Hindistan cevizi yağı zayıflama mucizesi

Kategori: Zayıflama - 26.025Yorum Yazın
Hindistan cevizi yağı zayıflama mucizesi

Hindistan cevizi yağı zayıflama mucizesi başta farklı diyet listeleri uygulayıp sonuç alamayanlar için umut gösteriyor. Kilo sorununuz varsa Hindistan cevizi yağı zayıflama etkisiyle aradığınız çözüm olabilir.

Hindistan cevizi yağı zayıflama etkisi

Günlük yaşamda Hindistan cevizi yağı kullanmıyorsanız, oldukça müthiş sağlık avantajlarından mahrum kalırsınız.

Hindistan cevizi yağı, karşılaşacağınız en sağlıklı kilo kaybı yağlarından biridir. Bunun nedeni, metabolizmanız üzerinde güçlü bir etkiye sahip olan yağ asitlerinden oluşmasıdır.

Bazı araştırmalar, diyetinize hindistancevizi yağını eklerseniz, normalde karın boşluğunda yaşayan aşırı vücut yağı, özellikle “kötü” yağ olan visseral yağı kaybedeceğinizi göstermiştir.

İnsanların sorduğu en popüler sorulardan biri, kilo kaybı için hindistancevizi yağının nasıl kullanılacağıdır.

Hindistan cevizi yağı zayıflamak için nasıl kullanılır?

Hindistan cevizi yağı doğal olarak 76 F / 24 C’de katılaşır, bu nedenle bir kilo kaybı yardımcısı olarak tüketmeden önce sıcak suda sıvılaştırmak en iyisidir.

Yemek saatinden yirmi dakika önce, Hindistan cevizi yağını almak için en iyi zamandır. Çünkü iştahınızı önemli ölçüde azaltacak ve daha tok hissetmenize ve küçük porsiyonlardan memnun olmanıza yardımcı olacaktır.

Alternatif olarak, hindistancevizi yağını sadece yiyebilir ve yutmadan önce ağzınıza birkaç saniye sürebilir. Kilo kaybı için kaşık yağı yerine Hindistan cevizi yağı kapsülleri alabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı ve zayıflama

Hindistan cevizi yağı ve zayıflama ilişkisi nedir? Hindistan cevizi yağı, beslenmedeki diğer birçok yağdan büyük ölçüde farklıdır.

Çoğu gıda ağırlıklı olarak uzun zincirli yağ asitleri içerirken, Hindistancevizi yağı neredeyse tamamen Orta Zincirli Yağ Asitlerinden oluşur.

Bu orta zincirli yağ asitleri ile olan şey, uzun zincirli yağlardan farklı olarak metabolize olmalarıdır.

Onlar doğrudan sindirim sisteminden karaciğere gönderilirler, ya hemen enerji için kullanılırlar veya keton cisimlerine dönüşürler.Bu yağlar genellikle keton seviyesinde bir ketojenik diyetle epileptik hastalar tarafından kullanılırken, diyette biraz daha karbonhidrat sağlayarak keton seviyelerini arttırmak için kullanılırlar.

Hindistan cevizi yağı zayıflamada nasıl kullanılır?

Hindistan cevizi yağı, bazı çok etkileyici sağlık yararlarına sahiptir. Metabolizma hızını arttırdığı, açlığı azalttığı ve HDL (“iyi”) kolesterolü artırdığı gösterilmiştir. Ancak, birçok insan ne kadar alacağı ve nasıl yeneceği hakkında kafası karışık durumdadır.

Hindistan cevizi yağı içerisinde MCT adı verilen orta zincirli yağ asitleri benzersiz özelliktedir. Ayrıca anne sütünde de bulunan laurik asit nedeniyle önemlidir.

Hindistan cevizi yağı zayıflama kürü

Hindistan cevizi yağı zayıflama yorumlar konusunda dikkat çeken nokta düzenli kullanımın gerekliliğidir. Yapılan bilimsel araştırmalar günde 1-2 yemek kaşığı orta zincirli yağ asidi yemenin (Hindistan cevizi yağı gibi) kalori, enerji yakmayı % 5 oranında artırdığı göstermektedir.

Hindistan cevizi yağı yiyerek göbek çevresi yağları başta olmak üzere riskli yağlardan kurtulabilirsiniz.

Bir çay karışımı gibi hazırlayarak kür yapabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı zayıflama kürü olarak kullanabileceğiniz bir tarifi veriyoruz.

Hindistan cevizi yağı zayıflama kürü malzemeleri

  • Chai çay poşeti (bitkisel veya düzenli).
  • 1 yemek kaşığı şekersiz kakao tozu.
  • 1 çorba kaşığı krema veya yarım buçuk.
  • 1 tatlı kaşığı hindistancevizi yağı.
  • Stevia ya da tatlandırıcı diğer tatlandırıcılar.

Hazırlamak için, çay poşeti üzerine kaynar su dökün ve 2–3 dakika bekletin. Çay poşetini çıkarın, kalan malzemeleri ekleyin ve iyice karışana kadar karıştırın.

Her gün sabahları aç karnına bir bardak içebilirsiniz. Aç karnına içemez iseniz yemeklerden yarım saat önce içmenizi öneriyoruz.

Katı Hindistan cevizi yağı zayıflamak için nasıl kullanılır?

Yemek pişirmede kullanabilirsiniz. Hindistancevizi yağı yemek pişirmek için idealdir, çünkü yağ asitlerinin neredeyse % 90’ı doymuş ve yüksek sıcaklıklarda son derece stabildir.

Hindistan cevizi yağı, çoğu reçetede 1’e 1 oranında yağ veya tereyağı ile ikame edilebilir.

Hindistan cevizi yağı zayıflatırmı?

Hindistan cevizi yağı zayıflatır mı (Hindistan cevizi yağı zayıflatırmı) sorusuna olumlu cevap verilebilir. Kilo kaybı için Hindistancevizi yağının kullanılması yararlıdır. Çünkü yağ temel olarak sadece sizin için iyi olmayan, ancak beyin fonksiyonu için gerekli olan kas fonksiyonu (kalp kası dahil), şifa olan orta zincirli yağ asitleri (MCFA’lar) içerir. MCFA’lar enerji ve daha fazlası için yağ biriktirmeden tam tersi yağları eriterek katkı sağlar.

Hindistan cevizi yağı kan glikoz seviyelerini yükseltmez ve hemen vücut tarafından işlenir ve enerjiye dönüşür. Yağ haline getirilebilecek vücutta saklanmaz. Bu nedenle metabolik hızı artırır. MCFA’lar onları parçalamak için pankreatik sindirim enzimlerini bile gerektirmez. Araştırmalar metabolizma hızı, yemekten sonra en az 24 saat boyunca yüksek kalıyor ve gün boyunca daha fazla enerji ve yağ yakımı anlamına geliyor diyor.

Katı hindistan cevizi yağı zayıflatırmı? Hindistan cevizi yağını katı formda kullanmak da aynı etkiyi gösterebilir.

hindistan cevizi yağı zayıflama-hindistan cevizi yağı zayıflama kürü-hindistan cevizi yağı zayıflama yorumlar-hindistan cevizi yağı zayıflamak için nasıl kullanılır-katı hindistan cevizi yağı zayıflamak için nasıl kullanılır-hindistan cevizi yağı zayıflamada nasıl kullanılır-hindistan cevizi yağı canan karatay-hindistan cevizi yağı ile bölgesel zayıflama-hindistan cevizi yağı ile kilo verme-hindistan cevizi yağı kahve ile zayıflama-hindistan cevizi yağı ve kahve ile zayıflama-hindistan cevizi yağı kahve zayıflatırmı-hindistan cevizi yağı ve zayıflama-hindistan cevizi yağı zayıflatırmı-katı hindistan cevizi yağı zayıflatırmı-hindistan cevizi yağı göbek eritirmi-hindistan cevizi yağı göbeğe sürülürmü-hindistan cevizi yağı içmek zayıflatırmı-hindistan cevizi yağı yiyerek zayıflama-hindistan cevizi yağı kilo verme-hindistan cevizi yağı kilo vermek için nasıl kullanılır

hindistan cevizi yağı zayıflatırmı

Hindistan cevizi yağı yiyerek zayıflama

Hindistan cevizi yağı yiyerek zayıflama mümkün mü? Kilo kaybı için Hindistan cevizi yağını kullanmaya başlamanın en kolay yolu, onu kaşıkla yiyerek yapmaktır. Vücudunuza alışana kadar az miktarda kullanın.

Hindistan cevizi yağı içmek zayıflatırmı? Orta zincirli yağ asitleri iyi miktarda almak için araştırmacılar yetişkinlerin gün boyunca yayılmış yaklaşık 3 1/2 yemek kaşığı tüketmesini tavsiye ederiz. Kullanmanın en kolay yolu, şu anda kullanmakta olduğunuz sağlıksız yağların yerini almaktır.

Hindistan cevizi yağı göbek eritirmi?

Hindistan cevizi yağı kilo vermek için çok etkili olduğu gibi devam eden kilo bakımı dört katlıdır. İlk olarak, sağlıklı orta zincirli doymuş yağ asitleri ( MCT yağları ) bolluğu, anında enerji için metabolizmayı hızlandırır. Laurik asit bunların en önemlisidir.

Hindistancevizi yağı son derece anti-fungal, anti-bakteriyel ve anti-viral olup, bağırsaktaki patojenleri probiyotikler tarafından ideal olarak kullanılan rollerden faydalanmaya teşvik eder. Araştırmalar, ince insanların aşırı kilolu ve obez bireylerden daha sağlıklı bir bağırsak mikrobiyomuna sahip olduklarını göstermiştir. Bu nedenle, hindistancevizi yağı kullanarak uzun vadede daha iyi için mikrobiyal dengesini değiştirmeye yardımcı olabilir.

Filipinler, Hindistan ve Pasifik Adaları gibi diyetlerinde yüksek miktarda hindistan cevizi ve hindistancevizi yağı tüketen ülkeler, önemli ölçüde daha az kalp hastalığı ve obezite vakasına sahiptir.

Hindistan cevizi yağı göbeğe sürülürmü?

Hindistancevizi yağı diğer yağlara göre yaklaşık yüzde 23 oranında daha az vücutta depo ediliyor. Bu nedenle Hindistan cevizi yağı ile bölgesel zayıflama eski çağlardan beri kullanılan bir yöntemdir.

Hindistan cevizi yağı ile kilo verme konusunda haklı bir üne sahiptir. Hindistan cevizi yağı göbeğe sürülürmü sorusuna evet sürülebilir cevabını verebiliriz. Göbeğe sürülen Hindistancevizi yağı cildi nemlendirir, enfeksiyonlara karşı etkilidir, mide sorunlarını azaltabilir, enerji ve canlılık verir. Ancak zayıflama için göbek çevresine bu yağı sürmenin olumlu bir etkisine rastlanılmamıştır.

Hindistan cevizi yağı kilo verme sırlarından biri de GLA asittir. Unutmayın gama linolenik asit (GLA) uygun ve sürekli kilo kaybı için gerekli bir başka önemli yağdır.

Hindistan cevizi yağı kilo vermek için nasıl kullanılır?

GLA, hindistancevizi yağı gibi metabolizmayı hızlandırarak yağın erime işlemini kolaylaştırır. Ama bunu çok farklı bir şekilde yapıyor. GLA iç “kahverengi yağı” uyarır. Bu, kilolu insanlarda genellikle uyuyan yağ türüdür. Kahverengi yağ da gençlerde ve kadınlarda daha yaygındır. Vücut kitle indeksi azaldıkça, metabolik olarak aktif kahverengi yağ seviyeleri artar. Kahverengi yağını avantajlı bayanlar için kullan!

GLA öncelikle organ etlerinde bulunur. Sonuç olarak, düzenli olarak karaciğer ya da kalp yemezseniz, takviye etmek en iyisidir. İyi haber şu ki, sadece küçük miktarlara ihtiyacınız var. Günlük hindistancevizi yağı ile kombine edildiğinde, en etkili kilo kaybı sonuçlarına ulaşacaksınız.

En kaliteli GLA takviyesi, siyah frenk üzümü yağı kapsülleridir . Siyah frenk üzümü yağı yeterli GLA seviyeleri içerir. Ayrıca, hodan yağından daha iyi tolere edilir ve akşam çuha çiçeği yağı gibi östrojenik değildir. Son olarak, tüm GLA takviyelerinin en iyi genel yağlı asit profiline sahiptir.

Kilo kaybına yardımcı olmanın bir diğer fikri de, haftada birkaç gün hindistancevizi yağ protokolünü bir kemik suyu ile birleştirmeyi düşünmektir.

Hindistan cevizi yağı Canan Karatay

Canan Karatay diyet konusundaki önerileri ile fenomen olmuş bir hocamız. Yağ yemekten çekinmemek gerektiğini cesurca dile getiriyor.

Hindistan cevizi yağı Canan Karatay tarafından da öneriliyor. Aşağıdaki videoda hangi yağ tehlikeli, hangi yağ faydalı Canan Karatay tarafından açıklanıyor. Kaçırmayın!

https://youtu.be/LcXTMNMylAI

Hindistan cevizi yağı kahve ile zayıflama

Ziyaretçilerimizin en çok merak ettikleri konulardan biri de Hindistan cevizi yağı kahve ile zayıflama başlığını taşıyor.

Hindistan cevizi yağı kahve zayıflatırmı? Evet, zayıflatabilir. Hindistan cevizi yağı ve kahve ile zayıflama için bir fincan sade kahve hazırlayın. İçerisine bir tatlı kaşığı kadar Hindistan cevizi yağı ekleyin.

Hindistan cevizi yağı kahve ile zayıflama için bu kahveyi sabahları aç karnına için. İçerisine 100 ml Hindistancevizi sütü ve tarçın ilave edebilirsiniz.

Bu sayede gün boyu kalori yakmayı hızlandırmış olursunuz. Ayrıca daha tok hissedeceğiniz için vücuda alacağınız kalori miktarında da azalma sağlayabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN