20 kilo vermek için ne yapmalıyım?

Kategori: Öneriler - 5.021Yorum Yazın
20 kilo vermek için ne yapmalıyım?

20 kilo vermek için ne yapmalıyım diyorsanız öncelikle sabırlı olmalısınız. Hangi diyeti uygularsanız uygulayın veya hangi zayıflama kürü içerseniz için kilo vermek için zamana ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Özellikle 20 kilo vermek için ne yapmalıyım diyorsanız gerçekten etkileyici bir hedefe sahipsiniz demektir. 80 kilo ağırlığında olduğunuzu düşünürsek vücut ağırlığınızın dörtte birini vermeyi hedefliyorsunuz demektir. Bu da neredeyse tüm metabolizma dengenizin bozulması ve değişmesi demektir.

1 ayda 20 kilo vermek için ne yapmalı gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

20 kilo vermek için ne yapmalıyım? 1 ayda 20 kilo nasıl verilir?

Bu yazıda 20 kilo vermek için ne yapmalıyım sorusuna karşılık olarak diyet, egzersiz veya zayıflama çayı önermeyeceğiz. Burada yapmaya çalıştığımız başarılı kilo verme hikayelerinin ortak noktalarını sizinle paylaşmak.

20 kilo vermek için ne yapmalıyım-1 ayda 20 kilo nasıl verilir-1 ayda 20 kilo vermek-1 ayda 30 kilo verdiren diyet-2 ayda 20 kilo vermek mümkün mu-20 kilo vermek için diyet-20 kilo vermek için diyet listesi-20 kilo vermek için kaç kalori almalıyım-20 kilo vermek için kaç kalori yakmalıyım-20 kilo vermek ne kadar sürer-7 günde 20 kilo verdiren diyet
20 kilo vermek için ne yapmalıyım?

Sitemizde 1 ayda 20 kilo nasıl verilir deneyebileceğiniz pek çok zayıflama kürünü bulabilirsiniz. Ayrıca diyet listeleri ve egzersizler için de inceleyebilirsiniz.

İşte kilo vermede başarı hikayelerinin ortak noktaları!

1 ayda 20 kilo vermek için ne yapmalı gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Yirmi kilo vermek için ne yapmalıyım? 1 ayda 20 kilo vermek için ip uçları!

  • Sabırlı olmalısınız. 1 ayda 20 kilo vermek için öncelikle sabırlı olmak gerekiyor. Kilo vermede başarılı olan kişilerin en belirgin ortak özellikleri sabırla kilo verme programı uygulamalarıdır.
  • İstikrar. İstikrar sürekli fikir değiştirmeden örneğin bir karbonhidrat diyetine başladıysanız devam etmenizdir. Bugün bir diyet menüsü yarın başka bir menü ile sonuç almanız mümkün değildir.
  • Size uygun zayıflama programı belirleyin. Bu konuda diyetisyen tavsiye ve desteğinden yardım almanızı öneriyoruz. Çünkü size özel diyet ve beslenme biçimine diyetisyen veya doktor karar vermelidir.
  • Her gün ilerleyin. Bir başarı hikayesinden örnek veriyoruz: “Her gün kaydettiğim ilerlemeyi takdir ediyorum. Gazlı içecekler, peynir, şeker ve karbonhidratlarla kendimi kaybetmiyorum.
1 ayda 20 kilo nasıl verilir?
  • Cesaret kırıcı sözler ve adımlara karşı kendinizi koruyun. Sosyal çevrenizin etkisine çok açıksanız bir zayıflama kampını tercih edebilirsiniz.
  • Kilo alma nedeninizi belirleyin. Bu hormonlarınızla, metabolizma hızınızla, sindirim sisteminizle, beslenme ve yaşam alışkanlıklarınızla ilgili olabilir. Size kilo aldıran davranış ve alışkanlıklardan kurtulmaya çalışın.
  • Başarı ve zafere odaklanın. Bir hedef belirleyin ve asla bu hedeften sapmayın. Büyük Önder Atatürk’ün dediği gibi “Zafer, “zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise “başaracağım” diye başlayarak sonunda “başardım” diyenindir.”

7 günde 20 kilo verdiren diyet var mı? 20 kilo vermek ne kadar sürer?

7 günde 20 kilo verdiren diyet gibi okurlarımızın merak ettiği pek çok konu bulunuyor. Uzmanlar hızlı kilo verme ve fazla kilo vermenin örneğin 1 ayda 30 kilo verdiren diyet uygulamanın sağlık açısından büyük riskler içerdiğini belirtiyor.

Ayda 20 kilo verdiren haşlanmış limon kürü

1 ayda 30 kilo verdiren diyet yerine 2 ayda 20 kilo vermek mümkün mu sorusu daha anlaşılabilir görünüyor. Bununla birlikte asıl 20 kilo vermek için diyet listesi yerine öncelikle sağlıklı beslenmek önem gösteriyor.

20 kilo vermek için diyet listesi veya 20 kilo vermek için kaç kalori almalıyım gibi konularda editörlerimiz yoğun makale hazırlığı içerisindeler.

20 kilo vermek için kaç kalori almalıyım sorusuna hızlı bir cevap olarak düşük kalorili yani günlük 800-1200 kalori aralığındaki diyet listelerini önerebiliriz.

20 kilo vermek için kaç kalori yakmalıyım sorusu kişiye göre ve metabolizma hızı gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Genellikle günlük 2500-3000 kalori yakmak kilo verdirici olabiliyor.

20 kilo vermek ne kadar sürer?

20 kilo vermek ne kadar sürer sorusu da kişinin sağlığı, metabolizma hızı, uyguladığı diyete ve egzersiz programına göre değişebilir.

Bununla birlikte ortalama 20 kilo vermek ne kadar sürer sorusu için en az altı ayı göze almalısınız. Bir yıl 20 kilo vermek ne kadar sürer sorusu için etkili bir diyet ve egzersiz programıyla başarı sağlanabilir.

1 ayda 20 kilo vermek için ne yapmalı gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

1 ayda 20 kilo vermek için ne yapmalıyım diyenler aşağıdaki makaleleri de okuyor!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN