Birbirinden Farklı İhtiyaca Yönelik Erkek Columbia Mont ile Sıcak ve Mutlu Bir Kış

Kategori: Moda - 59Yorum Yazın
Birbirinden Farklı İhtiyaca Yönelik Erkek Columbia Mont ile Sıcak ve Mutlu Bir Kış

Özellikle sert geçen kış aylarında kat kat giyinip ısınmaya çalışan, sürekli üşüyen ya da kendini yumuşak ve sıcak hissine bırakmak isteyenler Columbia mont seçeneklerine göz atabilir. Her kullanım tarzına yönelik Columbia mont modelleri sıcak bir kış geçirebilirsiniz. Columbia kışlık mont ürünleri ile hem soğuğa hem suya karşı siz de kendinizi korumaya alabilirsiniz. Columbia mont seçenekleri hem kadın hem de erkeklere özel pek çok farklı özellik ve görünümde her ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde ürüne sahip.

Birbirinden Farklı İhtiyaca Yönelik Erkek Columbia Mont ile Sıcak ve Mutlu Bir Kış

Columbia gelişmiş teknolojisi sayesinde tasarladığı montları ile kullanan kişiye çok yönlü sıcaklık ve koruma sunar. Omni-Tech, Omni-Heat ve Omni-Heat Infinity teknolojisi ile üretilen modellerde birbirinden farklı kadın ve erkek Columbia mont çeşidi bulunur. Modeller ve özellikleri şu şekilde listelenebilir:

  • Columbia Bugaboo Outdoor Mont, su geçirmez, Omni-Tech teknolojisi ile geliştirilen nefes alabilen dış yüzeyi ve soğuğa daha dayanıklı hale getiren Omni-Heat termal yansıtıcı polar astarlı ceketi ile kullanıcıya maksimum düzeyde sıcaklık sunar. Ceketi tercihinize göre birlikte ya da ayrı giyebilirsiniz.
  • Delta Ridge Down modeli, kuş tüyü mont ısıyı tutan dolgulu yalıtımı ve ısıyı tutan termal yansıtıcı astarının yanında %100 polyester kumaşı ile suya karşı koruma sağlar.
  • Columbia Oak Harbor, Omni- Tech ve Omni-Heat teknolojilerini bir araya getiriyor. Şık ve konforlu tasarımı ile macera peşindeki outdoor aktivite severler tarafınsan sıkça tercih edilir.
  • Labyrinth Loop Hooded mont, soğuğa ve suya karşı korurken aynı zamanda terlemeyi önleyen teknolojisi ile konforlu bir deneyim sunar.
  • Columbia Powder Life, Thermarator yalıtma teknolojisi ve ısıyı tutan termal yansıtıcı astarı ile öne çıkar.
  • Columbia Hooded Mont, Omni-Heat Reflective teknolojisine sahiptir. Bu mont vücut ısınızı geri yansıtır. Sıcaklığınızı koruyup kontrol ederken aynı zamanda aşırı teri ve ısıyı yayar. Bu şekilde vücut sıcaklığınızın sabit kalmasını sağlar ve rahat bir kullanım sunar.
  • Tunnel Falls, su geçirmez dış yüzeye ve sıcak tutan iç polar cekete sahip Tunnel Falls ile 3’ü bir arada çözüme sahip üç mevsim de kullanılabilir çok yönlü bir modelidir.
  • Columbia Pike Lake Hooded, reflective ısı yansıtıcı Omni-Isı teknolojisi ile iç sıcaklığınızın aşırı yükselmesini önler. İç güvenlik cebi ile daha konforlu bir deneyim sunar. %100 polyester su geçirmez kumaşı ile her türlü yağıştan korur.

Farklı Tasarım ve Değişen İhtiyaçlara Karşı Kadın Columbia Mont Çeşitleri Sizi Bekliyor

Sıcak ve su geçirmez bir monta sahip olup maksimum konfor ve yanında da şık ve rahat bir görünüm düşlüyorsanız kışlık mont seçenekleri sizin için en doğru tercih olacaktır. Thermarator ve Omni- Heat ısı yalıtım teknolojisi, sentetik kuş tüyü dolgusu, su geçirmez kumaşı ile hem soğuk hem yağmurlu havalar için çözüm sunar.

Columbia kışlık mont- Erkek Columbia Mont- Kadın Columbia Mont Çeşitleri
Columbia Mont Çeşitleri

Columbia Puffect, Thermarator ısı yalıtımı ile soğuğu engellerken sentetik kuş tüyü dolgusu ve suya dayanıklı kumaşı ile ıslaklığı dışarıda tutarak gün boyunca sıcak kalmanızı sağlar.

Columbia Delta Ridge, termal yansıtıcı astarı, Heat-Seal teknolojisi ve sıfır hava akımı için kullanılmış dikişsiz perdeleme ile kışlık mont çeşitlerinde tercih edilen modellerden biridir. Soğuk ve yağmurdan etkilenmeden kullanabilirsiniz. Columbia mont ile her zaman sıcak, kuru ve konforlu hissetmeniz mümkün. Özellikle kış mevsiminde doğa sporları yapmayı ve açık havada vakit geçirmeyi seviyorsanız Columbia mont fiyatları hakkında inceleme yapabilirsiniz. En ucuz Columbia mont modellerini görmek istiyorsanız Sportive web sitesine göz atabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN