Kilo vermek için sudan sebep!

Kategori: Zayıflama - 1.966Yorum Yazın
Kilo vermek için sudan sebep!

Çok defa duymuşsunuzdur “Su içsek yarıyor” diyenleri… Si içerek 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Böyle bir mucize yaşamak için doğru yerdesiniz! Dünyada milyonlarca kişinin kilolarından kurtulmasını sağlayan çok ünlü diyetisyenler zayıflamak için için, size özel hediye niteliğindeki önerileri, zaman çok geç olmadan denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i kilo vermeyi başaranların tercihi, denenmiş kilo verme önerilerini de dikkate alıyor ve inceliyor!

Sizi su içseniz kilo vereceğiniz bir diyetle tanıştırıyoruz. Bu diyetle bir haftada sekiz kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Eğer bir ay boyunca uygularsanız 12-16 kilo vermeniz işten bile değil. Üstelik kolay bir diyet.

Bu diyetle su içseniz kilo verebiliyorsunuz!
Likit arınma diyeti ile bir haftada 8 kiloya kadar zayıflayabiliyorsunuz

1.GÜN
Bugün kahvaltıda iki dilim kepek ekmeği ve yağsız beyaz peynir ile güne başlıyoruz. Kahvaltıda yeşil çay veya meyve çaylarından içebilirsiniz. Kahvaltıdan sonra gün boyunca yalnızca meyve suyu (mümkünse evde hazırlanmış!) ve 8 bardak kadar da su için. Özellikle uykuya dalmadan önce mutlaka ılık su için.

2.GÜN

Bu diyetle su içseniz kilo verebiliyorsunuz!

Bu diyetle su içseniz kilo verebiliyorsunuz!

Likit arınma diyeti ile bir haftada 8 kiloya kadar zayıflayabiliyorsunuz

Likit arınma diyeti ile bir haftada 8 kiloya kadar zayıflayabiliyorsunuz

kahvaltı dahil hiçbir katı yiyecek tüketmeden dilediğiniz kadar meyve suyu içebilirsiniz. Acıktıkça su ve meyve suyu için.

3., 4., 5., 6., 7. GÜNLER
Bugünden itibaren zengin bir kahvaltıya ne dersiniz. Önce yumurta haşlayın. Bir tabağa dilimleyerek üzerine çok az sızma zeytinyağı gezdirin. Yanında yağsız beyaz peynir, domates ve salatalık doğrayın. İki dilim de kızarmış kepek ekmeğiyle çay keyfini de ekleyerek güne güzel duygularla başlayın.

Öğle: Yeşil salata bolca yiyebilirsiniz. İçine az miktarda ton balığı ve bolca limon sıkarak lezzetlendirebilirsiniz.
Akşam: Tavuğun döş kısmından 100-150 gr kadar ızgara ederek yiyebilirsiniz. Alternatif olarak veya tavukla dönüşümlü sevdiğiniz orta boy bir balığı da ızgara olarak tercih edebilirsiniz. Yanına haşlanmış börülce veya mevsimine veya damak zevkinize göre karnıbahar, brüksel lahanası veya brokoliyi üzerine az zeytinyağı gezdirerek kendinize ziyafet çekin.

AMAN DİKKAT!

Likit arınma diyetinde her gün 8 bardaktan az olmamak üzere su tüketilmelidir. Kesinlikle diyet listesi dışında beslenme kaçamağı yapılmamalı, kırmızı et, şeker, yağ, unlu gıda, baklagiller, alkol, kahve vb. tüketilmemelidir.
DİYET KARTI

ADI: Likit arınma diyeti

SÜRESİ: 1 Hafta – 1 Ay arası

KALORİ: Değişkenlik göstermekle birlikte 1000-1300 Kcal

KİLO KAYBI: Haftada 5-6 kilo, ayda 12-16 kilo

CİNSİYET: Uniseks (Bayan-Erkek)

YASAK LİSTESİ: Hamile bayanlar, diyet yasaklıları


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kilo vermek için sudan sebep! (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] diyeti kilo vermek için elinizin altındaki müthiş bir yağ yakıcıyla tanışmaya neden olabilir. Su diyeti ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! […]

  2. […] yüksek su içeriği yaklaşık yüzde 92’si düşük enerjili yoğunluğunu göstermektedir. Düşük […]

  3. […] müthiş faydalı bir meyvedir. Dutun yararları sindirimi iyileştirme, kolesterolü düşürme, kilo kaybına yardımcı olma, dolaşımın artması, kemik dokuları oluşturma ve bağışıklık sistemini […]

  4. […] düşük enerji yoğunluğuna sahip gıdaların tok tutma oranını, kalori alımını ve kilo vermeyi artırdığını […]