Acı biberli yoğurt ile zayıflayanlar sırlarını açıklıyor!

Kategori: Zayıflama - 38.286Yorum Yazın
Acı biberli yoğurt ile zayıflayanlar sırlarını açıklıyor!

Acı biberli yoğurt son yılların en popüler kilo verdirici beslenme önerisi! Yoğurt limon pul biber ile yapılan bu öneriyle binlerce kadın kilo vermeyi deniyor. Pekiyi gerçekten acı biberli yoğurt kilo verdiriyor mu? Acı biberli yoğurt kürü nasıl yapılır?

Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu tarifi gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Acı biberli yoğurt kürü

British Journal of Nutrition‘da yayınlanan bir araştırma, kalori kısıtlı bir diyet uygulayan ve 12 hafta boyunca probiyotik takviye verilen aşırı kilolu kadınların, plasebo verilenlere göre önemli ölçüde daha yüksek kilo kaybı gösterdiğini buldu.

Yoğurda özgü çalışmalar bu bulguları güçlendiriyor. Bir grup araştırmacı, yoğurt tüketen diyet yapanların, diyetlerine keskin tedaviyi dahil etmeyenlere göre yağsız kas kütlelerinin daha fazlasını koruduğunu buldu.

Bu büyük haber çünkü ne kadar yağsız kasınız varsa, istirahatte o kadar çok kalori yakarsınız ve kilo vermek ve onu uzak tutmak o kadar kolay olur.

Yoğurt limon pul biber kürü malzemeler

Yoğurt limon pul biber kürü naıl yapılır?

Acı biber, yoğurt, limon üçlüsü kilo vermek için arayıp bulamayacağınız türden bir kombinasyondur. Aşağıda acı biber, yoğurt, limon ve zayıflamaya etkilerini okuyabilirsiniz.

acı biberli yoğurt-acı biber ve yoğurt zayıflatırmı-acı biber yoğurt limon-acı biberli yoğurt diyeti-acı biberli yoğurt kürü-acı biberli yoğurt ne işe yarar-Acı biberli yoğurt zararları-Acı biberli yoğurt kaç kalori-Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu-Pul biberli yoğurt yorumlar-Zayıflatan yoğurt kürü kullananlar
Acı biberli yoğurt ile zayıflamak mümkün mü?

Acı pul biberli yoğurt karışımını akşam yatmadan bir saat önce yiyerek uykuya geçebilirsiniz. Siz uyurken vücudunuz bu karışım ile birikmiş yağlardan kurtulmaya başlayacaktır. Özellikle göbek çevresi yağları için muhteşem başarılı sonuçlar verebiliyor.

Acı biberli yoğurt ne işe yarar?

Başka bir deyişle acı biber ve yoğurt zayıflatırmı? Tüm dünyada yapılan bilimsel araştırmalar olumlu sonuçlara işaret ediyor.

Acı biber içindeki ana etken madde capsaisindir. Kapsaisin ayrıca diğer biber türlerinde de bulunur. Araştırmacılar, kapsaisinin termojenik bir kimyasal olduğuna inanıyor. Termojenik bir kimyasal, metabolizmanızı hızlandırır ve iştahınızı azaltır.

Kapsaisin adrenalin reseptörleri ve evodia aracılığıyla ısıyı artırarak vücuttaki yağları yakıcı etki gösteriyor. Bu nedenle dünyada son yıllarda hazır yoğurt üreticileri de kapsaisin içeren zayıflatıcı yoğurtları pazara sürmeye başladılar.

Yoğurt ve limon da zayıflatıcı etkiye sahiptir. Hem metabolizma hızı artmasına katkı sağlıyorlar hem de vücudu detoks edici özellikleriyle daha iyi çalıştırıyorlar.

Acı biberli yoğurt diyeti

Acı biberli yoğurt zayıflatırmı daha doğru ifadeyle acı pul biber yoğurt zayıflatırmı sorusunun cevabını aldığınızı düşünüyorsanız şimdi de acı biberli yoğurt diyeti nasıl uygulanır açıklayalım.

Bu diyet için 15 gün boyunca acı biber, yoğurt, limon karışımını yatmadan bir saat önce yemelisiniz. Eğer sindirim sorunu yaşıyorsanız yoğurt midenizde ekşime yapabilir. Bunu önlemek için acı biber, yoğurt, limon içerisine birkaç dilim yeşil ekşi elma doğrayabilirsiniz.

15 gün düzenli olarak uyguladıktan sonra sonuçları siz de gözlerinizle görerek ikna olabilirsiniz.

Pul biberli yoğurt yorumlar

Efsane yoğurt kürü ile ilgili pek çok görüş bulunuyor. Bu efsane yoğurt kürü uygulayanlar sonuçlar hakkında ne diyor?

Pul biberli yoğurt yorumlar ile ilgili sosyal yorum mecralarında görüşlerini paylaşanlar arasından derlediklerimizi inceleyebilirsiniz. Pul biberli yoğurt yorumlar için linki tıklayarak ilgili yorumun tamamına ulaşabilirsiniz.

Zayıflatan yoğurt kürü kullananlar, pul biberli yoğurt yorumları

  • Son zamanlarda trend olan göbek eritme olayı…Kısaca; 1 kase yoğurdun içine 1 çay kaşığı pul biber, yarım limon koyup karıştırıyorsun. her gece yatmadan yarım saat önce yiyorsun. (Pul biberli yoğurt yorumlar, Ekşi, pul biber zayıflatırmı, acı biberli yoğurt diyeti, limonlu pul biberli su zayıflatırmı, limonlu-yoğurt yemenin faydaları)
  • Bunu daha önce duydum. 4-5 gece yatmadan önce denedim metabolizmamı inanılmaz hızlandırdı ve evet müthiş faydası var. (Pul biberli yoğurt yorumlar, Kızlar Soruyor)
  • Ben küre başlayalı 13 gün oldu basenlerim de çok etkili oldu. Ben zerdeçalın yanında bir çay kaşığı pul biberde kullanıyorum. İlk iki gün midemi çok yaktı fakat sonraki günlerde bir sıkıntı yaşamadım. İlk başlarda yemesi çok zor oluyordu fakat ev yoğurdu ile denemeye başladım daha sulu olduğu için yemesi de daha kolay oluyor. Bu kürün en güzel yanı da her gün çok rahat tuvalete çıkarması. (Pul biberli yoğurt yorumlar, pul biber zayıflatırmı, limonlu pul biberli su zayıflatırmı, limonlu-yoğurt yemenin faydaları)
  • Hiç aksatmadan her gece yaptım. 15 günün sonunda ölçtüm. 5 cm incelme var ama ben iki günde bir 150 yarım mekik ve bel yanları için olan egzersizlerden yaptım ve yediklerime de dikkat ettim. İki haftada 1800 gr gitti ama bunda kürün bu etkisi yok hatta yapmadan daha fazla verirdim diye düşünüyorum. (Pul biberli yoğurt yorumlar Kadınlar kulübü, pul biber zayıflatırmı, limonlu pul biberli su zayıflatırmı, limonlu-yoğurt yemenin faydaları)

Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu

Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu tarafından da öneriliyor. Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu gibi uzmanlarla adeta özdeşleşiyor.

Aşağıda yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu tarafından anlatılan kürün videosunu izleyebilirsiniz. Video uykuda göbek yağlarını eriten yoğurt kürü olarak da tanımlanıyor.

Acı biberli yoğurt kaç kalori?

Bu diyet için elde ettiğiniz karışımdaki miktara göre kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Acı biber kaç kalori?

  • 1 Bıçak Ucu : 3 Kalori
  • 1 Çay kaşığı : 6 Kalori
  • 1 Tatlı Kaşığı : 16 Kalori
  • 1 Yemek Kaşığı : 30 Kalori

Yoğurt kaç kalori?

1 kase yoğurt kaç kalori? 180 gramlık orta bir kase yoğurt kalori değeri 112 kcal

100 gr yoğurt kaç kalori? 100 gram yoğurt kalori değeri 62 kcal.

Acı biberli yoğurt zararları nelerdir?

Acı biberli yoğurt zararları arasında ilk sırada mide ve reflü sorunları geliyor. Eğer reflü ve mide sorunu yaşıyorsanız bu kürü uygulamayın.

Tüm kilo verme önerilerinde olduğu gibi diyetisyen önerisi olmadan uygulanmamalıdır.

Yoğurt limon pul biber İbrahim Saraçoğlu kürü takip edenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN