5 kilo vermek için ne yapmalıyım?

Kategori: Beslenme - 1.392Yorum Yazın
5 kilo vermek için ne yapmalıyım?

5 kilo vermek için ne yapmalıyım sorusuna sağlıklı bir yöntem olarak yapılabilecekler var. Bir de şok diyetler olarak acil zayıflama şeklinde 5 kilo vermek için ne yapmalıyım diye sorular geliyor. Bizim görüşümüz 1 haftada 5 kilo vermek için ne yapmalıyım yerine 1 ayda 5 kilo vermek için ne yapmalıyım sorusunun daha doğru olduğudur. Çünkü hızlı kilo vererek metabolizmada bazı dengesizliklere neden olabilirsiniz. Bu durum Allah korusun sizi hasta edebilir!

5 kilo zayıflamak için ne yapmalıyım gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

5 kilo vermek için ne yapmalıyım?

5 kilo vermek istiyorum ne yapmalıyım diyorsanız adım adım aşağıdaki listeyi takip edebilirsiniz. İşte 5 kilo vermek istiyorum ne yapmalıyım sorusunun en iyi cevapları.

Ayda 5 kilo vermek için ne yapmalı?

  • Düzenli yemek yiyin. Yüksek kalorili atıştırmalıklar yerine düzenli sebze yemeği yemek kilo vermede etkili olacaktır.
  • Bol su için! İster 1 haftada 5 kilo vermek için ne yapmalıyım deyin isterseniz 1 ayda 5 kilo vermek için ne yapmalıyım deyin mutlaka bol su içmelisiniz. İştah bastırıcı olmasının yanı sıra, su, verimli böbrek ve karaciğer fonksiyonu için gereklidir. Bu organlar, kilo verdikçe ürettiğiniz atık ürünlerin parçalara ayrılmasından ve atılmasından sorumludur, bu nedenle her ikisini de iyi nemlendirmeniz gerekir.
5 kilo vermek için ne yapmalıyım-1 ayda 5 kilo vermek için ne yapmalıyım1 haftada 5 kilo vermek için ne yapmalıyım-10 günde 5 kilo vermek için ne yapmalıyım-5 kilo vermek istiyorum ne yapmalıyım-ayda 5 kilo vermek için ne yapmalı-haftada 5 kilo vermek için ne yapmalıyım
5 kilo zayıflamak için ne yapmalıyım?
  • Metabolizma hızını yükselten gıdaları tercih edin. Vücudunuz enerjiyi sindirmek, emmek ve depolamak için harcar ve farklı yiyecekleri farklı oranlarda metabolize eder. Basit karbonhidratlar (şeker ve rafine tahıllar dahil) en hızlı şekilde parçalanır. Protein sindirilir ve en yavaş metabolize edilir, böylece en fazla enerji harcar. Tahıllar, sebzeler, meyveler ve diğer lifli besinler insülin seviyenizi sabit tutarken yavaşça sindirilir.

10 günde 5 kilo vermek için ne yapmalıyım?

Yağ yakmak ve vücut yağ yüzdesini düşürmek günlük bir iş değildir. Diyetinizle ilgili çok katı olmalısınız. Diyet önemli bir rol oynar ve 70:30 oranındadır. % 70 diyet,% 30 egzersiz veya ne tür bir fiziksel egzersiz yaparsanız yapın. 10 gün içinde bir sonuç almak istiyorsanız, aşağıdakileri uygulayabilirsiniz:

  1. 10 gün boyunca şeker yok.
  2. Abur cubur yok.
  3. Baharatlı ve yağlı yiyecek yok.
  4. Karbonhidrat yok. Bu biraz zor olacak.
  5. Karbonhidratları tamamen kesmek kesinlikle tavsiye edilmez. Ancak karbonhidrat alımınızı düşürün veya tamamen önleyin.
  • Yeşil sebzeler yiyin, bol su için. Evet, bolca su dedim.
  • Yatmadan önce karbonhidrat alımını önleyin. Akşam yemeğinde karbonhidrat yok.

Bu listeyi aynı zamanda ayda 5 kilo vermek için ne yapmalı veya haftada 5 kilo vermek için ne yapmalıyım gibi süreler için de deneyebilirsiniz.

5 kilo zayıflamak için ne yapmalıyım gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

5 kilo vermek için ne yapmalıyım konusunu inceleyenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN