Hadise diyeti

Kategori: Ünlü Diyetler - 9.613Yorum Yazın
Hadise diyeti

Hadise diyeti 13 kilo verdirmesiyle popüler oldu. Pop müziğin kraliçesi Hadise görünümüyle de görenleri büyülüyor. Son zamanlarda yoğun çalışma temposu, konserler, jüri üyeliği gibi çalışmalarının arasında beslenme düzenini kontrol etmesi gerekiyor. Bu konuda başarılı olan sanatçılarımızdan Hadise. Her zaman kendine güvenen, bakımlı ve sade bir güzelliğe sahip. Hadise diyeti olarak bilinen diyet programını uygulayarak daha fit hale gelen sanatçı zayıflama sırlarını açıkladı. bu yazıda Hadise diyeti nedir, hadisenin diyetisyeni kimdir, Hadise diyet listesi, Hadisenin diyet programı, Hadise diyeti 13 kilo nasıl verdiriyor gibi başlıkları okuyabilirsiniz.

Hadise diyeti 13 kilo- Hadise diyeti yapanlar- Hadisenin diyet sırrı- Hadisenin yaptığı diyet listesi- Hadise diyeti listesi- Hadisenin yaptigi diyet- Hadise zayıflama diyeti- Hadisenin zayıflama diyeti- Hadise dukan diyeti- Hadiseyi zayıflatan diyet listesi- Hadisenin diyet menüsü- Hadisenin diyet listesi 2012- Hadisenin diyeti 2012- Hadiseyi zayıflatan diyet- Hadisenin diyet programı- Hadise diyet listesi- Hadise diyeti 2012- Hadise diyeti diyet- Hadisenin diyetisyeni- Hadise diyeti

Hadise yeni kilolarıyla sahnelerde rüzgar gibi esiyor

Hadise diyeti

Hadise’nin formunu nasıl koruduğu merak konusu idi. Bu konuda uyguladığı diyet geçtiğimiz günlerde paylaşıldı. İşte Hadise’nin hadise yaratan diyeti. Hadise bu diyetle tam 13 kilo zayıflamış. Hadise diyeti 13 kilo birden verdirmesiyle pek çok ünlünün de ilgisini çekiyor. Hadiseyi zayıflatan diyet listesi nelerden oluşuyor aşağıda açıklıyoruz. Bazı yorumlarda Hadise dukan diyeti mi yapıyor diye soruluyor. Aşağıda inceleyebileceğiniz gibi Hadise dukan diyeti değil kendine özel Hadisenin diyetisyeni Şeyda Coşkun tarafından hazırlanan ‘Hadise diyeti’ uyguluyor.

Hadiseyi zayıflatan diyet

Hadisenin diyet programı sabah kahvaltısına yağsız süt ve yumurtanın sadece beyazı kullanılarak hazırlanan omlet ile başlıyor. Burada tercihen zeytinyağı kullanılıyor. Kahvaltıda yumurta yenmediği günlerde yulaf bulunuyor. Asla karbonhidrat ile protein birbirine karıştırılmıyor.

Ara öğün olarak Hadise diyet listesi genellikle sade kahve veya yeşil çayı tercih ediliyor. Zaman zaman ise ara öğünlerde alkali beslenmeye önemli katkı sağlayan birkaç badem veya kolesterolle savaşan tam bir gladyatör olan fındığı dahil ediyor.

Hadisenin diyet menüsü

Öğle yemeği Hadise için önemli bir zaman dilimine denk geliyor. Sebze yemekleri ve diyet yoğurtla geçiştirilen öğle yemekleri hadisenin diyet menüsü içinde önemli adımını oluşturuyor. Bu yemekler bizzat Hadise’nin diyetisyeni (Hadisenin diyetisyeni) tarafından hazırlanıyor. Özel olarak hazırlanan menü Hadise’nin bulunduğu yere servis ediliyor.

Hadise diyeti 13 kilo- Hadise diyeti yapanlar- Hadisenin diyet sırrı- Hadisenin yaptığı diyet listesi- Hadise diyeti listesi- Hadisenin yaptigi diyet- Hadise zayıflama diyeti- Hadisenin zayıflama diyeti- Hadise dukan diyeti- Hadiseyi zayıflatan diyet listesi- Hadisenin diyet menüsü- Hadisenin diyet listesi 2012- Hadisenin diyeti 2012- Hadiseyi zayıflatan diyet- Hadisenin diyet programı- Hadise diyet listesi- Hadise diyeti 2012- Hadise diyeti diyet- Hadisenin diyetisyeni- Hadise diyeti-

Hadise yaz aylarında inanılmaz frikikler verdi

Hadise’nin akşam yemekleri hem lezzetli hem de kilo aldırmayacak şekilde hazırlanıyor. Sofrayı ızgara olarak hazırlanan et ve balık süslüyor. Menüye salata eşlik ediyor. Tatlıya yer verilmeyen diyet menüsü beraberinde sabah yürüyüşüyle destekleniyor. Hadise bu diyet programıyla 50 günlük sürede 67 kilodan 54 kiloya kadar düşmüş durumda. Sıkı bir diyetle 13 kilo veren Hadise daha dinamik ve enerjik olarak sanat çalışmalarını sürdürüyor.

Hadise diyeti yapanlar

Hadise diyeti yapanlar 13 kiloluk iddialı ve parıltılı hedefi önemsiyor. Böylece Hadise diyeti yapanlar arasına katılarak etkili bir kilo verme programını uygulama düşüncesi çok cazip geliyor.

Siz de Hadisenin diyet sırrı ile Hadisenin yaptığı diyet listesini (hadisenin yaptigi diyet) uygulayarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bunun için Hadise zayıflama diyeti kolay uygulanabilecek menüsüyle dikkat çekiyor. Belki de yıllardır aradığınız Hadisenin zayıflama diyeti tam size göre!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN