve kefir bu konuda size yardımcı olabilir.

Kefir alımı söz konusu olduğunda, haftada iki kez küçük bir miktarla başlanması tavsiye edilir. Vücudunuza yeni mikro flora getirdiğiniz için, vücudunuzun alışması biraz zaman alabilir. Tüketimi haftada 2 gün tutmak mide sorunlarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Rahat olduğunuzda günlük olarak tüketebilirsiniz. Sağlıklı kilo vermek için günde bir porsiyon kefir önerilir.

Kefir içerek zayıfladım

 • Bugün öğlen gıda mühendisi arkadaşımı gördüm.. O kadar zayıflamış ki kemikleri görünecek neredeyse .. Ve ben hayırdır dedim 2 senedir görmüyordum kendisini.. Meğer zayıflamak istemiş ve aşırı abartmış zayıflığı. Dedim yahu bana da söyle aç mı kaldın, spor mu yaptın, ne yaptın dedim ve ”yemeğinden kısmadığını ve spor da yapmadığını” söyledi.. KEFİR kullandım dedi. Şok oldumm . (Kefir içerek zayıfladım, kefir içerek zayıflayanlar, kefirle kilo verenler, Kadınlar Kulübü)
 • uygulayan bir arkadasım var o daha çok saglık icin kullanıyordu ama sonradan inanılmaz inceldi. Banada verdi mayalamam icin ama tadı biraz eskimiş geldi ben düzenli kullanmadım. (Kefir içerek zayıfladım, kefir içerek zayıflayanlar, kefirle kilo verenler, Kadınlar Kulübü)
 • Kesinlikle çok etkili.31 Marttan itibaren yalnızca kefir ile zayıflamadım.3 kilo gitti. (Kefir içerek zayıfladım, kefir içerek zayıflayanlar, kefirle kilo verenler, Kızlar Soruyor)
 • Rusya’da çok yaygın bir diyettir. yalnız buradaki kefirlerle olur mu bilmiyorum. zira türkiye’deki kefirlerin tadı çok farklı. bundan yola çıkarak içeriğinin de farklı olabileceğini düşünüyorum. (Kefir içerek zayıfladım, kefir içerek zayıflayanlar, kefirle kilo verenler, Ekşi)

Ahmet Maranki kefir ile zayıflama

Ahmet Maranki kefir ile zayıflama ve kefirin faydaları konusunda önemli açıklamalar yapıyor. Vidoyu izleyerek Ahmet Maranki kefir ile zayıflama sırlarını öğrenebilirsiniz.

Ahmet Maranki kefir ile zayıflama sırlarını anlatıyor!

Kefirle zayıflama gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kefirle zayıflama ile kilo verenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN