Fitness

Her Gün Leslie Yapmak! Her Gün Leslie Yapmak!

Her gün Leslie yapmak kilolardan keyifle kurtulmaya yardımcı olabilir. Leslie nedir? Leslie Sansone bir fitness eğitmeni. Amerikalı. Uyguladığı evde zayıflamak isteyenler için yürüyüş temelli spor programları ile tanınıyor. dünyada milyonlarca..

Fitness34.6740 yorum
Protein tozu kilo aldırır mı? Protein tozu kilo aldırır mı?

Protein tozu kilo aldırır mı sorusunun önemi son yıllarda protein tozlarına artan ilgiyle orantılıdır. Protein tozu günümüzde yalnızca vücut geliştirme yapanlar tarafından değil sağlıklı beslenmek isteyenlerce de tercih ediliyor. Bu..

Fitness2.9370 yorum
İp atlamak kilo verdirir mi? İp atlayarak kilo verenler 5 dk ip atlamak kaç kalori yakıyor açıklıyor! İp atlamak kilo verdirir mi? İp atlayarak kilo verenler 5 dk ip atlamak kaç kalori yakıyor açıklıyor!

İp atlamak kilo verdirir mi? İp atlayarak haftada 2 kilo verilir mi? İp atlamak zayıflatır mı? (İp atlamak zayıflatırmı?) İp atlayarak haftada 2 kilo, sonrasında 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir!..

Fitness177.5810 yorum
Yağ yakan şeyler! Yağ yakan şeyler!

Yağ yakan şeyler arasında kışın yapabilecekleriniz hangileridir? Yağ yakan şeyler ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Büyük ve gerçek bir mucize yaşamak için doğru yerdesiniz! Dünyada yüz binlerce kişinin kilolarından kurtulmasını sağlayan..

Fitness4.3981 yorum
Erkek zayıflama önerileri Erkek zayıflama önerileri

Erkek zayıflama önerileri ile hayatınıza hafiflik getirin! Modern yaşam kadınlar kadar erkekleri de kilo konusunda tehdit ediyor. Erkeklere özel diyet ve beslenme önerileri ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Büyük..

Fitness3.6700 yorum
Kalça eritme egzersizleri arasından üç hareketle mükemmel kalçalar! Kalça eritme egzersizleri arasından üç hareketle mükemmel kalçalar!

Kalça eritme egzersizleri nedir? Kalça eritme egzersizleri ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Büyük bir mucize yaşamak için doğru anda ve yerdesiniz! Kalça eritme hareketleri kadın ve erkek için çok etkili..

Fitness6.3270 yorum