Grup Sağlık Sigortası Çeşitleri ve Özellikleri

Kategori: Sağlık - 887Yorum Yazın
Grup Sağlık Sigortası Çeşitleri ve Özellikleri

Grup sigortalarında aynı hizmetin birden fazla kişi tarafından alınması söz konusudur. Siz ve sevdikleriniz için daha avantajlı olan bu tür sigortalar maddi açıdan da avantaj sağlar. Grup sağlık sigortası yaptırmak istediğinizde poliçenin detayları her bir kişi adına belirlenir ve fiyatlandırmada kişi sayısına bağlı olarak indirim yapılır.

Anlaşmalı sigorta şirketlerinden teklif alarak hem özellik hem de fiyat yönünden en uygun sigortayı kısa sürede bulabilirsiniz. Bu alanda uzman olan e-sigortam beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan sigorta türünü yaptırmanıza yardımcı olacaktır.

karma grup sağlık sigortası-Grup sağlık sigortası-Grup sigortaları-Tamamlayıcı Grup Sağlık Sigortası-Grup tamamlayıcı sağlık sigortası-esigortam-grup sigortası
Grup sağlık sigortası çeşitlerinin adresi e-sigortam.com

İş yerleri için karma grup sağlık sigortası her zaman daha cazip olacaktır. Çalışanların yaşam kalitesini ve standartlarını artıran bu sigortalar sağlık masraflarının uygun primlerle güvence altına alınmasını sağlar. Yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatlarını kapsayan sigortalarda kişiye ve kuruma özel seçenekler mevcuttur. Bunlar arasından istediklerinizi seçebilir, poliçeye ilave teminatlar koyabilirsiniz.

Tamamlayıcı Grup Sağlık Sigortası

Farklı özelliklere sahip olacak şekilde düzenlenen grup sağlık sigortası tamamlayıcı, karma ya da geniş kapsamlı olabilir. Grup tamamlayıcı sağlık sigortası Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmanın olduğu hastanelerde herhangi bir ek ücret ödemeden muayene olmayı sağlar. Hem ayakta hem de yatarak tedavi teminatı sunan bu sigorta türü özel sağlık sigortasına göre daha uygun fiyatlıdır.

Grup tamamlayıcı sağlık sigortası ile ek ücret ödemeyin!

Grup sigortası olarak yapıldığında herkese ayrı ayrı sağlık hizmeti sunan sigorta, çalışanın iş yerinden ayrılmasına kadar devam eder. Yararlanılabilecek olan haklar teminat kapsamına ve limitlerine göre belirlenir. Ayakta tedavi teminatı içerisinde ilaç, röntgen, fizik tedavi ve rehabilitasyon işlemleri, ileri tanı yöntemleri, doktor muayenesi, hastalık ya da kaza sebepli tanı ve tedavi gibi durumlar yer alır. Yatarak tedavi kapsamı ayakta olana göre biraz daha geniştir. E-sigortam sayesinde bu teminatların hepsine en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN