Her Gün Leslie Yapmak!

Kategori: Fitness - 38.451Yorum Yazın
Her Gün Leslie Yapmak!

Her gün Leslie yapmak kilolardan keyifle kurtulmaya yardımcı olabilir. Leslie nedir? Leslie Sansone bir fitness eğitmeni. Amerikalı. Uyguladığı evde zayıflamak isteyenler için yürüyüş temelli spor programları ile tanınıyor. dünyada milyonlarca insan Leslie ile zayıflayanlar arasında yer alıyor.

Bu yazıda; Leslie nedir, daha doğru bir ifadeyle Leslie sporu nedir açıklıyoruz. Leslie ne işe yarar, Leslie ne zaman yapılmalı örnek videolar ile izleyebilirsiniz. Ayrıca 45 dakikalık Leslie kaç kalori yaktırır ile ilgili çok işinize yarayacak ve şimdiye kadar neden bilmiyordum diyeceğiniz gelişmeleri inceleyebilirsiniz.

Öyleyse 45 dakikalık leslie kaç kalori yaktırır gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Her gün Leslie yapmak

Her gün Leslie yapmak müthiş kalori yaktırarak sağlıklı kilo vermenizi sağlayabilir. Leslie Sansone, uluslararası alanda tanınan bir fitness uzmanı ve Walk at Home fitness programının yaratıcısıdır. Felsefesi basit: Bedenlerimiz hareket ettirildi ve sağlık ve zindeliğe doğru yürüyebiliriz!

her gün leslie yapmak-leslie nedir-leslie sporu nedir-leslie ne işe yarar-leslie ne zaman yapılmalı-45 dakikalık leslie kaç kalori yaktırır
Leslie nedir? 45 dakikalık Leslie kaç kalori yaktırır?

Leslie nedir, Leslie sporu nedir?

Leslie sporu nedir? Bu soruya Leslie kimdir diye de bakabiliriz. Leslie üç çocuk annesi ve eşi ve yemek yapmayı, yemeyi ve YÜRÜMEYİ seviyor! 80’lerde Leslie’nin sağlık kulübünde birkaç aerobik dersi olarak başlayan şey (büyük tüyler! Bacak ısıtıcıları!), 18 milyondan fazla DVD satılarak dünya çapında 1 numaralı ev içi yürüyüş programı haline geldi! 

Leslie nedir? Leslie sporu nedir?

Leslie yapmak size ne kazandırır? Leslie faydaları nelerdir?

  • Bu bir dizi çok kaslı hareket
  • Hareket, antrenman (ve popüler) müzikte dakikadaki vuruşlara ayarlandı.
  • Daha yüksek bir kas bağlılığı, daha yüksek kalori yakımına ve tabii ki daha fazla kas tonusuna yol açar!

Leslie ne işe yarar? Leslie ne zaman yapılmalı?

Özellikle Leslie ne zaman yapılmalı? Leslie ne işe yarar? Demek ki Leslie Sansone evde zayıflamak isteyenler için eğlenceli spor videoları sunuyor. Özellikle Leslie Sansone ile 1 Mil, 3 Mil videoları oldukça popüler. 

Bu noktada beslenme önerileri de Leslie ne işe yarar sorusuyla değerlendirilmelidir. İşte Leslie Sansone beslenme önerileri!

  • Bol balık
  • Yeşillik
  • Zeytinyağı
  • Sarımsak
  • Limon

45 dakikalık leslie kaç kalori yaktırır?

Leslie Sansone 3 mile walk’ı uygulamak isteyen kişiler 45 dakika boyunca adım atacaklardır. 45 dakikalık leslie kaç kalori yaktırır? Bu da yaklaşık olarak 6000 adıma denk gelmektedir. Bu süre zarfında yakılan kalori miktarı ise 200 ile 250 kcal arasındadır. Oldukça fazla terleten bu kardiyo metabolizmanın hızlanmasına önemli ölçüde katkı sağlıyor.

45 dakikalık Leslie kaç kalori yaktırır?

Bir de 45 dakikalık leslie kaç kalori yaktırır gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Özellikle Leslie ne zaman yapılmalı merak edenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN