Erkekliğin onda dokuzu zayıflamaktır!

Kategori: Fitness - 2.329Yorum Yazın
Erkekliğin onda dokuzu zayıflamaktır!

Modern yaşam kadınlar kadar erkekleri de kilo konusunda tehdit ediyor. Erkeklere özel diyet ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Büyük bir mucize yaşamak için doğru yerdesiniz! Dünyada bugün milyonlarca erkeğin kilolarından kurtulmasını sağlayan çok ünlü diyetisyenler kilo vermek için için, size özel hediye niteliğindeki önerileri, vakit kaybetmeksizin denemenizi istiyorlar. Bu makaleyi okuyanların yüzde 80’i kilo vermeyi başaranların tercihi, denenmiş kilo verme önerilerini de okuyor, inceliyor, hayatına sokuyor!

Bununla birlikte erkeklerin estetik ve vücut bakımına verdikleri önem giderek artıyor. Fit görünümlü erkekler, toplumda ve iş hayatında daha çok ilgi görüyor hatta başarılı oluyor. Burada erkeklerin hormonal yapılarının, aktivitelerinin ve metabolizmalarının kadınlardan farklı olduğu gerçeğiyle her diyet hem kadın hem erkek için uygulanmamalıdır. Erkeklere özel diyetler tercih edilmelidir. Burada erkek okurlarımız için bir diyet vermek yerine genel beslenme ve zayıflama tüyoları veriyoruz. Sayfalarımızda erkekler için özel diyetleri bulabilirsiniz.
• Bilardo oynayın. Erkek metabolizması için en iyi aktivitelerden biri bilardodur. Özellikle oturduğu yerden tavla, okey gibi oyunlar yerine bilardoyu tavsiye ediyoruz.
• Her gün 30 dakika yürüyün. Bunun için bir evcil hayvan alıp onu gezdirme gibi bahaneler üretebilirsiniz.
• Masa başında çalışıyorsanız karın ve bel kasları için germe egzersizleri yapın.
• Hayatınızda sekse daha çok yer ayırın. Ayrıca seks yaparken erkeğin aktif olduğu pozisyonları tercih etmek daha çok kalori tüketmenize yardımcı olur. Seksin süresini de uzatmaya çalışın.
• Ev işlerinde eşinize yardım edin. Erkekler genellikle eve döndüklerinde ayaklarını uzatıp rahatlamak istiyor. Oysa yemek hazırlarken, sofra kurup kaldırırken veya çocuk bakımında eşinize yardım etmek hem aranızdaki ilişkiyi güçlendirir hem sizin kilo kaybınızı hızlandırır.
• Hayatınıza sebze yemeklerini sokun. Çoğu erkek dışarıda yeme alışkanlığı nedeniyle sebze yemeklerinden hoşlanmaz. Sebze yemeklerinizi sofralarınıza katarak sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.
• Eğer hareketsiz bir yaşantınız varsa günlük 2200 kcal, hareketli iseniz 2800 kcal’den fazla beslenmeyin.
• Hafta sonları yüzme, piknik, dağcılık, kürek vb. etkinlikler gerçekleştirin. Maça gidin ama ayakta tezahürat yapın. Abur cubur yemeden maç seyredin.
• Arkadaşlarla birlikte iken fazla yemek veya alkollü, uzun süren yemeklerden kaçının veya bu gibi durumlarda bol bol su içerek zaman kazanın.

Ev işlerine yardım etmek erkeklere kilo verdiyor

Ev işlerine yardım etmek erkeklere kilo verdiyor

Siz kilolarınızla vedalaşmazsanız erkekliğiniz sizinle vedalaşır

Siz kilolarınızla vedalaşmazsanız erkekliğiniz sizinle vedalaşır

Yoga fit vücut için iyi bir alternatif

Yoga fit vücut için iyi bir alternatif

• Akşamları yatarken bir bardak ılık suyun içerisine 1 çorba kaşığı elma sirkesi koyup için. Vücudunuzdaki toksinler sizinle vedalaşsın.
TAVSİYE
Bayan partnerinizle yoga çalışın. Tek başınıza bağdaş kurup baş parmağınızı işaret parmağınızla daire şekline getirip garip duygularla içinizi doldurmanın ötesine geçecek birkaç figürü sizin için derledik.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!