Hipnozla zayıflama mucizesi!

Kategori: Zayıflama - 2.172Yorum Yazın
Hipnozla zayıflama mucizesi!

Hipnozla zayıflama pek çok kilo verme programı içine dahil ediliyor. Son zamanlarda tek başına hipnozla zayıflama programlarına da ilgi artıyor.

Hipnoz, tıpkı bir trans halinde olmak gibi bir içsel emilim ve konsantrasyon halidir. Hipnoz genellikle sözlü tekrarlar ve zihinsel imgeler kullanılarak bir hipnoterapist yardımı ile yapılır.

Hipnoz ile zayıflama teknikleri egzersiz ve danışmanlığı içeren bir kilo verme planının parçası olduğunda fazladan birkaç kilo vermenize yardımcı olabilir.

Bu yazıda; hipnozla zayıflama, hipnoz ile zayıflama teknikleri, hipnoz zayıflama ile ilgili çok işinize yarayacak ve şimdiye kadar neden bilmiyordum diyeceğiniz gelişmeleri inceleyebilirsiniz.

Hipnoz ile zayıflama gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Hipnozla zayıflama

Hipnozla zayıflama mucizesi yaşamak ister misiniz? Hipnoz altındayken dikkatiniz yüksek oranda odaklanır ve kilo vermenize yardımcı olabilecek davranış değişiklikleri de dahil olmak üzere önerilere daha duyarlı olursunuz.

hipnoz ile zayıflama-hipnoz zayıflama-hipnozla zayıflama-hipnozla zayıflama telkinleri-hipnozla zayıflama kadınlar kulübü-hipnozla zayıflama ekşi-hipnozla zayıflama yorumları-hipnozla zayıflama fiyatları-hipnozla zayıflamak
Hipnoz ile zayıflama

Birkaç çalışma kilo verme hipnozunun kullanımını değerlendirdi. Çoğu çalışma, 18 ayda ortalama 2,7 kilogramlık bir kayıpla, sadece hafif bir kilo kaybı gösterdi.

Hipnoz ile zayıflama

Hipnoz ile zayıflama araştırmaları olumlu sonuçlar gösteriyor. Araştırmalar, hipnozun kilo vermeye çalışanlar için yararlı bir araç olabileceğini buldu.

Bir klinik araştırma, kendi kendine hipnozun artan doygunluk, artan yaşam kalitesi ve azalmış iltihaplanma ile bağlantılı olduğunu buldu. Sonuçlar ayrıca düzenli olarak kendi kendine hipnoz kullananların daha fazla kilo kaybı gösterdiğini de buldu.

Hipnoz ile zayıflama için hipnoterapist desteği alınabileceği gibi internetteki hipnoz ile zayıflama aplikasyonları yani hipnoz zayıflama uygulaması da tercih edilebilir.

Doksanlı yılların ortalarında 18 hipnotik araştırmanın ikna edici bir yeniden analizinden sonra bile, kendi kendine hipnozu öğrenen psikoterapi hastalarının, bunu yapmayanlara göre iki kat daha fazla kilo kaybettiğini gösterdi iyi korunmuş bir kilo verme sırrı olarak kaldı.

Hipnoz zayıflama başarıları ve hipnoz zayıflama yöntemleri

Hipnoz zayıflama için şu üç etkiyi gösteriyor.

Hipnozla zayıflama telkinleri

  • Zayıflama, bisiklete binerken yaptığınız gibi, doğuştan gelen yeteneklerinize güvenmekle ilgilidir. İçinize bilinçaltı öz benliğinize dönün. Asla kilolu olmadığınızı göreceksiniz. Hipnoz ve meditasyon ile kendinizi telkin ederek başarı sağlayın.
  • İnsanlar başarabileceklerini düşündükleri şeyi başarmaya eğilimlidirler. Hipnozla zayıflama telkinleri olarak kilo veriyorum ve başarılıyım inanç cümlesini sabah ve akşam en az üç kez tekrarlayın.
  • Pozitif olanı vurgulayın ve olumlamalar yapın. Örneğin ben normal kilomdayım, fazla kilo almıyorum, kilo verebiliyorum olumlama cümleleri işe yarayacaktır.

Hipnozla zayıflama yorumları

Hipnoz, kilo vermenin ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmenin yumuşak bir yolunu arayanlar içindir. Hipnozla zayıflama yorumları yepyeni pencereler açabilir.

  • “Hipnoz, insanların egzersizden nefret etmelerine, yoğun istek duymalarına, geceleri aşırı yemek yemelerine veya akılsızca yemelerine neden olan altta yatan psikolojik sorunları çözmelerine özellikle yardımcı olabilir. Tetikleyicileri belirlemelerine ve onları etkisiz hale getirmelerine yardımcı olur.” (Traci Stein, hipnozla zayıflama kadınlar kulübü, hipnozla zayıflama ekşi)
  • Hipnoz ile zayıflama, yediğinin farkına vararak, vardığı ile kanaat ederek, duyum ile doyuma ulaşarak oluyor. Yemeğe taktığımız belirli isimler bizim için çok önemli. Mesela hayatımızda yeme ile bağdaştırdığımız birçok isim vardır: acı, tatlı, ekşi, tuzlu, sıcak, soğuk, ılık, sert yumuşak, ham, olgun… Aslında bunlar bizim insanlara verdiğimiz payelerdir: Ne kadar olgun bir insan, çok sert bir adam, bu bana tuzluya mal oldu, suratını ekşitti gibi.
  • Duygularımızı kayıtlı olan belirli hislerimizle ifade ediyoruz. Hipnoz ile kilo verme sırasında, kişilerin kendi hayatlarındaki haz duygusunu artırdığınızda, günlük yaşantılarında da daha ılımlı, daha sakin, daha verimli olmalarını sağlıyorsunuz. Bu da hipnozun kazandırdığı moral desteği ve hayatta tatmin olmayı sağlayan ikinci kazancıdır. (Hipnozla zayıflama kadınlar kulübü, hipnozla zayıflama ekşi)
  • Hipnoz ile ne kadar sürede zayıflanır? Bir tedavi programı içinde temel olarak üç ayda 10 kilo verme ritmini yaklaşık 7 seansa yayarız.

Hipnoz ile zayıflama gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Hipnoz ile kilo verenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN