Diyet sitesi ile zayıfla

Kategori: Zayıflama - 3.154Yorum Yazın
Diyet sitesi ile zayıfla

Diyet sitesi ile zayıfla

Diyet sitesi takip ederek kilo vermek mümkün olabilir. Bu amaçla yayın yapan diyet sitesi ülkemizde ve dünyada sayıları bakımından yüzlerle ifade edilebilir. Elbette diyet sitesi içeriklerinin güvenilir olması ve kullanıcılar tarafından güvenilir bulunması önem taşıyor. Bu yazıda dünyada ve ülkemizde yayın yapan önde gelen diyet siteleri, diyetkolik olarak tanımlanabilecek kişilerin başarı veya başarısızlık hikayeleri, Canan Karatay diyet sitesi gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Diyet sitesi olarak Diyet Forever

Diyet Forever zengin ve bilimsel içerik yayınlamak için çaba harcayan bir sitedir. Bu sitenin en önemli özelliği yerel bilgiler ve beslenme tavsiyeleri ile küresel trendleri aynı anda verebilmesidir. Diyet Forever güncellenme oranı en yüksek siteler arasındadır. En güncel diyet listeleri ve bilgilerini buradan takip edebilirsiniz.

Çoğu diyet içerikle sitenin bilenen 8-10 adet ünlü diyet listesini ve benzer içerikleri kopyaladığını görüyoruz. Bayat ve kalitesiz içeriklerin birbiri ile aynı cümlelerle anlatıldığını biliyoruz.

En iyi diyet sitesi

En iyi diyet sitesi ekşi sözlük, kadınlar kulübü gibi platformlarda da sıklıkla konu ediliyor. Sağlam tavsiye ve destek sunan önde gelen diyet sitelerinin en iyisini bulmak için bir araştırma yaparak ulaştığımız listeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu listede online diyet sitesi olarak çevrimiçi diyet takip siteleri de genel bilgi amaçlı siteler de yer alıyor.

  • diet.com

Bu site, yemek planlarını ve tavsiyenizi yeme tarzınıza ve kişiliğinize (ağır atıştırmalık, akılsız yiyen ve daha fazlası) uyarlamaya yardımcı olan kapsamlı bir tanıtım anketine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca, Northwestern Üniversitesi Tıp Fakültesinde profesör ve Obezite Derneği başkan yardımcısı olan Dr. Kushner’den aynı gün yanıtlar almak için kişiselleştirilmiş soruları “Koçluk Köşesi” ne e-postayla gönderebiliyor.

  • diyetforever.com

Diyetforever.com zayıflama, sağlık, beslenme, güzellik, zayıflama cerrahisi, ünlü diyetler, diyet ürünleri, fitness, diyetisyen başta olmak üzere sağlıklı zayıflama ve kilo verme yaşamına dair konularda içerik üretip yayınlamak amacıyla kurulmuştur. Hemen her gün güncellenen içeriğiyle sağlıklı beslemek ve sağlıklı zayıflamak isteyenler için önemli bir kaynaktır.

  • sparkPeople.com

Özelleştirilebilir yemek planları, diğer sitelerde önerilmeyen “düşük kolesterol” ve “düşük sodyum” gibi sağlık sorunlarına girmenize olanak sağlar. Program, bir defada bir adım kilo kaybı yolculuğunda size yardımcı olmak için, bir ila dört aşamalara ayrılmıştır.

  • weightwatchers.com

Ne yemesi gerektiğini söylemekten nefret eden diyetisyen için Weight Watchers en iyisi olabilir. Kilonuza, yaşınıza ve aktivite seviyenize bağlı olarak tahsis edilmiş puanlarsınız ve puan limitiniz dahilinde kaldığınız sürece istediğiniz her şeyi yiyebilirsiniz. Sitede ayrıca bolca tarif var. Zorluk, hazırlık zamanı ve puan değerlerine göre arama yapabilir ve planın “yiyecekleri doldurma” kurallarına uyan tarifleri etiketleyebilirsiniz. Ancak, takip edilecek belirli bir yemek planı olmadığından, puan payınıza göre bir menü oluşturabilirsiniz. Bu, noktaları takip etmek için çok fazla hesaplama gerektirir. Ayrıca ipuçları, egzersiz demoları ve makaleler içeren bir fitness bölümü de bulunuyor.

  • diyetkolik.com

Diyetkolik.com Hem beslenme ve kilo verme ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz hem de çevrimiçi diyet takip sitesi olarak hizmet veriyor. Diyet takip sitesi olarak diyet siteleri arasında önde gelen bir konuma sahiptir.

Site kişiye özel diyet listeleri, verilen diyet listelerinin ne kadar ve nasıl uygulandığını takip, uyarı, egzersiz planları veriyor. Ayrıca üyeler arası iletişim olanağı da sağlıyor.

Canan Karatay hocamızın beslenme ve diyet ile ilgili bilgilerini derleyerek yayınlayan canankarataydiyet.com Karatay Diyeti ve beslenme önerilerini bulabileceğiniz içerikle yayın yapıyor. Burada verilen bilgiler tamamen ücretsiz. Ücretsiz diyet sitesi arayanlar için Canankarataydiyet.com takip edilmesi gereken siteler arasında yer alıyor.

Diyet yemek siteleri

Özel amaçlı diyet siteleri arasında ticari olmayan diyet yemek siteleri yanında adrese teslim diyet yemek hizmeti veren firmaların web siteleri de bulunuyor.

Örneğin diyet kabak çorbası, diyet lahana çorbası gibi zayıflatan çorba tariflerinin neredeyse tamamını bulabileceğiniz benzersiz bir site.   ZayıflatanÇorba.com ayrıca sağlıklı beslenme ve sağlıklı zayıflama konularında geniş bir içerik sunuyor.

  • Yemek.com

Diyet yemek siteleri arasında olmamakla birlikte diyet yemek tarifleri nedeniyle takip edilebilecekler arasında yer alıyor. Bu siteye okuyucular da tarif gönderebiliyor.

diyet sitesi-diyet siteleri-ücretsiz diyet sitesi-en iyi diyet sitesi-en iyi diyet sitesi ekşi-online diyet sitesi-online diyet sitesi açmak-yeşil elma diyet sitesi-diyet siteleri ekşi-diyet sitesi açmak-diyet takip sitesi-diyet yemek siteleri-canan karatay diyet sitesi-diyetkolik-diyet alışveriş sitesi-diyet forum siteleri

diyet alışveriş sitesi

Diyet alışveriş sitesi

Online diyet sitesi açmak fikri kadar diyet alışveriş sitesi de zayıflamak isteyenlere yol gösterici oluyor. Diyet alışveriş sitesi tıpkı diyet forum siteleri gibi hem bilgilendirici içeriğe sahip olabiliyor hem de diyet ürünlere ulaşmanızı sağlıyor. Ülkemizde bilinen diyet alışveriş sitesi bağlamında bazılarını listeledik.

  • Diyetalisverisi.com

Jenerik olarak diyet alışveriş sitesi denilince hemen akla gelebiliyor. Bu sitede sağlık ve diyet ürünleri, besin destekleri, diyet motivasyon ürünleri yer alıyor.

  • Diyetbakkal.com

Ara yüzü sıcak alışveriş diyet sitesi açmak isteyenler herhalde bu siteyi örnek alabilirler. Diyet Bakkal sitesi, günlük beslenmenizde işinizi kolaylaştıracak hafif atıştırmalıklar, sağlıklı gıda seçenekleri ve diyet ürünlerini size tanıtmak ve ulaştırmak için her an yanınızda!

Özellikle Diyetisyen mutfağı markalı çayları ile ilgi görüyor.

  • Diyetmarketin.com

Diyetisyen Emre Uzun yönetiminde hizmet sunan diyetmarketin.com, Organic Store bölümü yanında doğal ürünler, besin takviyeleri, glütensiz ürünler, diyabetik ürünler, ara öğünler, vegan ürünler, çaylar da sergiliyor.

 


Etiketler:
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN