Ahmet Maranki kefir ile zayıflama kürü sayesinde 1 ayda 3 kilo 4 ayda 21 kilo verebilirsiniz!

Kategori: Ünlü Diyetler - 3.279Yorum Yazın
Ahmet Maranki kefir ile zayıflama kürü sayesinde 1 ayda 3 kilo 4 ayda 21 kilo verebilirsiniz!

Ahmet Maranki kefir ile zayıflama önerisi bir ayda 3 kilo verdirebiliyor. Üstelik bu kürü uygulamak son derece kolay. Hedef ise 4 ayda 21 kilo verebilmek! İşin sırrı ise aç karnına iki bardak doğal ev yapımı kefir içmek! Diğer detayları yazının devamında inceleyebilirsiniz.

Bu yazıda; Ahmet Maranki hızlı kilo verme kürü kefir ile Ahmet Maranki zayıflama kürü (Ahmet Maranki zayiflama kürü) gibi çok işinize yarayacak ve şimdiye kadar neden bilmiyordum diyeceğiniz gelişmeleri inceleyebilirsiniz.

Ahmet Maranki hızlı kilo verme kürü gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Ahmet Maranki kefir ile zayıflama

Ahmet Maranki kefir ile zayıflama için kefirin sindirim sistemi üzerindeki etkilerini bilmek gerekiyor. Kefir bağırsak florasını yararlı bakteriler ile destekleyerek sindirimi hızlandırıyor. Ayrıca kefirin metabolizma hızlandırma etkisi olduğu biliniyor.

Diyet menüsüne az yağlı kefir eklerseniz kilo vermenize yardımcı olur. Kefir, uzun süre tok hissetmenize yardımcı olan protein açısından zengindir. Bununla birlikte, çok fazla kefir içmek kilo kaybını engelleyebilir ve hatta kilo alımına neden olabilir.

Ahmet Maranki hocamız kefirin faydaları konusunda yıllardır nefes tüketiyor. Evde hazırlayabildiğimiz kefir ile yapacağınız kefir diyeti sağlıklı kilo vermenizi sağlayabiliyor.

ahmet maranki kefir ile zayıflama-ahmet maranki hızlı kilo verme-ahmet maranki zayiflama kürü-maranki zayıflama-maranki zayıflama kürü-ahmet maranki zayıflama kürleri
Kefir ile Ahmet Maranki hızlı kilo verme kürü

Ahmet Maranki hızlı kilo verme kefir ile nasıl yapılır?

Ahmet Maranki hızlı kilo verme için kefiri öneriyor. Kefir ile Maranki zayıflama kürü (Ahmet Maranki zayiflama kürü) olarak aşağıdaki listeyi uygulayabilirsiniz.

Kefir ile Maranki zayıflama kürü (Ahmet Maranki zayiflama kürü) diyeti nasıl yapılır?

Öncelikle sabahları hiç bir şey yemeden iki bardak kefir içiliyor. Kahvaltıda 1 haşlanmış patates ve bol miktarda su tüketilebilir.

Ahmet Maranki zayıflama kürleri içerisinde yer alan kefir ile Maranki zayıflama kürü (Ahmet Maranki zayiflama kürü) diyeti ara öğünlerinde günde üç kez 5-6 adet çiğ badem tüketilebiliyor. Yemeklerde ekmek kesinlikle tüketilmemeli. Uzun süreli diyet yapılıyorsa günde iki dilim tam tahıllı veya kepekli ekmek tüketilebiliyor.

Akşam yatmadan önce bir şişe maden suyu tüketilmesi öneriliyor.

Ahmet Maranki kefir zayıflama kürü ana yemek seçenekleri

  • Haşlanmış patates
  • Derisiz haşlanmış veya fırınlanmış tavuk göğsü
  • Buğulama yöntemi ile pişirilmiş yağsız balık
  • Az zeytinyağı ile pişirilmiş veya çiğ sebze yemekleri
  • Salatalar
  • Bol renkli sebze, bakliyat/fasulye
  • Meyve günde 1 adet
  • Tam tahıllı gıdalar
  • Yağsız et ve kümes hayvanları , balık, yumurta, fındık ve kuru yemiş
  • Bolca su

Ahmet Maranki kefirin faydaları ve kilo vermeye etkileri

Kefir, zayıflamanıza birden fazla şekilde yardımcı olabilir. Her şeyden önce, kalorisi düşüktür ve öğünler arasında mükemmel bir ikramdır.

Kefirdeki iyi bakteriler, dengeli bir iç ekosistemin korunmasına yardımcı olur ve bağırsak sağlığını destekler. Araştırmacılar, probiyotiklerin ve prebiyotiklerin (faydalı bağırsak bakterilerinin besleyebileceği gıda bileşenleri) iştahı, metabolizmayı, vücut kompozisyonunu ve ağırlığı etkilediğini öne sürüyorlar  

Ayrıca, mikrobiyal dengesizlikler açlık hormonu ghrelin seviyelerini etkileyebilir ve yağ depolanmasını teşvik edebilir.

Ahmet Maranki kefirin faydalarını anlatıyor!

Bağırsak florasındaki değişiklikler ghrelin, peptit tirozin tirozin (PYY) ve iştahı etkileyen diğer hormonların üretimini artırabilir veya engelleyebilir. Sürekli aç hissediyorsanız, bağırsaklarınız bozuk olabilir. Açlık hissinizi bastırmak için kefir, kimchi turşusu gibi fermente ve probiyotik yiyecekleri tercih edebilirsiniz.

Ahmet Maranki hızlı kilo verme kürü gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Kefir ile Ahmet Maranki hızlı kilo verme konusunu merak edenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN