Adrese teslim diyet yemek

Kategori: Beslenme - 8.885Yorum Yazın
Adrese teslim diyet yemek

Adrese teslim diyet yemek günümüzde bir hayli popüler hale geliyor. Bu konudaki bilgisayar uygulamalarıyla kişiye özel hazır diyet yemekleri günde iki öğün kapıya teslim servis ediliyor. Ayrıca kalori hesapları yapılmış kapıya teslim diyet yemekleri ile hızlı kilo verme şansı da yakalanabiliyor. Çünkü dengeli beslenme düzenine geçiş, kalori sayımı yapılarak beslenme ve bu konudaki farkındalık daha fazla hareket etme isteği birlikte çalışıyor. Adrese teslim diyet yemek yemek ayrıca kalori tuzaklarına karşı da sigorta oluşturuyor. Bu yazıda kişiye özel diyet yemek paketi uygulamaları, diyet yemekleri sipariş ederek kilo vermek, kapıya teslim diyet yemekleri faydaları ve riskleri, hazır diyet yemekleri ile nasıl kilo verilebilir başlıkları sizi bekliyor.

 

Adrese teslim diyet yemek faydaları

Modern yaşam biçiminin ve zaman darlığının getirdiği bu diyet kapımda hazır yemek konseptleri beraberinde önemli avantajlar getiriyor.

 • Adrese teslim diyet yemek sağlıklı kilo kaybı vermeyi kolaylaştırıyor.
 • İhtiyacınız olan tüm yiyeceğe sahip bir kapıya teslim diyet yemek planına giderseniz, yiyecek alışverişine çıkmanız gerekmeyecek ve güzel görünen yiyeceklerin ya da raf ve pazarlama tuzaklarının cazibesine karşı koymaya çalışmanız gerekmeyecek.
 • Kapıya diyet yemek servisi sizin ne yiyeceğinizi sizin adınıza planlıyor. Menü oluşturma işi kapıya diyet yemek servisi ile üstünüzden kalkıyor.
 • Kişiye özel diyet yemek paketi sıfırdan yemek hazırlamaya göre kendinize kalacak zaman tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca damak zevkiniz uymayan ofis veya ekip arkadaşlarınızla aynı yemeği yemek zorunda kalmayacak herkes kendi damak tadına uygun beslenebilecektir.
 • Kapıya teslim diyet yemek sağlıksız ve kötü koşullarda hazırlanmış, midenizi yakan toplu yemek yeme mecburiyetini ortadan kaldırıyor.
 • Kapıya teslim diyet yemek dışarıda fast food veya kebap tarzı yüksek yağ ve kalori içerikli beslenme ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Bu sayede glisemik indeksiniz yükseltmeyecek, tansiyonunuzu fırlatmayacak, kilo aldırmayacak bir beslenme biçimini gerçekleştirebiliyorsunuz. Çin tuzu, nişasta, mısır şurubu, GDO’lu besinler gibi kötü üne sahip gıda tuzaklarından da uzak kalıyorsunuz.
 • Pizza, hamburger, patates cipsi, kolalı ve gazlı içecekler, sosis, salam gibi işlenmiş gıdaları vücuda istemeden alma ihtimali diyet yemekler kapınızda uygulamalarıyla ortadan kalkıyor.

 

 

Hazır diyet yemekleri

Diyet yemekler kapınızda uygulamalarının hızla yaygınlaşması önemli bir ihtiyaca cevap vermesinden kaynaklanıyor. Çünkü fast food beslenme tarzının obeziteyi tetiklemesi, sağlıklı beslenme arayışını beraberinde getiriyor. Ofiste yapılabilecek çözümler ise ton balıklı salata ve domates, salatalık sarmalından çıkamadığı için diyet yemekler kapınızda önemli bir boşluğu dolduruyor.

Kapıya teslim diyet yemek servisi hazırlanırken sizin günlük temponuz, mevcut kilonuz, günlük kalori ihtiyacınız, genel sağlık koşullarınız gibi önemli konular dikkate alınıyor. Sizin profilinize uygun yemekler hazırlanıyor.

Formda kalmak isteyenlere özel diyet hazır yemek paket programlarında kahvaltı, öğle, akşam ve iki adet ara yemek içeren menüler diyetisyenler tarafından hazırlanıyor.

Gıda mühendislerinin ve gurme şeflerin kontrolünde menüler servise hazır hale getiriliyor. Diyet hazır yemek gönderimleri özel bakteri üretmeyen kaplarda yapılıyor. Bu kaplar mikrodalga fırınlarda kullanılabiliyor.

Diyet yemek paket servis için en önemli konulardan biri de zamanında teslimdir. Bu konuda faaliyet gösteren firmaların sicilleri paket diyet yemek kullananlar tarafından olumlu değerlendiriliyor. Paket diyet yemek firmaları pek çok başarı hikâyesini paylaşıyor.

 

Kişiye özel diyet yemek paketi ile kaç kilo verebilirsiniz?

Kişiye özel diyet yemek paketi tercih ederken kilo vermek elbette birinci öncelik oluyor. Gerçekten de Kişiye özel diyet yemek paketi ile zayıflamak mümkün mü?

Evet, paket diyet yemekleri düzenli tercih edildiğinde kilo vermeyi sağlıyor. Başlangıçta radikal hedefler koymak sizi yanıltabilir. Haftada bir veya iki kilo kaybetmekle başlayın.

Elbette diyetisyen ile yapacağınız görüşme sonucu size özel paket diyet yemekleri menüsü hazırlanması kilo vermede önem taşıyor. Daha sonra hedef koymanız gerekiyor. 30 günlük, 90 günlük ve 90 günden fazlası için kilo kaybı, zayıflama hedefleri belirlemelisiniz.

Aylık bir paket diyet yemekleri programının ortalama 2-4 kilo verdirme potansiyeli yadsınamaz. Elbette kilo verirken yaşına, aktivite seviyene, kilo vermeye ve kalori harcamana bağlı faktörler de rol oynuyor.

 

Kapıya teslim diyet yemekleri

Diyet paket yemek menüleri genellikle üç tür hazırlanıyor.

 • 1100 kalorilik diyet paket yemek programı
 • 1500 kalori kişiye özel diyet yemek servisi
 • 1900 kalori kişiye özel diyet yemek servisi

 

Verilen diyetler, hedeflerinize bağlı olarak çeşitli fiyat etiketleri ve seçenekleriyle geniş bir gıda yelpazesi sunuyor. Türk yemek kültürüne uygun menüler ağız tadınızı yansıtıyor. Örneğin ofiste diyet yemekleri veya eve paket diyet yemekleri olarak isimlendirebileceğimiz firmaların menülerinde neler var aşağıda seçtiklerimizi inceleyebilirsiniz.

 • şiş köfte
 • Tiftik tavuklu bulgur pilavı
 • Defne yapraklı levrek fırın
 • Muzlu chia puding
 • Barbekü soslu dana rosto ve ıspanak borani
 • Karışık fırın sebze
 • Keçi peynirli salata
 • Menemen
 • Brokoli çorbası
Adrese teslim diyet yemek-Diyet yemek servisi fiyat-Kişiye özel diyet yemek paketi-Diyet kapımda izmir-Kapıya teslim diyet yemekleri-Roksi diyet-Hazır diyet yemekleri-Anadolu yakası diyet yemek servisi-Kapıya teslim diyet yemek-Rafinera fiyat listesi-Diyet yemekler kapınızda-Kapıya diyet yemek servisi-Diyet hazır yemek-Kapıya teslim diyet yemek servisi-Diyet yemek paket servis-Paket diyet yemekleri-Diyet paket yemek-Kapıya teslim diyet yemekleri istanbul-Diyet yemekleri paket servis ankara-Paket diyet yemek-Ofiste diyet yemekleri-Kişiye özel diyet yemek servisi-Kapıya teslim diyet yemekleri ankara-Eve paket diyet yemek-Hazır diyet yemekleri istanbul-Ofis diyet yemekleri-Adrese teslim diyet yemekleri ankara-Hazır diyet yemekleri ankara-Adrese teslim diyet yemek ankara

Diyet yemek servisi fiyat

 

Diyet yemek servisi fiyat

Ofis diyet yemekleri kapıma gelsin rahatlığını yaşamak istiyorsanız ne kadar bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor. Etkili bir kilo verme programını kapıya teslim diyet yemekleri ile sağlamak için ortalama fiyat aralıklarını şu şekilde verebiliriz.

Tam gün paketler

 • 1100 kalori 40 – 44 TL (Gün sayısına ve firmaya göre fiyat farklılık gösteriyor)
 • 1500 kalori 41-45 TL (Gün sayısına ve firmaya göre fiyat farklılık gösteriyor)
 • 1900 kalori 42 – 46 TL (Gün sayısına ve firmaya göre fiyat farklılık gösteriyor)

 

Kahvaltısız paketler

 • 1100 kalori 31 – 40 TL (Gün sayısına ve firmaya göre fiyat farklılık gösteriyor)
 • 1500 kalori 32-42 TL (Gün sayısına ve firmaya göre fiyat farklılık gösteriyor)
 • 1900 kalori 33 – 44 TL (Gün sayısına ve firmaya göre fiyat farklılık gösteriyor)

Bu tür diyetlerin rahatlığı düşüncesinden hoşlanıyorsanız, ama Diyet yemek servisi fiyat aralıkları bütçenizi zorluyorsa diyet yemek listelerinden biri tam size göre olabilir!

 

Kapıya teslim diyet yemek firmaları

İnternet üzerinden ve yaptığımız araştırmalardan elde ettiğimiz bir listeyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bu liste bilgi amaçlı hazırlanmıştır. Hiçbir firma ile bağımız ve ilgimiz yoktur. Alfabetik sırayla dizilmiştir.

 

 

 

Hazır diyet yemekleri Türkiye’nin neresinde bulunuyor?

Diyet yemekleri paket servis hizmeti İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Eskişehir, Adana gibi büyük şehirlerde bulunuyor. Bazı markalar yalnızca bir ilde hizmet verebiliyor. Bazı markaların yaygın hizmet ağı bulunuyor.

Diyet kapımda İzmir araması yaptırarak veya bulunduğunuz yeri belirterek Anadolu yakası diyet yemek servisi gibi, kapıya teslim diyet yemekleri İstanbul gibi arama kriterleri firma bulmayı kolaylaştırıyor.

İstediğiniz adrese teslim diyet yemekleri Ankara ya da başka bir ifadeyle hazır diyet yemekleri Ankara, kapıya teslim diyet yemekleri Ankara, adrese teslim diyet yemek Ankara ifadelerindeki il yerine istediğiniz ili yasabilirsiniz.

Size en yakın adrese teslim diyet yemek hizmetine ulaşmak çok kolay. Yukarıda yer alan firma listesini inceleyerek de ister İstanbul’da olun (hazır diyet yemekleri İstanbul) isterseniz başka şehirde bu konforu ve sağlıklı kilo vermeyi hak ettiğinizi unutmayın.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN