Düğün diyeti ile 2 günde 4 kilo!

Kategori: Zayıflama - 1.855Yorum Yazın
Düğün diyeti ile 2 günde 4 kilo!

Düğün diyeti ile hemen kilo verin. Düğün diyeti ile 5 kilo hatta 10 kilo zayıflamak mümkün olabilir! Bir mucize yaşamak için doğru yerdesiniz!

Düğün öncesi kilo vermek gibi fit kalmak ve genç görünmek için diğer benzersiz yöntemleri buradan keşfedebilirsiniz.

Düğün diyeti ile hızlıca düğün öncesi kilo vermek mümkün!

Aniden bir düğün daveti veya evlilik teklifi aldınız ya da tatil fırsatı karşınıza çıktı. Kendinizi rahat hissetmeniz için 4-5 kilo vermeniz gerekiyor. Evet, bu mümkün! Size önerdiğimiz iki günlük programla fazla kilolarınızdan hemen, kolayca kurtulabilirsiniz. Tüm dikkatlerin üzerinizde olacağının siz de farkındasınız!

Düğün öncesi şok diyet birinci gün

Düğün öncesi kilo vermek için güne sabah 06:00 gibi başlayın. Kalkar kalkmaz ılık bir bardak su ve kabuklu bir yeşil elma yiyin. Yaklaşık bir saat sonra yürüyüşe çıkın. 45 dakikadan az olmamak üzere 90 dakikaya kadar yürüyebilirsiniz.

Duşunuzu yaptıktan sonra bir şişe maden suyu içerek rahatlayın. Saat 11 gibi iki dil peyniri yiyerek açlığınızı bastırın.

Öğle yemeğinde light yoğurtlu semiz otu salatasını tavsiye ediyoruz. Yanında bir dilim kepek ekmeği tercih edebilirsiniz.

İki günde dört kilo verdiren diyet

İki günde dört kilo verdiren diyet

Gelin olmuş gidiyorsun... Gidemiyor musun? Ah şu kilolar!

Gelin olmuş gidiyorsun… Gidemiyor musun? Ah şu kilolar!

Günü kurtaran mucize diyete biraz da fitness ekleyebilirsiniz!

Günü kurtaran mucize diyete biraz da fitness ekleyebilirsiniz!

İki saat sonra 3-4 adet kayısı yiyebilirsiniz. Akşamüzeri bir bardak maden suyu içerisine 15 damla limon sıkarak için.

Akşam yemeğinde tavuk ızgara öneriyoruz. İki parça tavuk ızgarayı yanında bol yeşillikle ama hiç ekmek yemeden tercih edebilirsiniz. Akşam yemeğini en geç saat 18:30 gibi bitirmiş olun. Yemekten bir saat sonra beğendiğiniz bir güzergahta kısa bir gezinti programı iyi gider.

Eğer canınız çay çektiyse bir bardak yeşil çay içerisine 8-10 damla limon sıkarak içebilirsiniz. Saat 23:00 gibi yatağa girin. Yatmadan önce bir büyük bardak ılık suyu içmeyi unutmayın.

Düğün öncesi şok diyet ikinci gün

Güne yine sabah 06:00 gibi başlayın. Kalkar kalkmaz ılık bir bardak su ve kabuklu bir yeşil elma yiyin. Yaklaşık bir saat sonra yürüyüşe çıkın. 45 dakikadan az olmamak üzere 90 dakikaya kadar yürüyebilirsiniz.

Duşunuzu yaptıktan sonra bir şişe maden suyu içerek rahatlayın. Kahvaltı olarak iki ceviz içi, 4-5 adet az tuzlu zeytin ve 8 adet diyet yağsız bisküvi yiyin. Üç saat sonra bir yeşil elmayı kabuklarıyla beraber tüketin.

Öğle yemeği olarak ton balığı salatası öneriyoruz. Orta boy marulla küçük boy ton konservesini karıştırıp içine iki acı biber ve 5-6 damla limon sıkarak afiyetle yiyin. Bir dilim kepek ekmeği de takviye olarak alınabilir.
Akşamüzeri bir bardak yeşil çay sizi rahatlatacaktır.

Programın sonuna geldik. İyi bir akşam yemeği finali hak ettiniz. İki parça somon fırında, yanına 1 orta boy rezene, bir limon, bir miktar zeytinyağı, 1 baş sarımsak, 1 küçük yeşil biber, 300 gram taze patates, 3 dilim taze soğan ve karabiberi salata olarak veya somonla füme yaparak yiyebilirsiniz. Ekmek kesinlikle yasak.

Yatarken bir büyük bardak ılık su içmeyi unutmayın.
Üçüncü günün sabahında dört kilo vermiş olarak yeni güne uyanmak elinizde. Artık düğüne veya tatile hazırsınız. Bu diyet planıyla iki günde 4 kilo zayıflayabilirsiniz. Programı dikkatle uygulamak gerekir.
UYARI: BU DİYETİ ASLA İKİ GÜNDEN FAZLA UYGULAMAYIN.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!