Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.diyetforever.com site ziyaretçileri kullanım koşulları sayfasını okumuş ve kabul etmiş olmaktadırlar.

www.diyetforever.com’da yer alan tüm yazılar ve kullanılan tüm fotoğraflar ve videolar genel bilgilendirme amaçlıdır ve bir tıp profesyonelinin (örneğin pratisyen doktor, uzman doktor, medikal estetik hekim, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi, hastalık teşhisi veya tedavisi yerine geçmez. Sitedeki yazılı, görsel, işitsel bilgileri ziyaretçilerin nasıl kullanacakları onların özgür iradelerine ve sorumluluklarına aittir.

Sağlık problemlerinizin çözümü için mutlaka bir doktora danışınız. Bu sitede yer alan bilgilerin (Yazılar, görseller, videolar) ve uygulanmasından doğabilecek zararlardan diyetforever.com sorumlu değildir. Sitedeki yazılar editörler tarafından konunun uzmanlarından, ilgili web sitelerinden, otoritelerden, kitap ve diğer yayınlardan yararlanılarak hazırlanmaktadır. Derli toplu bir bilgi sunmak temel amaçtır.

Sitede yer alan bilgilerin kullanımı, kullanıcı tarafından yorumlanması ve sonuçları site ziyaretçilerinin sorumluluğunda ve özgür iradelerindedir.

www.diyetforever.com site ziyaretçileri ve kullanıcıları, içeriğin bilgi amaçlı olduğunu, tıbbi bir öneri sayılmaması gerektiğini, uygulanmasından kendilerinin sorumlu olduğunu ve sitenin hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bunun için sitenin başkaca bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır.

www.diyetforever.com site ziyaretçilerinin içerikle ilgili (yazı, görsel, işitsel içerik, videolar)yaptıkları yorumlar ve paylaştıkları bilgiler ile link bağlantıları ekleyenlerin, ziyaretçilerin sorumluluğundadır. Site kullanıcılar tarafından üretilen yorum ve eklenen içerik verilerinden sorumlu değildir. Bu yorum ve ilave içeriklerin neden olabileceği sağlık dahil tüm şikayetlerden www.diyetforever.com sorumlu tutulamaz. Yorumlarda yer alan bilgi ve öneriler bir tıp profesyonelinin (örneğin pratisyen doktor, uzman doktor, medikal estetik hekim, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi, hastalık teşhisi veya tedavisi yerine geçmez.

diyetforever.com içeriğine yazılan yorumlar kamu ile paylaşılır. Bu bilgileri paylaşanlar bilgilerin kamu ile paylaşıldığını ve gizli bir içerik olmadığını bilir ve kabul etmiş olurlar.

Yukarıda bulunan www.diyetforever.com sitesi Kullanım Koşullarının tüm site ziyaretçileri tarafından okunup, anlaşıldığı ve kullanım koşullarına uyulacağı, bunun için diyetforever.com tarafından başkaca bir işlem yapılmasına gerek olmadığı kabul edilmektedir.

Lütfen Kullanım Koşulları kurallarına uyunuz. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda teşhis ve tedavi için en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz. Sağlık sorunlarınızın tedavisi için web sitesi çözümlerini değil doktor onaylı tedavileri uygulayınız.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!